Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By drdino
#626502 Έχει κανείς εμπειρία με Bootmod3; Και δη και σε Β48;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#627596
drdino έγραψε:Έχει κανείς εμπειρία με Bootmod3; Και δη και σε Β48;



Μάλλον όχι :lol:

Anonymous Founder, στο Carly έχει καμιά λειτουργία για έλεγχο χιλιομέτρων;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#627598 Η νέα έκδοση το έχει. Δεν το έχω δοκιμάσει όμως, αν θέλεις, μπορώ να το δοκιμάσω και να σου πω. :)
Άβαταρ μέλους
By drdino
#627599 Αν δεν είναι κόπος, ευχαριστώ! Είναι να πάω να δω ένα αμάξι και θα είναι καλή βοήθεια αν μπορώ να επιβεβαιώσω χλμ με αυτόν τον τρόπο.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#627646 Έχει τέτοια λειτουργία το Carly, τουλάχιστον στο δικό μου το έχω δοκιμάσει.
Αν θυμάμαι καλά παίρνει δεδομένα από διάφορα υποσυστήματα και τα συγκρίνει.

π.χ μου έβγαζε ότι αλλαχθηκε προβολακι μπροστά δεξιά στα τάδε χλμ όταν χτύπησα σκύλο.



< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#627657 Δεν πρόλαβα, γιατί άργησα στην δουλειά! Θα προσπαθήσω το πρωί.
Υπόψιν, λογικά αυτό το feature υπάρχει στην πληρωμένη έκδοση που έχω και δεν είναι και φθηνή. Το δωρεάν δεν νομίζω να την έχει.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#627937 Λογικα οι περισσοτεροι ηδη ξερασατε καπου μολις ειδατε τη θηριωδη μασκα, αλλα προσωπικα μονο οι καθρεπτες με τα κερατα με χαλανε σ΄αυτο τ΄αμαξι!
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#627945 Τη στιγμή που υπάρχει η QV ή κανένα μτχ cayman GT4 από εξωτερικό για πιο κίνκι καταστάσεις σε αυτά τα χρήματα ας βάλουν ό,τι μάσκα θέλουν. :lol:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#627948 Την συγκεκριμένη σελίδα την γνωρίζω. Έχει κυρίως άρθρα σχετικά με την αγορά σε Ρωσία, Ινδία κλπ αναπτυσσομενες χώρες και χαζεύω τις ειδήσεις του σχετικά με τα Renault, Lada, Dacia, Datsun και Nissan.
(Η φώτο με την BMW εχει μια υπογραφή κάτω από τον προφυλακτήρα. Μάλλον φωτοσοπια?!)
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#627968
George_Prix έγραψε:Λογικα οι περισσοτεροι ηδη ξερασατε καπου μολις ειδατε τη θηριωδη μασκα, αλλα προσωπικα μονο οι καθρεπτες με τα κερατα με χαλανε σ΄αυτο τ΄αμαξι!

Τώρα που το έγραψες τα είδα, αλλιώς δεν μπορεί να ξεκολλήσει το ματι απο τη μάσκα να προσέξεις οτιδήποτε άλλο