Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By dimik
#750699 Τσιμουχακια βαλβίδων... προχωράμε ΕικόναΕικόναΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#750700 @ Dimvii


Θα σου δωσω 280 εκατομμυρια ευρω σε εικοσαευρα .

Αμαρκαριστα.

:s_shout
Άβαταρ μέλους
By dimik
#750701 Το διάβασα τόσο γρήγορα που νόμισα θα του δώσεις μάρκα, τα παλιά τα ορθοδοξα τα deutsche mark

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#750702 :s_rofl :s_rofl :s_rofl

Τα μαρκα τα εχει για να σκουπιζεται ο Ντιμβης. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#750712 Πήγα στην αντιπροσωπία της BMW την 2GT για service και έχουν μόνο Longlife 5w-30. Τους είπα πως θέλω 0-30 και μου είπαν πως σε όλα βάζουν το 5άρι. Διαφορετικά έπρεπε να τους πάω εγώ το 0-30 εγώ. 5άρι είχαν μόνο και στην άλλη αντιπροσωπία όταν αγόρασα το αυτοκίνγτο ενός έτους. (Μ@λ@κας και εγώ που το είχα σκεφτεί πως ενδεχομένως δεν το έχουν αλλά ξέχασα να τηλεφωνήσω πάλι και να ρωτήσω). Τελικά περάστηκε 5-30.

Λάδι, φίλτρο καμπίνας και υγρά φρένων 480€.

Πάω να το παραλάβω και η ταμίας έψαχνε την απόδειξη. Τελικά εντελώς τυχαία περνούσε ο ιδιοκτήτης που της είπε πως δεν έγινε αλλαγή υγρών φρένων γιατί χάλασε το μηχάνημα. Πρέπει να το ξαναπάω :vava: Απόδειξη δε μου έδωσαν, θα μου δώσουν με όλα μαζί. Άλλαξαν μόνο λάδια και φίλτρο καμπίνας (θέλω να πιστεύω...). Πόσο γκαντεμιά... :vava:

Καλά ρε γμτ, κοτζάμ αντιπροσωπία, ένα μηχάνημα έχουν? :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#752011 Το ενα το κλειδι το χρησιμοποιουσα καθημερινα. Το αλλο το κλειδι το ειχε η γυναικα μου και δεν το χρησιμοποιει ποτε.

Την Κυριακη μου εβγαλε ενδειξη οτι το κλειδι δεν εχει μπαταρια και πρεπει να την αλλαξω.
Το αφησα το κλειδι και ξεκινησα να χρησιμοποιω το αλλο. Σημερα το αλλο που δεν εχει χρησιμοποιηθει σταματησε να λειτουργει και μου εβγαλε ενδειξη και γι αυτο οτι χαμηλη μπαταρια.

Πως ειναι δυνατον να χαλασε η μπαταρια και στα δυο ταυτοχρονα;
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#752013 Και σε μένα και στα 2 ταυτόχρονα τελείωσε η μπαταρία, παρότι χρησιμοποιούσα μονάχα το ένα. Απλά το αναφέρω.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#752014
bibendum έγραψε:Το ενα το κλειδι το χρησιμοποιουσα καθημερινα. Το αλλο το κλειδι το ειχε η γυναικα μου και δεν το χρησιμοποιει ποτε.

Την Κυριακη μου εβγαλε ενδειξη οτι το κλειδι δεν εχει μπαταρια και πρεπει να την αλλαξω.
Το αφησα το κλειδι και ξεκινησα να χρησιμοποιω το αλλο. Σημερα το αλλο που δεν εχει χρησιμοποιηθει σταματησε να λειτουργει και μου εβγαλε ενδειξη και γι αυτο οτι χαμηλη μπαταρια.

Πως ειναι δυνατον να χαλασε η μπαταρια και στα δυο ταυτοχρονα;


το 2ο κλειδι καθε 3 μηνες πρεπει να το χρησιμοποιεις μια φορα να φορτιζει. Μου το ειπε ο πωλητης στην παραδοση. Τωρα που μου το θυμισες πρεπει να το παω μια βολτα. Το 1ο μαλλον τελειωσε η μπαταρια απο χρηση.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#752016 Αν είναι από αυτά που φορτίζουν και όχι αυτά που μένουν στην τσέπη.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#752023 Πως είναι δυνατόν να φορτίζει όταν το έχεις στην τσέπη. Αν φορτιζε αυτό που χρησιμοποιούσα δεν θα ήθελε μπαταρία.

Πήρα δύο μπαταρίες και όλα καλά.

< >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#752062 To βαζεις στην θεση του και φορτιζει ασυρματα. Γιατι να το εχεις στην τσεπη;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#752071 Ποια θέση σε Fxx;
Άβαταρ μέλους
By GTS
#752084
drdino έγραψε:Ποια θέση σε Fxx;


Στην δεξια ποτηροθηκη εχει θεση για το κλειδι. Μηπως το πηραν στο δικο σου;
Η αριστερη ποτηροθηκη ειχε σταχτοδοχειο σε εμας. Και τα δυο τα βγαζεις αν δεν τα θελεις.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#752090 Και σου είπε κάποιος ότι φορτίζει εκεί; Απλό ραφακι είναι από όσο ξέρω κι εξάλλου cr2450 δεν παίρνει το κλειδί;