Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#733155 Α ναι ;;; Γιατί όχι άραγε;
Και μου φάνηκε καλή ιδέα από πάνω
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#733158
Scotch έγραψε:
Dimsabas έγραψε:Με το καλό.

Ευχαριστώ (θεωρητικά εγώ παραλαμβάνω Δεκέμβρη, ο Serf σε 2-3 εβδομάδες).

Πολύχρονος! Και στα δικά σου σύντομα! :superman:


Σε ευχαριστώ πολύ! Το 2025 είπαμε. Σχετικά σύντομα δηλαδή. Έχω και τον φάδερ που με πιέζει να πάρω πετρέλαιο Euro 5. Μα μέσα στο σπίτι μου τέτοιοι αντιρρησίες;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#733160
Dimsabas έγραψε:Μα μέσα στο σπίτι μου τέτοιοι αντιρρησίες;




< >
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#733161 Ναι, ένα GLK 220 του 2013 από γνωστό. Εντάξει, το αμάξι είναι σε απίστευτη κατάσταση κι είναι αμαξάρα σε σχέση με ό,τι έχουμε, αλλά όχι και Euro 5.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#733163 Δεν παίρνεις το Lexus, τώρα που μπαίνει και Δακτύλιο;

< >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#733164 Το summon όντως πιθανώς να μη δουλεύει. Αλλά δεν είμαι βέβαιος κι αν το εμπιστεύομαι. Θα το δω μετά την αγορά.

< >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#733165
KiloMeater έγραψε:Α ναι ;;; Γιατί όχι άραγε;
Και μου φάνηκε καλή ιδέα από πάνω


regulations μαλλον
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#733166
Scotch έγραψε:Δεν παίρνεις το Lexus, τώρα που μπαίνει και Δακτύλιο;

< >
Ε ναι, αν είναι να πάρω το πετρέλαιο, χίλιες φορές καλύτερα.
Άβαταρ μέλους
By Serf
#733170
GTS έγραψε:Δεν δουλευει στην Ευρωπη.
Δουλεύει, απλά πρέπει να είσαι πολύ κοντά στο αυτοκίνητο στην Ευρώπη. Έτσι τουλάχιστον είπε κάτοχος τη στιγμή που μας έκανε επίδειξη της λειτουργίας του.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#733172 Bluetooth only
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#733173 Το smart summon μόνο νομίζω δεν επιτρέπεται στην Ευρώπη.

< >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#733176
Dimsabas έγραψε:Ναι, ένα GLK 220 του 2013 από γνωστό. Εντάξει, το αμάξι είναι σε απίστευτη κατάσταση κι είναι αμαξάρα σε σχέση με ό,τι έχουμε, αλλά όχι και Euro 5.

Έχετε ρέντα πάντως με τα μπόλικα κυβικά δεν μπορώ να πω. :roll:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#733178 Άρα μπορείς να το βάζεις βγάζεις έτσι και να «χτίσεις» κάτι ανάμεσα να αποφύγεις τις πορτιες του γείτονα
Άβαταρ μέλους
By Chris
#733180 ΤΙ να χτισει... Ειναι θεοστενες οι θεσεις. Αν βαλει κατι δε θα ανοιγει η πορτα του γειτονα μετα και θα γκρινιαζει (και με το δικιο του, ανεξαρτητα με το αν ειναι μλκας κα ριχνει "πορτιες")

Η μονη λυση που μπορω να σκεφτω ειναι ενα αμαξι αρκετα κοντο ωστε να μπαινει αναμεσα στις κολωνες, δε σωζεται η κατασταση... Μια παχια κουρτινα να κρεμεται απο το ταβανι βασικα :s_dunno
Τελευταία επεξεργασία από Chris και 26 Οκτ 2021, 21:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#733181 Μακάρι να μπορούσα να το χτίσω πραγματικά. Τώρα απλά θα δουλέψει sentry mode, δε νομίζω ότι μπορώ να κάνω κάτι άλλο.

< >