Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By markvag
#804048 Χθες άλλαξα και τους υπόλοιπους πολλαπλασιαστές στην μπεμπέκα. Εν μέρει είναι και δικό μου φταίξιμο βέβαια, καθώς όταν είχε καεί ο πρώτος, έπρεπε να τους είχα αλλάξει όλους, αλλά μ@λ@κίστηκα... :tomato:

Τέλος πάντων, € 150 ελαφρύτερος... Λογικά από πολλαπλασιαστές έχουμε καθαρίσει για καμιά 100Κ χλμ, τώρα μένουν άλλα 38.694 γνωστά προβλήματα που μπορεί να βγάλει...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#804058 Ναι, αλλά απολαμβάνεις γερμανική ποιότητα και προσοχή στην λεπτομέρεια. Να τα λέμε όλα.
Εγώ απορώ πάντως, πόσο ακόμη θα συνεχίζει αυτή η ιστορία. Διαβάζω πως και τα καινούρια μοντέλα, συνεχίζουν στο ίδιο τέμπο...
Πραγματικά, μακριά κι αγαπημένοι, πρέπει να σου περισσεύουν πάρα πολύ τα λεφτά για να προτιμήσεις τέτοιες μάρκες. Προσωπικά δεν ξαναπερνάω ούτε απέξω. Πιο πιθανό είναι ν'αγοράσω Skoda (ή κάνα κινέζικο) στο μέλλον, παρά BMW.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#804060
Anonymous Founder έγραψε:Πιο πιθανό είναι ν'αγοράσω Skoda (ή κάνα κινέζικο) στο μέλλον, παρά BMW.


Προετοιμάζει το έδαφος για το station Octavia! :omg: :help:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#804062 Εταιρικό, θα πω πως θα έπαιρνα οτιδήποτε, αρκεί να είναι δωρεάν. Εννοείται και Octavia Station που είναι και αμαξάρα. Θα ήμουν ευγνώμων και με Aygo, no-prob. Με δικά μου λεφτά, δύσκολο για κάτι τόσο ακριβό.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#804063
markvag έγραψε:Χθες άλλαξα και τους υπόλοιπους πολλαπλασιαστές στην μπεμπέκα. Εν μέρει είναι και δικό μου φταίξιμο βέβαια, καθώς όταν είχε καεί ο πρώτος, έπρεπε να τους είχα αλλάξει όλους, αλλά μ@λ@κίστηκα... :tomato:

Τέλος πάντων, € 150 ελαφρύτερος... Λογικά από πολλαπλασιαστές έχουμε καθαρίσει για καμιά 100Κ χλμ, τώρα μένουν άλλα 38.694 γνωστά προβλήματα που μπορεί να βγάλει...
Είσαι τυχερός που ήταν πολλαπλασιαστες και όχι μπεκ.


Η τιμές από τα 280 ευρώ το ένα που τα είχα αλλάξει εγώ έχουν φτάσει κοντά στα 400 και θες 4 πάλι
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#804064 Εντυ ωρα να τους επαναφερεις στην ταξη με κανενα βιντεακι. Λυσσαξανε παλι οι χειτερς :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#804072 Εγώ ρε παιδιά πάντως τους αλλάζω έναν-έναν, και τους πολλαπλασιαστές και τα μπεκ. Και ισχύει πως σιγά σιγά θα τα αλλάξεις όλα, αλλά αυτό μπορεί να πάρει χρόνια. Και ένα μπεκ ακόμη αντέχει (και ναι, είναι ΠΟΛΥ ακριβά!).
Άβαταρ μέλους
By dimik
#804074 Κι εγώ ένα είχα αλλάξει αρχικά αλλά όταν αναγκάστηκα να ξαναπάω συνεργείο με τα ίδια συμπτώματα και ήθελε αλλαγή κι άλλος είπα αλλαξε τα όλα να τελειώνουμε.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#804078
George_Prix έγραψε:Εντυ ωρα να τους επαναφερεις στην ταξη με κανενα βιντεακι. Λυσσαξανε παλι οι χειτερς :thumbsdown:

Πολυ βιτσιοζους τους βρισκω τους BMWδακηδες Γεωργιε, τι λες; Βλαβες, βλαβες , εκει αυτοι να αλλαζουν πραγματα μεχρι την επομενη φορα. Οσο για τον Εντυ, εχει/ ειχε Ζ4 οποτε ξερεις, στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινι :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#804079
Anonymous Founder έγραψε:Μα... δεν τελειώνουμε όμως! Κανείς δεν λέει πως δεν θα σου ζητήσει πάλι αλλαγή. :lol:



Αν βγάλουν 50.000χλμ είναι 5 χρόνια για μένα, ποιος ζει ποιος πεθαίνει.

Η εναλλακτική είναι μερικές 10δες χιλιάδες ευρώ για καινούριο που δεν με ψήνει αυτή την στιγμή, έπρεπε να το αλλάξω 3 χρόνια πριν.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#804085
Anonymous Founder έγραψε:Ναι, αλλά απολαμβάνεις γερμανική ποιότητα και προσοχή στην λεπτομέρεια. Να τα λέμε όλα.
Εγώ απορώ πάντως, πόσο ακόμη θα συνεχίζει αυτή η ιστορία. Διαβάζω πως και τα καινούρια μοντέλα, συνεχίζουν στο ίδιο τέμπο...
Πραγματικά, μακριά κι αγαπημένοι, πρέπει να σου περισσεύουν πάρα πολύ τα λεφτά για να προτιμήσεις τέτοιες μάρκες. Προσωπικά δεν ξαναπερνάω ούτε απέξω. Πιο πιθανό είναι ν'αγοράσω Skoda (ή κάνα κινέζικο) στο μέλλον, παρά BMW.


Καλά, προφανώς BMW με δικά μου λεφτά δεν παίζει ξανά στο μέλλον. :lol: :lol: Αν το πληρώνει άλλος, προφανώς είναι εξαιρετικό-καταπληκτικό και φανταστικά αξιόπιστο. :lol: :lol: Μόνη εξαίρεση καμιά Ε36 ή Ε46 (που γενικά είναι πιο αξιόπιστες κιόλας) για 2ο αμάξι για Σ/Κ... (πιθανώς με βγαλμένα τα πίσω καθίσματα... :inlove: :metalo: )


dimik έγραψε:Είσαι τυχερός που ήταν πολλαπλασιαστες και όχι μπεκ.


Η τιμές από τα 280 ευρώ το ένα που τα είχα αλλάξει εγώ έχουν φτάσει κοντά στα 400 και θες 4 πάλι


Θεωρητικά το δικό μου μοτέρ (με 150 άτια) δεν έχει θέμα με τα μπεκ. Αυτό υποτίθεται πως είναι θέμα στους κινητήρες με 170 άλογα... Θεωρητικά λέω βέβαια, BMW είναι... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#804102 Εννοείται όχι BMW με δικά μου λεφτά!

Sent from hell >
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#804131
Anonymous Founder έγραψε:Εταιρικό, θα πω πως θα έπαιρνα οτιδήποτε, αρκεί να είναι δωρεάν. Εννοείται και Octavia Station που είναι και αμαξάρα. Θα ήμουν ευγνώμων και με Aygo, no-prob. Με δικά μου λεφτά, δύσκολο για κάτι τόσο ακριβό.


Καλά ναι.
Εννοείται σε δωρεάν ούτε εμένα θα με ένοιαζε τι είναι.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#804170 Ποια ιστορία να κρύβεται από πίσω;

Πόσα βλάβες άντεξε άραγε ο κάτοχος και αποφάσισε να χρησιμοποιήσει το εξάρτημα κάπου αλλού; Εικόνα

.