Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#747744 Επιτρέπει νομίζω σε όλους, αλλά αν έχει ενεργοποιηθεί το γράφει, μαζί με την ημερομηνία. Το έχεις τσεκάρει αυτό;

Εντυπώσεις από το πάρκο;
https://itravelling.gr/area-synest-ena- ... o-sinevro/
Φαίνεται πολύ ωραίο!
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#747781
Serf έγραψε:Σε ποιο σημείο το αναφέρει; Έχεις κι εσύ; Αν ναι, στείλε μου ένα screenshot plz

< Note >

Εικόνα
Εγώ έχω το Home Enter, αλλά και στους γονείς μου που τους έχω βάλει στο Online, εκεί το δείχνει.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#747793 Άρα, κάτι πάει στραβά, γιατί αν ήταν κανονικά ενεργοποιημένο, θα έπρεπε να σου βγάζει και ημερομηνία. Μην το αφήσεις έτσι, καλά κάνεις και το ψάχνεις.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#747800 και σε μένα όπως του HF είναι επιλεγμένο το myHomeOnline και πιο κάτω γράφει :
Αναλυτικός Τιμοκατάλογος

Το προϊόν είναι ενεργό έως 31/10/2023

επίσης να αναφέρω οτι δε γνωρίζω αν μεσολάβησε τελικά ο συνήγορος του καταναλωτή όπου είχα απευθυνθεί μετά το λάθος και την καθυστέρηση στο dispute από τη μεριά της ΔΕΗ( που με έβαλε αρχικά στο πρόγραμμα Γ1) αλλά στις 4/1/22 έλαβα mail από τη ΔΕΗ με διορθωμένο τον επίμαχο λογαριασμό με σημαντική έκπτωση.
Άβαταρ μέλους
By glf
#747808 Και σε μένα έτσι γράφει

mousatos έγραψε:και σε μένα όπως του HF είναι επιλεγμένο το myHomeOnline και πιο κάτω γράφει :
Αναλυτικός Τιμοκατάλογος

Το προϊόν είναι ενεργό έως 31/10/2023
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#747828 Δεν ήμουν εγώ (αλλά ξέρω ποιος ήταν - γείτονας σου από owners). Εγώ πέρασα αλλά δεν φόρτισα.

< >
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#747851
Serf έγραψε:Ειδικά σήμερα δωρεάν ταχυφορτιση στο Golden Hall.

Γενικοτερα, φόρτιση με οικιακό ρεύμα. Χρέωση δεν ξέρω ακόμα. Η ΔΕΗ αρνείται να απαντήσει στο ερώτημα μου κατά πόσο μας έχει εντάξει στο myHome Online. Έθεσα το ερώτημα μέσω ΡΑΕ για να πάρω απάντηση.

Από 17/11 έχω αλλάξει σε ΔΕΗ αλλά δεν έχω λαβει λογαριασμό.

Εντωμεταξύ με 15KWh/100Km κατανάλωση, ακόμη και στο Golden Hall να μην φόρτιζες, μιλάμε για μια κατανάλωση της τάξης των 2 με 3€/100Km! :lipsealed:
Καλή φάση!
Άβαταρ μέλους
By g8777
#747864
Watched as wheel was removed and learned there was NO INSIDE BRAKE PAD installed on the wheel


:dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

:vava: :vava: :vava:

Δεν θελω καν να σκεφτω το ενδεχομενο αυτο το κινεζογκατζετακι να ηταν οικονομικα προσβασιμο απο περισσοτερο κοσμο. Και λιγα ζητανε, μακαρι να κοστολογειται σε 3πλασια τιμη μπας και σωθει κοσμος. :lipsealed: