Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#794909
ripper έγραψε:Προσπάθησε να μου μοιάσεις περισσότερο τότε :s_airkiss


Ντιλ :s_yes

Αρκει το ολο πακετο να μην περιλαμβανει το να γινω και Λουιτσα :shifty:

Εστω και κρυφη :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#795027 Γιώργη αν ο Αλόνσο ήταν τιμ μέιτ με το Ρόσμπεργκ ποια η εκτίμηση σου; Πως θα πήγαινε το πράγμα;
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#795043
Yugo_para_siempre έγραψε:Γιώργη αν ο Αλόνσο ήταν τιμ μέιτ με το Ρόσμπεργκ ποια η εκτίμηση σου; Πως θα πήγαινε το πράγμα;


Θα τον κερδιζε. Κι ο Χαμιλτον τη μια που εχασε, ειχε κακη χρονια με ατυχιες και εχασε. Κανονικα τον εχει το Νικο φυσικα...

Αλλα ακομα κι ο Ναντο δε θα τον κερδιζε χαλαρα. Χερουκλες ο Ροσμπεργκ.
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#795086 Ποιος οδηγος απο την τωρινη φουρνια των νεων οδηγων,φερσταπεν,νορρις,ρασελ και αλλοι ισως,αν εμπαινε τιμειτ του λολονσο,οχι τωρα στα 41,αλλα στα 31 πχ,θα του εβαζε πολυ δυσκολα?
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#795087
Sijune21 έγραψε:Ποιος οδηγος απο την τωρινη φουρνια των νεων οδηγων,φερσταπεν,νορρις,ρασελ και αλλοι ισως,αν εμπαινε τιμειτ του λολονσο,οχι τωρα στα 41,αλλα στα 31 πχ,θα του εβαζε πολυ δυσκολα?


ΚΑΝΕΝΑΣ δε μπορει να τσακισει τους οδηγους που ανεφερες. Ουτε φυσικα το Λουη. Οποτε ακομα και να τους κερδιζε ο Ναντο, με το ζορι θα ητανε. Και λεω "ακομα και να τους κερδιζε" γιατι παιζουν πολλες λεπτομερειες που μπορει να αλλοιωσουν το αποτελεσμα.

Με λιγα λογια για να μη με ρωτατε για καθε οδηγο ξεχωριστα... Εγω οσα χρονια παρακαλουθω Φ1 για 2 οδηγους εχω πει οτι ειναι σε αλλη διασταση σε σχεση με τους υπολοιπους. Για το Ναντο και το Μαξ. Το μονο πραγματικο ερωτημα για μενα ειναι ποιος απο αυτους τους 2 ειναι απειροελαχιστα πανω απο τον αλλο και ελαχιστα πανω απο τους υπολοιπους κορυφαιους οδηγους που αναφεραμε!
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#795096 Ηθελα να δω στην Ferrari φετελ-αλονσο,για να δω ποσο κοντα μπορει να σταθει ο φετελ,αλλα οκ δεν θα γινοταν ποτε αυτο γιατι και οι δυο ηταν πολυπρωταθλητες και Νο1 στις ομαδες τους.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#795103
Sijune21 έγραψε:Ηθελα να δω στην Ferrari φετελ-αλονσο,για να δω ποσο κοντα μπορει να σταθει ο φετελ,αλλα οκ δεν θα γινοταν ποτε αυτο γιατι και οι δυο ηταν πολυπρωταθλητες και Νο1 στις ομαδες τους.

Καμια απολυτως αγωνια για το συγκεκριμενο διδυμο.

Ο Ναντο πηγε να κλεψει απο το διαστημοπλοιο του Καραφλα 2 κατσαρολια το 2010 και το 2012, εχοντας τουλαχιστον μισο δευτερολεπτο αργοτερο μονοθεσιο απο του Φεττελ.

Συνεπως μιλαμε για συγκριση βουρτσας - π.....ς :s_yes
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#795353 Κάνοντας την μόντα με τα χειμερινά/στολίδια σήμερα, πέτυχα ξεχασμένο λαβράκι.

Αφιερωμένο σε όλους τους συνοβιέδους :inlove:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#795357 Γιατί πέρασα μια περίεργη φάση μινιμαλισμού πριν από κάτι φεγγάρια, και είχα μαζέψει πολύ πράμα στις ντουλάπες. Ευτυχώς τα αποθήκευσα καλά και έμειναν, αυτό και άλλα μπλιμπλίκια, ανέπαφα.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#795361 Δεν εχω παρει ποτε στη ζωη μου κανενα προιον σχετικο με Φ1. Ουτε καν καπελακι ή ματσμποξ μινιατουρα αμαξακι :lipsealed:

Α και κατι ακομα... Απο τη σειρα του Νετφλιξ εχω δει μονο το πρωτο επεισοδιο :tomato: