Forum για το Ράλι Ακρόπολις
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#725987
Άβαταρ μέλους
By boomer
#726054 Το θέαμα που εισέπραξα με ξάφνιασε τόσο πολύ σχεδόν όσο την πρώτη φορά (κάπου το 1998)...
Δηλώνω ενθουσιασμένος, για εμάς ήταν ένα υπέροχο τριήμερο.

< g(9) >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#726253 Hyundai team principal Andrea Adamo however reckoned there was room for improvement, although he did not elaborate on which areas in particular he felt the rally was lacking.

“To come back in Greece it’s great because it’s part of the rally DNA,” he said. “[It] has been there for so many years, the first year it’s already there, there is nice history behind.

“I’m worried that this year the organization was not at the level it should be.

“I’m sure that they have lots of passion and I’m sure they are working hard to improve and they have to because the passion here is huge and [it] would be a pity to waste it.”

https://dirtfish.com/rally/wrc/acropoli ... reensmith/
Άβαταρ μέλους
By theo13
#726400 Ακρόπολις και πάλι μετά από χρόνια. Ομολογώ πως μου είχε λείψει. Το ERC είναι πολλά level κάτω από το WRC (λογικό). Ομολογώ όμως ότι τα ταχύτατα νέα WRC δεν με εξέπληξαν όσο η αλλαγή από τα 2λιτρα στα 1.6 το 2011. Μπορεί απλά να με ξεγελά η μνήμη μου.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#726664
Stoukerman έγραψε:Αμαξοπουλος συνοδηγος του η Μουτον ….
Αχ αυτο το παιδι ολα τα σφαζει ολα τα μαχαιρωνει


που ησουν εσυ? :adminpower:
δεν σε ειδα :x
Ημουν με Φωτη και Ιακωβο μαζι. Παντρευοταν ξαδερφος τους το Σαββατο και ηθελαν να φυγουν γρηγορα για να προλαβουν μετα το Ελευθεροχωρι. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#727201 Αυτή η αριστερή ασφάλτινη που βρίσκεται;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#727203
Yugo_para_siempre έγραψε:Νομίζω ήταν στο shakedown στη Διβρη.


αυτο
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#727373 Ναι, συγνώμη, παράλειψη μου, ανέφερα μόνο το σημείο και όχι την ειδική, είναι στην Παύλιανη.

Κάποια στιγμή, θα ήθελα να τη δω αντεστραμμένη από Μαυρολιθάρι προς Παύλιανη.

Παλαιότερα είχε γίνει με αυτή τη φορά και με όνομα Μαυρολιθάρι.

Επίσης του χρόνου θα ήθελα μια κατηφορική Στρώμη - Καλοσκοπή, πολύ όμορφη και αυτή.
Η συνέχεια από Καλοσκοπή για Οινοχώρι είναι άσφαλτος οπότε από το 2003 την έκαναν μόνο μέχρι Καλοσκοπή.
Ακόμα και έτσι μια μικτή ειδική Στρώμη - Καλοσκοπή - Οινοχώρι θα ήταν εξαιρετική.