Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By drdino
#17797 Φυσικά και βγαίνει σε sedan.
Άβαταρ μέλους
By Marios
#24511
Billopoulos έγραψε:On another bombshell...

Στην Ελλάδα τα Ford Fiesta Black και Red Edition με τον τρικύλινδρο 1.000αρη κινητήρα 140 ίππων

:inlove: :inlove: :inlove:

:metalo: :metalo: Αλλά δεν θα το έπαιρνα, θα προτιμούσα να δώσω άλλες 3000 περίπου ακόμα για την αγάπη το ST :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Govus
#24773 Πολύ καλή η τιμή...
Το Clio GT πόσο κοστίζει;
Άβαταρ μέλους
By Billopoulos
#24789
Marios έγραψε: :metalo: :metalo: Αλλά δεν θα το έπαιρνα, θα προτιμούσα να δώσω άλλες 3000 περίπου ακόμα για την αγάπη το ST :inlove:


Συμφωνω, αλλα μιλαμε για αλλες καταστασεις!
Για καποιον που θελει τα λιγοτερα κυβικα -αλλα και τις επιδοσεις του συγκεκριμενου κινητηρα- και τα 3000€ στην τσεπη, ειναι μια πολυ καλη επιλογη πιστευω.

Govus έγραψε:Πολύ καλή η τιμή...
Το Clio GT πόσο κοστίζει;


Δεν νομιζω οτι πωλειτα κατι αντιστοιχο σε Clio αυτην την στιγμη στην ελληνικη αγορα.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#24799 Υπάρχει το GT αλλά είναι μόνο με αυτόματο και κοντά στις 20.000Ε αν θυμάμαι καλά.
Πάντως και εγώ θα μάζευα κάτι παραπάνω να πάω για τις δυνατές εκδόσεις των μοντέλων της κατηγορίας.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#24801
Marios έγραψε:
Billopoulos έγραψε:On another bombshell...

Στην Ελλάδα τα Ford Fiesta Black και Red Edition με τον τρικύλινδρο 1.000αρη κινητήρα 140 ίππων

:inlove: :inlove: :inlove:

:metalo: :metalo: Αλλά δεν θα το έπαιρνα, θα προτιμούσα να δώσω άλλες 3000 περίπου ακόμα για την αγάπη το ST :inlove:

Προφανώς!! :inlove:

.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#25257


:svivhaha: :svivhaha: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#35663 Τελος Οκτωβρη παρατηρησα εναν περιεργο θορυβο στο ρελαντι. Σαν τον ηχο του κομπρεσσορα στα πρωτα Mini Cooper S. Σημερα ειπα να τσεκαρω τι παιζει. Διαπιστωσα οτι ηθελε λαδι. Μετα απο το συμπληρωμα ο ηχος σταματησε. Αυτο ειναι το καλο. :metalo: Το κακο ειναι οτι το αμαξι μου, απο το πουθενα εμφανισε αυτο το θεμα. :s_dunno
Χρηζει παρακολουθησης. :s_blush
Άβαταρ μέλους
By drdino
#35664 Πόσο λάδι ήθελε;
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#35669
drdino έγραψε:Πόσο λάδι ήθελε;


Γυρω στο ενα λιτρο και η ενδειξη μετα που το ελεγξα εφτασε στη μεση! :s_smile
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#35689 Στα πόσα χλμ από το τελευταίο σέρβις ή δεν έχεις πάει ακόμα για σέρβις? Επίσης τι τύπο λαδιού βάζεις?
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#35709
Thomas_C200K έγραψε:Στα πόσα χλμ από το τελευταίο σέρβις ή δεν έχεις πάει ακόμα για σέρβις? Επίσης τι τύπο λαδιού βάζεις?

68.000 χλμ ειχε τον Μαρτη που το πηγα. Τωρα είμαι στα 80.400. Αλλα το παω καθε Μαρτη μιας και ποτε δεν εχω φτασει το 20.000λιαρο που θελει για σερβις.
5w-30 παιρνει.

.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#35715
Focusman91 έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Στα πόσα χλμ από το τελευταίο σέρβις ή δεν έχεις πάει ακόμα για σέρβις? Επίσης τι τύπο λαδιού βάζεις?

68.000 χλμ ειχε τον Μαρτη που το πηγα. Τωρα είμαι στα 80.400. Αλλα το παω καθε Μαρτη μιας και ποτε δεν εχω φτασει το 20.000λιαρο που θελει για σερβις.
5w-30 παιρνει.

.

Μήπως να το γυρίσεις σε 0W-40? :iconcool: