Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#672888
dimik έγραψε:Τα 308sw 1.2 130ps αυτόματα τι λένε;
Βρίσκω καλοεξοπλισμενα του 2015 με λίγα χλμ.
To κιβωτιο ειναι καλο, με μετατροπεα ροπης. Για το μοτερ δεν ξερω, αλλά δεν εχω ακουσει ιδιαιτερα θεματα. Δυνατο για τα κυβικά του
Άβαταρ μέλους
By drdino
#672889 Έβγαλαν κάτι χαζα με τον ιμαντα χρονισμού αυτοί και θέλει προσοχή στην συντήρηση, αν δεν αλλάζει συχνά λάδια τότε μακριά.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#675954 Μπήκα σε ένα 2008 που έχει συνάδελφος. Πολύ πιο ωραίο από το T-roc μου φάνηκε, ειδικά σε σχέδιο και υλικά εσωτερικού, του ρίχνει στ'αυτιά. Βέβαια το συγκεκριμένο έφτασε λιανική πάνω από 30Κ (diesel, αυτόματο, όλα τα συστήματα ασφαλείας όπως είναι και υποχρεωτικό στην εταιρεία πια κλπ). Δεν το οδήγησα, γιατί ούτε όρεξη δεν είχα, ούτε θα δω κάτι περίεργο. Από χώρους μου φάνηκε στα ίδια με το T-roc, ενώ φαίνεται πως κάθεσαι λίγο πιο ξαπλωτά. Εμφανισιακά, είναι η μέρα με την νύχτα νομίζω, πολύ πιο όμορφος ο Γάλλος.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#676025
Anonymous Founder έγραψε: Εμφανισιακά, είναι η μέρα με την νύχτα νομίζω, πολύ πιο όμορφος ο Γάλλος.


ΙΜΟ το εντελώς αντίθετο. Από τα πιο εμφανίσιμα στην κατηγορία του το Troc, ότι πιο άσχημο εως και αποκρουστικό το 2008.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#676038 Από την κατηγορία, τουλάχιστον ως εμφάνιση αφού δεν έχω οδηγήσει κανένα, θα προτιμούσα εύκολα αυτό:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#676039 Στην αρχή με είχε τραβήξει το Puma. Πλέον το Nissan Juke στα μάτια μου είναι καταπληκτικό.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#676040 Captur, Juke, 2008, Puma με αυτή τη σειρά.
Μετά το χάος, τα vag με τα Citroën τα πιο άσχημα έως αηδία.
Το Puma χάνει πολύ μέσα.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#676042 Στο Juke αντί να εξελίξουν το ωραίο γιαπωνέζικο σχέδιο του πρώτου το έκαναν για γέροντες! :s_tongue

Εννοείται C3 Aircross αγόραζα άνετα. :s_cool
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#676043 Δεν μου αρέσει καθόλου το captur. Απαίσιο. Αλλά όλα είναι υποκειμενικά.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#676046
Giuseppe Busso έγραψε:Στην αρχή με είχε τραβήξει το Puma. Πλέον το Nissan Juke στα μάτια μου είναι καταπληκτικό.
NickTG έγραψε:Στο Juke αντί να εξελίξουν το ωραίο γιαπωνέζικο σχέδιο του πρώτου το έκαναν για γέροντες! :s_tongue

Εννοείται C3 Aircross αγόραζα άνετα. :s_cool
Αν έβαζαν στο Juke τα "καλά" μηχανικά του Captur θα ήταν κορυφαία επιλογή. Για μένα δε...μονόδρομος στην κατηγορία του!
Με τον 1000αρι τους δυστυχώς δεν μου λέει τίποτα.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#676068 Εικόνα

Δεν στέκεται αμάξι Captur μπροστά στο Juke.

Είναι ΤΡΟ ΜΕ ΡΟ το Nissan...

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#676089 Είναι και μέσα πολύ ωραίο. Και πολύ ποιοτικό επίσης, τα πλαστικά που φαίνονται, τουλάχιστον.