Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#44427 R&T Performance COTY 2015 : Porsche 911 GT3

Το τεστάκι περιελάμβανε Nismo GTR και 458 Speciale μεταξύ άλλων.

Ο πιο ολοκληρωμένος χαρακτήρας της 911 φαίνεται να κερδίζει εκτός
απο τον monkey και το R&T.

http://www.roadandtrack.com/features/ma ... f-the-year
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#50821

:inlove:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#54317 Θέλω να ενημερώσω σε όσους έχουν πόρσε με sim card slot πως καλό είναι να πάρουν την κατάλληλη κάρτα σιμ :lol:

ένας επιμελητής μου στο νοσοκομείο που αν μπει κάτι στο μυαλό του δε σταματά αν δεν το καταφέρει έβαλε στην καρρέρα μία micro sim και απ ότι κατάλαβα της έπεφτε κάπως μικρή... Δοκίμασε οδοντογλυφίδες, συνδετήρες κτλ για να τη βγάλει... τα κατάφερε... το αποτέλεσμα... βραχυκύκλωσε όλο το σύστημα, δε λειτουργεί ούτε το bluetooth, και στην αντιπροσωπία του είπαν πως το αμάξι πρέπει να πάει στουτγκάρδη... και μας το έλεγε ξεκαρδισμένος στα γέλια :lol:

το κερασάκι είναι πως επειδή δεν είχε χρόνο να βάλει χειμερινά λάστιχα, έδωσε το αμάξι σε έναν φίλο από το νοσοκομείο για να το πάει στο γκαράζ... όλα καλά... 3 εβδομάδες αργότερα ήρθε η κλήση για όριο ταχύτητας με τη φώτο του ειδικευομένου... το παλικάρι δεν του είχε πει τίποτα... η κλήση είναι μια κατοστάρα, θα την πληρώσει ο της πόρσε... :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#54328 Η φήμη για την σχέση των γιατρών με την αυτοκίνηση δεν βγήκε τυχαία :lol: Εσύ η εξαίρεση θα είσαι.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#54367 γενικά οι γιατροί είναι κουραμπιέδες, δεν έχει να κάνει αυστηρά με τα αυτοκίνητα
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#54386
red_monster έγραψε:γενικά οι γιατροί είναι κουραμπιέδες, δεν έχει να κάνει αυστηρά με τα αυτοκίνητα

για τον συγκεκριμένο είναι άλλη φάση...

αυτός στο απολογισμό της χρονιάς χειρούργησε μεταξύ των άλλων κάτι κάτω από 550 χιαστούς, μεταξύ των οποίων αθλητές της Bundesliga. Αυτό στην Ελλάδα θα σήμαινε πχ χονδρικά 500 χ 2.500€ =1.250.000 €. Βάλε και από άλλα τουλάχιστον 5 χειρουργεία τη μέρα... Φαντάσου τώρα αυτό με μισθούς Γερμανίας... Συν το κερασάκι ότι του χρόνου θα γίνει διευθυντής στα 44 του σε μία κλινική 26.000 ασθενών... Καταλαβαίνεις ότι δεν τον ενδιαφέρει κ πολύ... Το χειρότερο είναι ότι δυστυχώς αυτοκτόνησε η σύντροφός του πέρυσι, γιατρός κ αυτή...

για αυτό μην το ψάχνεις... είναι ιδιαίτερη φάση... δε δίνει σημασία όταν έχει τόση μεγάλη ευθύνη με ανθρώπινες ζωές... έχει κ τα δικά του...

από την άλλη έχω να πω πως ένας φίλος από την κλινική είχε λάστιχα 6ετίας στη 530 κ με ρωτούσε πότε έπρεπε να τα αλλάξει :lol:
Άβαταρ μέλους
By IKE
#54394 Ωραίες ιστορίες, τώρα που δεν έχουμε κογιοτάκι, ας διαβάζουμε κάτι ανάλογο. :s_cool
Άβαταρ μέλους
By JBT
#54399 Και κυκλοφορεί με πορσε ο τσιπης;;; Εκτός κι αν είναι η CGT και δεν το κατάλαβα.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#54404
PeterPan έγραψε:
red_monster έγραψε:γενικά οι γιατροί είναι κουραμπιέδες, δεν έχει να κάνει αυστηρά με τα αυτοκίνητα

για τον συγκεκριμένο είναι άλλη φάση...

αυτός στο απολογισμό της χρονιάς χειρούργησε μεταξύ των άλλων κάτι κάτω από 550 χιαστούς, μεταξύ των οποίων αθλητές της Bundesliga. Αυτό στην Ελλάδα θα σήμαινε πχ χονδρικά 500 χ 2.500€ =1.250.000 €. Βάλε και από άλλα τουλάχιστον 5 χειρουργεία τη μέρα... Φαντάσου τώρα αυτό με μισθούς Γερμανίας... Συν το κερασάκι ότι του χρόνου θα γίνει διευθυντής στα 44 του σε μία κλινική 26.000 ασθενών... Καταλαβαίνεις ότι δεν τον ενδιαφέρει κ πολύ... Το χειρότερο είναι ότι δυστυχώς αυτοκτόνησε η σύντροφός του πέρυσι, γιατρός κ αυτή...

για αυτό μην το ψάχνεις... είναι ιδιαίτερη φάση... δε δίνει σημασία όταν έχει τόση μεγάλη ευθύνη με ανθρώπινες ζωές... έχει κ τα δικά του...

από την άλλη έχω να πω πως ένας φίλος από την κλινική είχε λάστιχα 6ετίας στη 530 κ με ρωτούσε πότε έπρεπε να τα αλλάξει :lol:


σταμάτα να με επαληθεύεις :lol:
Άβαταρ μέλους
By j.marr
#57518
Άβαταρ μέλους
By Chris
#57531 έτοιμο το κοκκινάκι μου αλλά έχουν βάλει λάθος ζάντες :rant:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#58150 Ποση αναμονη να εχει μια macan στην Ελλαδα;
Περιεργος ειμαι.
Επισης αραγε τι τελη εχει;
Εχω βαλει στο ματι,μελλοντικα,την 3.0 diesel

Οσον αφορα την σχεση των γιατρων με την αυτοκινηση ο δικος μου διευθυντής εχει gt3 και ειναι στην 12η του Πορσε.
66ετων

Αν εχεις το σαρακι το εχεις και τελειωσε
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#58200 O Καθηγητης μου μετα απο 330ci περασε σε 530d E60 και προσφατα πήρε αυτο
Εικόνα
BMW ALPINA D5 Bi-Turbo
Άβαταρ μέλους
By pik.
#58425 Kostis βαλτος εισαι; εγω σκέφτομαι την D3 μαζι με την Μακαν Ντιζελ.αυτα εχω προς το παρόν στην λιστα. Με βλεπω ομως να μην κανω το βημα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#58532
pik. έγραψε:Kostis βαλτος εισαι; εγω σκέφτομαι την D3 μαζι με την Μακαν Ντιζελ.αυτα εχω προς το παρόν στην λιστα. Με βλεπω ομως να μην κανω το βημα


Ντροπή να δώσεις τόσα λεφτά και να μην πάρεις Ghibli... :innocent: