Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#734024 :lol: :lol: :lol:
Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και εγώ όταν έβλεπα να φορτίζει. Λέω, χαλκό δεν έχουν μέσα αυτά; :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#734031
Focusman91 έγραψε:Αχ πότε θα τους εντοπίσουν οι Ρωμαίοι απ' το Ζευγολατιό και θα έρθουν να τους σηκώσουν....

Δεν χρειάζεται να έρθουν από τόσο μακριά, στο Αίγιο που είναι δίπλα, αλλά και αλλού υπάρχουν και εκεί πολλοί που ασχολούνται με τέτοιες δημιουργικές ασχολίες. Στον κόμβο του Δυτ. Αιγίου είχε κλαπεί ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ των καλωδίων ηλεκτροφωτισμού, αλλάχτηκαν ΟΛΑ.
Βέβαια, πλέον δεν γίνεται να κλαπούν και αν κλαπούν, δεν έχουν αξία: όλοι οι αυτοκινητόδρομοι πλέον βάζουν μόνον αλουμινένια καλώδια, για τους γνωστούς λόγους.
:ninja:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#734040 Ότι δλδ το αλουμίνιο δεν έχει αξία; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#734042 Αστεία αξία μπροστά στον χαλκό. Και επιπλέον, ακόμη και αυτό πλέον, είναι πάρα πολύ δύσκολο να κλαπεί. Στο Δυτ. Αίγιο δεν υπήρξε κλοπή καλωδίων έκτοτε για παράδειγμα.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#734157 Τα ίδια είχαν γίνει και στον Περιφερειακό Θεσσαλονίκης και τελικά η Περιφέρεια έβαλε καλώδια αλουμινίου το 2016.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#734574 Πόσες μέρες κανανε να επικοινωνήσουν για το test drive?
Έστειλα μεηλ για μια δοκιμή :shifty: :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#734582 Μην το ανοίξετε, είναι ιός!!!

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By dstone
#734626
Thomas_C200K έγραψε:Πόσες μέρες κανανε να επικοινωνήσουν για το test drive?
Έστειλα μεηλ για μια δοκιμή :shifty: :innocent:

Εγω το είχα ζητήσει τον Ιούνιο, με καλεσαν την επόμενη βδομάδα και με ενημέρωσαν οτι αργεί. Τελικά μου έστειλαν απάντηση και έκανα το test drive τέλος Αυγούστου.
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#735281 δεν έχει ποτηροθήκη? κοίτα κάτι παπάρες που αγοράζουν Ferrari.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#735341 Αν σου πω ότι δεν το ήθελα τόσο γρήγορα...
Ευχαρίστως σου παραχωρούσα τη σειρά μου.

< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#735346
Ove20 έγραψε:πωτς γκενεν αυτο?

Ξερεις την παροιμια "στον φαφουτη το παξιμαδι"; :lol: :lol: :lol:

Η το γνωμικο που λεει "οταν δεν θες κατι πολυ το συμπαν συνωμοτει και στο φερνει"; :lol: :lol: :lol: :lol: