Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By g8777
#815331 Όχι απλά κουραστικό, μέχρι και επιζήμιο το λες.

Έχουν από χτες που τρέχουν για "κάποιον λόγο ".

Λίγα τα ψωμιά του, προβλέπω αλλαγές προς το τηλεοπτικά φιλικότερο.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#815369 Σχετικά με τον διαγωνισμό μας, νομίζω είναι ακόμα πιο "ευνοϊκό" που τα Q της Παρασκευής δίνουν το grid της Κυριακής, οπότε δεν υπάρχει σύγχυση με τις προβλέψεις της Pole.
Σχετικά με το sprint, δεν ξέρω τι θα μπορούσε να αλλάξει.. ήδη προβλέπουμε τους 3 πρώτους με σημαντικούς βαθμούς.
Θεωρείτε ότι θα είχε νόημα μεγαλύτερη εμπλοκή των προβλέψεων με το sprint? πχ να βάλουμε και SQ?
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#815806 GP AZERBAIJAN - RESULTS

Q
Εικόνα

SPRINT
Εικόνα

FL
Εικόνα

RACE
Εικόνα

STANDINGS
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#815808 Race Control

* Η έμμεση συμμετοχή του pik. δε λήφθηκε υπόψη στα τελικά αποτελέσματα.
Η πρακτική του Διαγωνισμού όλα αυτά τα χρόνια δεν αντιτίθεται στην παράθεση προβλέψεων μέλους από έτερο μέλος, αρκεί να δηλώνεται σαφώς για ποιον αφορά και ποιες οι προβλέψεις του. Τουλάχιστον αυτό ας το προσπαθούμε, παρότι δε μου ταιριάζει να είμαι αυστηρός :s_blush Τουλάχιστον έχουμε όλοι στη φαρέτρα μια απουσία ή μια κακή εμφάνιση, οπότε ας πούμε ότι ο pik. την εξάντλησε :ninja:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#815810 * Άξια pole από Νίκο Παππά (2η φετινή), μιας και ήταν ο μόνος που ψήφισε CL για πρωτιά.
* Do or die αγώνας για την Αλπίνα, ξεκόλλησε γερά από τον πάτο της βαθμολογίας :superman:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#817249 GP MIAMI - RESULTS

Q
Εικόνα

FL
Εικόνα

RACE
Εικόνα

STANDINGS
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#817250 * 1η νίκη για την Aston Martin, με ladaman11, επιβεβαιώνοντας την εξαιρετική δουλειά που έγινε τον χειμώνα στο μονοθέσιο.
* 1η Pole για την Alfa (STK) και 1ο FL για την Alpine (diplomat).
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#817253 Συγχαρητηρια στον teammate ladaman11 για την νικη :metalo: ! Δεν ηταν η μερα μου αλλα η καλη δουλεια που κανουμε ως ομαδα φαινεται στον πινακα. 1-3 στο ενα, 2-4 στο αλλο και πρωτοι στο κατασκευαστων, μονο τυχαιες δεν ειναι :s_shout :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By ladaman11
#818925
Νίκος Παππάς έγραψε:Συγχαρητηρια στον teammate ladaman11 για την νικη :metalo: ! Δεν ηταν η μερα μου αλλα η καλη δουλεια που κανουμε ως ομαδα φαινεται στον πινακα. 1-3 στο ενα, 2-4 στο αλλο και πρωτοι στο κατασκευαστων, μονο τυχαιες δεν ειναι :s_shout :s_crazy


Παμε να το σηκώσουμε φετός :s_biggrin

Εντωμεταξυ τωρα το πηρα χαμπαρι. Δεν ειχα κοιταξει καν :tomato:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#819776 GP MONACO - RESULTS

Q
Εικόνα

FL
Εικόνα

RACE
Εικόνα

STANDINGS
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#819777 * 1η και άνετη νίκη για τον g8777 και τη Red Bull.
* 1η -δύσκολη- pole για τον cmarin και τη Ferrari.
* 1ο και άξιο FL για τον pik., που ήταν ο μόνος που βρήκε τον LH στην εν λόγω κατηγορία.
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#819803 Κλασικά κλειδώνει η Ferrari την πρώτη σειρά στην εκκίνηση και με ένα ψιλόβροχο στον αγώνα μας απαυτώνουν τη στρατηγική από το pit wall.