Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#759283 Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

:s_shout

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#759295 Βέβαια ο Εκλεράκος έχει τετραπλάσιες νίκες, εξαπλάσιες (σύντομα) πολ και διπλάσιους FL από ολόκληρη την καριέρα του Ζανάκη, αλλά ΟΚ
Άβαταρ μέλους
By edmond
#759296 Είμαι μποτιλιαρισμένος στα πρακτορεία και με βλέπουν οι υπόλοιποι να γελάω μόνος μου...
:lol: :lol: :lol:
Τι μλκς :lol: :lol: :lol:

:superman: :superman: :superman:
Έλα αγόρι μου, δώσε στην ομάδα της καρδιάς ΌΛΟΝΕ :rtfm: αυτό που της αξίζει!!
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#759297
Corto Maltese έγραψε:Βέβαια ο Εκλεράκος έχει τετραπλάσιες νίκες, εξαπλάσιες (σύντομα) πολ και διπλάσιους FL από ολόκληρη την καριέρα του Ζανάκη, αλλά ΟΚ


Καλά δεν τίθεται σύγκριση. Βασικά είναι ακριβής ο συνειρμός του Εδουάρδου, φτού σκόρδα (ατυχία + κακές επιλογές = 1 νίκη σε 8777 αγώνες). Στην Tyrrell έκανε μερικά θάματα βέβαια (βλ. μάχη με GOAT στο Φίνιξ), αλλά γενικά δεν κοίταξε στα μάτια τα Νο 1 της εποχής.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#759299 Γενικά ο συνδυασμός Γάλλος οδηγός - Ferrari είναι λίγο σαν καταραμένη κατάρα που πρέπει να σπάσει.
Για το δε Ζανάκη θέλουμε ξεχωριστό τοπικό και 5 εξορκιστές για να αναλυθεί το τι πήγε λάθος.

ΥΓ: Δεν θεωρώ ότι ήταν θέμα γκαντεμιάς μόνο.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#759300 Ακουσε την καρδια του (Φερραρι) και οχι το μυαλο του (Γουιλιαμς)
Οι τιφοζι τον λατρεψαν και εχει ξεχωριστη θεση στην καρδια τους παρολο τα φτωχα αποτελεσματα.
Πολυ ατυχος ρε παιδι μου ομως.
Ποιος αλλος εχει καταφερει να του φυγει η onboard camera απο το μονοθεσιο και να βγαλει εκτος τον τιμ μειτ του μεσα στη Μοντσα??? Ενω ειναι στο 1-2??
:tomato: :tomato:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#759313
EDDIE_147 έγραψε:ο συνδυασμός Γάλλος οδηγός - Ferrari


Αλλο Λ' Εκλερ και αλλο Λ' Έπεν. :rtfm:





Τσεκ.


Εικόνα

Tσεκ.


ΕικόναΤσεκ





Εικόνα Καρατσεκ
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#759329
BARHonda έγραψε:Έπος ο τίτλος!

Ρε Eddie.. θα μας ξεκάνεις :metalo:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#759330
g8777 έγραψε:Εικόνα

Ο g μας ξέκανε ήδη :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#760803 Το ειδατε ολοι ετσι, Αλεζι ακουμπαει Σαρλ, του φοραει το νουμερο 2 και μετα του ευχεται και κατι.

Μην απορειτε μετα.