Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

2
20%
0
N/A
2
20%
0
N/A
4
40%
0
N/A
1
10%
0
N/A
1
10%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#771330
Geo f1 έγραψε:Μπραβο και στην Αλπιν :rant:
Τουλαχιστον να βαλουν νεο φρεσκο μοτερ στον Αλονσο αφου ετσι και αλλιως τελευταιος ειναι.

Due to an electrical problem, Alonso couldn't take the start of the Sprint, his car left static before the formation lap began, and was therefore set to start last for the Austrian Grand Prix.

Alpine have fitted a host of new power unit parts to his car for Sunday's race including a fifth internal combustion engine, fifth turbo, fifth MGU-H, fourth energy store, fourth control electronics and fifth exhaust for the season.

:iconcool: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By TheBull
#771337 Τι αυτοκίνητο! Τι αναμνήσεις! :inlove:



Φαίνεται θα εκκινήσουν σε στεγνές συνθήκες.
Άβαταρ μέλους
By Vaskir
#771346 Καλησπέρα, παρακολουθώ πολύ καιρό την ωραία παρέα σας στα θέματα της F1 και μου αρέσει πολύ, είπα να γραφτώ και εγώ και να πω τις ασήμαντες απόψεις μου

.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#771347 Το χουν κανει συστημα οι μερκς εκει να πετανε μια rbr εκτος :roll:
Ο Σαινθ δεν πηρε φορα που βγηκε εκτος?

Ο λεκ ανετος...
Απο πανω θα τον περασει
Άβαταρ μέλους
By Vaskir
#771348 Αυτό που μου έχει κάνει φοβερό ενδιαφέρον από την αρχή αυτής της σεζόν είναι το πώς αρχίζει να ξεχωρίζει ο Λεκλερκ ως ένας από τους καλύτερους οδηγούς όλων των εποχών στην F1!
Καταπληκτικές pole την τελευταία στιγμή λες και πατάει κάποιο κουμπί , ξεφεύγει οπότε θέλει από τον teammate δείτε εδώ πως καταφέρνει να πιέζει τον Verstapen με αρκετά χειρότερο μονοθέσιο , και με τον Ολλανδό να είναι ένας από τους 10 αρκετά καλούς οδηγούς των τελευταίων ετών.

.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#771349
Vaskir έγραψε:Καλησπέρα, παρακολουθώ πολύ καιρό την ωραία παρέα σας στα θέματα της F1 και μου αρέσει πολύ, είπα να γραφτώ και εγώ και να πω τις ασήμαντες απόψεις μου
.

Καλωσήρθες και πολύ καλά θα κάνεις.
Η ασημαντότητα των απόψεών μας είναι το μόνο αξίωμα εδώ μέσα :innocent: