Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By 224v
#667295
Anonymous Founder έγραψε:Νομίζω πως η έμπνευση ήρθε από κάτι τέτοιο:
Εικόνα
πραγματικά υπέροχο όχημα για άλλες χώρες με άνετους δρόμους και όρια 60 μίλια!!!, Ωραίος συνδιασμός χρωμάτων και όλα τα έξτρα της εποχής!!!!
Της BMW ο συνδιαομος στο σαλόνι δεν μου αρέσει.


< Note >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#667299 Ναι θέλει το γαλαζοκίτρινο για να δείξει
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#667302 Έχουμε headrest, έχουμε handrest, έχουμε footrest, τώρα έχουμε και dickrest γιατί όταν την οδηγείς είσαι μόνιμα σε προσοχή :lol:
(ναι ξέρω για τι είναι)
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#667303 Εγώ δεν ξέρω. Αλλά νομίζω πως παίζει να μου ενοχλούσε τα @@. Ευτυχώς που δεν έχω λεφτά να την αγοράσω να λέμε...
@drdino
Τι αγόρασες, δεν κατάλαβα... :s_blush
Άβαταρ μέλους
By drdino
#667305 Το έχουν διάφορα άλλα αμάξια αυτό το εξόγκωμα (λιγότερο έντονο βέβαια), εύκολα θυμάμαι 350Ζ/370Z και RX8. Υποτίθεται είναι για καλύτερη συγκράτηση, εμένα το συγκεκριμένο πιο πολύ άβολο μου φαίνεται παρά χρήσιμο. Πώς μπαίνεις να κάτσεις κιόλας δεν ξέρω, σίγουρα δεν μπορείς να γλυστρίσεις μέσα/πλάγια.

Ένα μικρό spoiler "τύπου" M3/τύπου M-Sport Plus/F10 M-Sport που δεν φορέθηκε στις F30 επίσημα.
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#667306
drdino έγραψε:Έχουμε headrest, έχουμε handrest, έχουμε footrest, τώρα έχουμε και dickrest γιατί όταν την οδηγείς είσαι μόνιμα σε προσοχή :lol:
(ναι ξέρω για τι είναι)

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#667475
Giuseppe Busso έγραψε:Εικόνα

Ακούω
Όλο και μεγαλώνανε τη μάσκα οριζοντίως μέχρι που βρήκαν στα φώτα οπότε αναγκάστηκαν να την μεγαλώσουν και καθέτως. Φυσική εξέλιξη... :lol: :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#667788
Άβαταρ μέλους
By drdino
#667884
drdino έγραψε:Κάγκουρας incoming:
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#667896
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#667929
EDDIE_147 έγραψε:


Φαινομενικά έχει βάλει πολύ νερό στο κρασί της η BMW, αλλά γιατί αυτό να είναι κακό;
Έφτιαξε ένα user-friendly frontwheel-biased 4κίνητο με ικανοποιητική άνεση. Δηλαδή to the point στην εποχή μας.
Κλασσική συνταγή Audi S3.

Μοναδικό μειονέκτημα, τα ελαστικά τοποθέτησης Bridgestone Turanza. Και φυσικά η τιμή αγοράς εν Ελλάδι.
Θα ήθελα όμως οπωσδήποτε να το δω και το Audi S3. Δεν είμαι βέβαιος αν πήγαινα στην Α35, ενώ στην Α45 θα πήγαινα σχεδόν σαν μονόδρομος.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#667931 To USP του προηγούμενου άσσου ήταν η πισωκίνηση όμως. Τώρα από FWD/AWD έχουμε άπειρα (Golf R, S3, RS3, A35/45 και μετά κάθε λογής Gti, RS κλπ κλπ). Το κακό είναι ότι "χάσαμε" ως αγοραστές μια επιλογη. Φυσικά οι Μ140 ήταν ελάχιστες μπροστά στις 118d οπότε...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#667933
funkyreverend έγραψε:Εικόνα

Λίγο παραπλανητική η γωνία αλλά...

Δεν βλέπω τίποτε παραπλανητικό. Ο έχων ομματα κλπ κλπ.
Εννοείται πως θα επέλεγα σε κάθε περίπτωση την παλιά 3άρα, σαν αυτοκίνητο αναψυχής, αλλά από την άλλη, δεν έχουμε παρά ελάχιστοι αυτή την δυνατότητα. Για το καθημερινό commuting λοιπόν, θα επέλεγα απλά κάτι φθηνότερο.
Γενικώς, από την στιγμή που η BMW δεν προσφέρει κάτι παραπάνω από το σωρό, γιατί να την πληρώσω; Για το σήμα της; Αστεία πράγματα πια... Πιο πολύ ανόητος νομίζω θα δείχνω που έδωσα παραπάνω λεφτά για το τίποτε, παρά κάτι άλλο...