Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

3
30%
1
10%
1
10%
0
N/A
4
40%
0
N/A
1
10%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#764608 Σε ό,τι αφορά εμένα πάντως, είμαι απολύτως ανοιχτός στο να με ρουμπώσει με την αγωνιστική του απόδοση ΚΑΙ συμπεριφορά. Ήδη φέτος ξεκίνησε καλά, εν συγκρίσει με αυτά που θα περίμενε κανείς μετά τα περσινά πάντα. Στο χέρι του. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#764609 Το να εχει δοθει φετος, σαφεστατο μηνυμα απο τις αρμοδιες αρχες, οτι "το ριχνω τον αλλον στου χαντακ" δεν θα γινει ανεκτο και θα δοθει αυστηροτατη τιμωρια, δεν παιζει;
Μονο οτι εβαλε μυαλο παιζει; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By marmagas
#764610
diplomat έγραψε:Σε ό,τι αφορά εμένα πάντως, είμαι απολύτως ανοιχτός στο να με ρουμπώσει με την αγωνιστική του απόδοση ΚΑΙ συμπεριφορά. Ήδη φέτος ξεκίνησε καλά, εν συγκρίσει με αυτά που θα περίμενε κανείς μετά τα περσινά πάντα. Στο χέρι του. :shifty:

Πιστευω οτι θελει ο Χελμουτ-Εντζο γουαναμπι :(
Άβαταρ μέλους
By g8777
#764611 Ποιός έβαλε λέει μυαλό;;;

Χοχοχοχο τα νεφρά μας πρωινιάτικα. :s_sarcastic

Περιμένετε να δείτε τον Μαξακο μαζί με όλη την οπισθοφυλακή από πίσω του όταν χάσει πρωτάθλημα εντός πίστας ή όταν το μονοθέσιό του δεν είναι πρώτης γραμμής.

Όπως μου έγραψε και ο μικερφουλης

Καλόμαθε η γριά στα σύκα Αντρέα


:s_roses
Άβαταρ μέλους
By g8777
#764612 Ποιός έβαλε λέει μυαλό;;;

Χοχοχοχο τα νεφρά μας πρωινιάτικα. :s_sarcastic

Περιμένετε να δείτε τον Μαξακο μαζί με όλη την οπισθοφυλακή από πίσω του όταν χάσει πρωτάθλημα εντός πίστας ή όταν το μονοθέσιό του δεν είναι πρώτης γραμμής.

Όπως μου έγραψε και ο μικερφουλης

Καλόμαθε η γριά στα σύκα Αντρέα


:s_roses
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#764614 Εγω παλι πιστευω οτι ολοι ειναι στη γωνια και περιμενουν να συμβει το παραμικρο και να βγουν να πουν
Δεν αλλαζει ο Chrastappen (Φταιει δε φταιει) :lol:

Η κατσε να παλευει για τον τιτλο στο τελος να δεις τι θα γινει!!!!! :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#764616 :lol: :lol: :lol: :lol:
Σε ευχαριστω g

1ης γραμμης λεει...Που μονο περσυ και φετος συνεβει...(μεχρι στιγμης)
Τι να πει και ο Λουης μας..Που φετος δεν του κατσε πυραυλος???

Παλι τα ιδια ρε geako???
Άβαταρ μέλους
By g8777
#764617 Γιώργη Η αλήθεια είναι ότι είμαστε κομπλεξικοί με τον max , εσύ όμως δεν πρέπει να πτοεισαι, αυτό που πρέπει να γράψεις θα το γράψεις.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#764619 Εγώ πάλι θα έλεγα πως θα πρέπει να μην το γράψει, αλλά όχι πως θα μ'ακούσει κιόλας...
Μην μας κατηγορήσει και για λογοκρισία σε λίγο!
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#764620
g8777 έγραψε:Γιώργη Η αλήθεια είναι ότι είμαστε κομπλεξικοί με τον max , εσύ όμως δεν πρέπει να πτοεισαι, αυτό που πρέπει να γράψεις θα το γράψεις.


g8777 έγραψε:Aν για να γινεις πρωταθλητης χρειαζεσαι και αστερι τοτε δεν μπορω να βρω τι θα σταματησει τον Γιος.

Πρωτος αγωνας με την καλη ομαδα και οδηγηση με ψυχραιμια και εμπειρια 35χρονου.
Υποκλινομαι. :metalo:

:s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By g8777
#764621 Γιώργη μου σε ευχαριστώ που με απόδελτιωνεις, θα γράψω και άλλα στους επόμενους αγώνες για να έχεις να μορφώνεσαι. (Αυτό τώρα ο Γκρακος το πόσταρε για να δείξει πόσο κομπλεξικοί είμαστε με τον max , κάνε δουλειά σου Γκεακο :lol: )

Τελικά η απάντηση δόθηκε Γιώργη μου
Μπορεί να τον σταματήσει η karen horner


Και οι γιώργηδες.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#764622 Σιγα μην το ποσταρα αυτο για να δειξω κατι που το εχουν καταλαβει ολοι χρονια τωρα :s_wink

Ειπαμε η απαντηση στον ΣΤΚ ειναι το ζουμι :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#764625
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ πάλι θα έλεγα πως θα πρέπει να μην το γράψει, αλλά όχι πως θα μ'ακούσει κιόλας...
Μην μας κατηγορήσει και για λογοκρισία σε λίγο!


Αναρωτιέσαι;

ΜΊΛΑ :x