Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#788264 Μην περιμένετε Tesla από μένα. Αφού δίνουν τα δημοσιογραφικά χωρίς μικτή, δεν τα αγγίζω. Κάντε ψηστήρι στους κατόχους.
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#788291
Dimsabas έγραψε:Το έχω ποστάρει εγώ από χτες βράδυ στο θέμα του Cartalk.gr αλλά φαίνεται ότι δεν μπαίνεις.
Oops, busted!
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#788559

Εικόνα

Ντίμης --> να χέσω τα κουλούρια σας
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#788890

Θα ήθελα να δω ενδεικτικούς τίτλους α λα καρτωξ για αυτό το βίδεο.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#788894 Εγω γιατι νομιζω οτι ο ενας πηγαινε με δαγκωμενη ταυτοτητα κι αλλος βολτα; Οπου ειχε ανοιχτες στροφες παντως ο πρωτος εφευγεεεε!

Στα κλειστα πιεζεις οσο αισθανεσαι ασφαλης, μην ξεχναμε οτι ενα λαθος του πρωτου θα κοστισει μερικες φορες παραπανω απο του δευτερου.
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#788896 Στα σχόλια πάντως βλέπω απύθμενο κόμπλεξ από τον τύπο, μάλλον φαντασιωνόταν ότι ήταν σε αγώνα
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#788898 Γενικά όλο του το κανάλι έχει το Concept "κυνηγάω δίχως αύριο σαν Creepακλας θείους που κάνουν χαλαρή βόλτα με supercars" :lol: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#788900 NineSecondA8
πριν από 3 εβδομάδες
This was a closed course. It’s a new high performance driving school school that makes it feel as real as possible with dummy cars and other obstacles along your way. It’s quite fun.


-->

Εικόνα

Εξηγηση g8777 ( για να μην σας πιανουν χαπατα).

Παιρνω τηλ Ντιμη.

- Ελα Ρομά, βρηκα τροπο να βγαλουμε φρανκα για να παρουμε την 750Li.
- Δεν εχει καρπουζα τετοια εποχη ρε μλκ να κλεψουμε.
- ( μα τί γιδι Χριστε μου). Δημητριε παιδι μου. Ακου. Θα νοικιαζουμε ενα πριμιουμ γερμανικο μια στο τοσο, θα "δανειστεις" :s_wink και εσυ ενα Χιουνται Σκουπε και θα ανεβουμε σε κανα στροφομανι, και καλα με πετυχες ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ στο δρομο. Θα ξεκινησουμε τσμαλακιες, θα το ανεβασουμε στο γιουτιουμπ και θα απανταμε πιπινιστικα :ninja: στον καθε Νικοπαππα που θα ειναι ΕΞΑΛΛΟΣ :s_laughat . Ζμπουτσαμας, τα views θα σταζουν σαν υγρα ψυγειου σε F30. :inlove:

- Μλκ G εισαι διανοια. Δεν θα μας καταλαβουν λες;

- :s_hang Βρε τραγοlover , εδω φορανε Doc Martens στα 2022. Μην με νευριαζεις.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#789195
EDDIE_147 έγραψε:

Θα ήθελα να δω ενδεικτικούς τίτλους α λα καρτωξ για αυτό το βίδεο.



Μια διαπίστωση που έχω κάνει στο μυαλό μου εδώ και καιρό και ευκαιρία να την εκφράσω δημόσια. Το πίσω μέρος της 992 είναι άσχημο και φαίνεται ολοφάνερα στο κίτρινο χρώμα. Ένα τεράστιο κομμάτι προφυλακτήρα. Ουσιαστικά μιλάμε για μια παχιά σιλουέτα, που αποτυπώνεται και στα νούμερα διαστάσεων και βάρους βεβαίως βεβαίως. Και από έχουμε σαν συνεπακόλουθο και τα του βίντεο. Το αμάξι είναι πλέον GT. Ίσως και απευθείας αντίπαλος κάποιας μεγάλης κουπέ Mercedes. Δεν είναι κακό αυτό. Απλά άλλο πράμα η 991 και άλλο η 992.

Ωραίος ο Χιουντάι-έος. :superman:
Να κάνει άκρη η χοντρή :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#789231 Είναι πιο νιμπλ η 991 λες;
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#789243
EDDIE_147 έγραψε:Είναι πιο νιμπλ η 991 λες;


έτσι λέω αλλά δεν ισχύει και η 991 είχε πάρει αύξηση διαστάσεων, απλά η 992 όντως δείχνει οπτικά χοντρή
Άβαταρ μέλους
By 224v
#789286 Γιατί τα turbo δεν είναι πλατειά πίσω χωρίς να είναι όπως τα 992???

.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#789393 https://www.ladbible.com/news/climate-a ... bookstatic

Climate activists glue themselves to car dealership but complain when staff turn off lights and heating

Εικόνα

"They refused our request to provide us with a bowl to urinate and defecate in a decent manner while we are glued, and have turned off the heating."


Προβλέπω η πόρτσε να πουλάει την 911 στην φωτογραφία ως συλλεκτική Katouring Edition.

#τψρμ