Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By IKE
#292044
nass έγραψε:Βρε λες ? :hmmm:


Λες τι δηλαδή?

ΥΓ. Αν το τέσλα που είδες είναι ένα σκούρο γκρι, υπάρχει εδώ και πολύ καιρό (> χρόνο)
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#292109 Έχει μπει και φώτο απο μπεζ-σαμπανιζε.Γκρι σκούρο εχω προσπεράσει στον περιφερειακό της Αρτας τον Μάιο φορτωμένο σε οδική βοήθεια

< >
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#293498
belgarion έγραψε:Έχει μπει και φώτο απο μπεζ-σαμπανιζε.Γκρι σκούρο εχω προσπεράσει στον περιφερειακό της Αρτας τον Μάιο φορτωμένο σε οδική βοήθεια...
Κάτι δεν υπολόγισε καλά κι έμεινε από μπαταρία.... Ή ξέχασε τη μπαλαντέζα. :lol:
Στο Λονδίνο πάντως έχει γεμίσει ο τόπος από Tesla. Και είναι και πολύ ύπουλα αυτοκίνητα, εντελώς αθόρυβα τα άτιμα, μόνο από τον ήχο των ελαστικών τα νιώθεις. :lol:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#316682 Στη σειρά Goliath. στο 8ο (τελευταίο) επεισόδιο κάπου μετά στο 45' έχει για λίγα δευτερόλεπτα το Tesla με τις γλαρόπορτες. Βάζει πράματα στα πίσω καθίσματα, πατάει το κουμπί να κλείσει και μπαίνει από την εμπρός και φεύγει.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#318032 Οι οποίες πόρτες κολλάνε συχνά, ειδικά κλειστές και με επιβάτες μέσα...

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#319433
kostis20 έγραψε:Οι οποίες πόρτες κολλάνε συχνά, ειδικά κλειστές και με επιβάτες μέσα...

< A3003 >
Έχω την υποψία ότι αν και από απτή ποιότητα κλπ το Tesla δείχνει χλιδάτο από ποιότητα κατασκευής ή/και quality control δεν τα πάει και τόσο καλά. Θα τους κοστίσει πολύ αν δεν το βελτιώσουν αυτό.
Άβαταρ μέλους
By nass
#319437 Είδα χτες στο Σούνιο ένα λευκό Model S με πινακίδες "ΖΧΤ"
Σε μια άλλη χώρα ίσως :inlove:
Άβαταρ μέλους
By nass
#319443 :omg: όχι απλώς είναι αυτό αλλά είναι και στο ίδιο σημείο :slap: :lol:
"Σε άλλη χώρα" λέμε :rtfm: :(
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#319446 Ωραίο πράμα το: χώρος αποσκευών εμπρός και χώρος αποσκευών πίσω!
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#320331
sknipper έγραψε:
kostis20 έγραψε:Οι οποίες πόρτες κολλάνε συχνά, ειδικά κλειστές και με επιβάτες μέσα...

< A3003 >
Έχω την υποψία ότι αν και από απτή ποιότητα κλπ το Tesla δείχνει χλιδάτο από ποιότητα κατασκευής ή/και quality control δεν τα πάει και τόσο καλά. Θα τους κοστίσει πολύ αν δεν το βελτιώσουν αυτό.

Έχουν διάφορα θέματα και τα S.