Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

3
30%
1
10%
1
10%
0
N/A
4
40%
0
N/A
1
10%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#764437 Το τσουξιμο για τον Μαξ εχει χτυπησει ταβανι και αυτο φαινεται.
Η απαντηση στον ΣΤΚ δειχνει πολλα αλλα κανεις δεν την <ειδε>!

Αντι να σπασει το μοτερ του και να φωναξουμε ολοι μαζι ΚΑΡΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΥΝΝΝΝΝΝΝΝ και αλλες ομορφιες, σας πειραζουν τα ποστακια τα δικα μου :lol:

:s_empathy
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#764438 Ελα ντε; Αφου σε ξερουμε :lol:


Ρε παιδες, εχετε μιλησει ποτε με οπαδο και βγαλατε ακρη; Σας ειπε ποτε οπαδος οτι εχασε δικαια χωρις "ναι μεν αλλα";
Παραδεχτηκε ποτε οπαδος την ανωτεροτητα του αντιπαλου χωρις αστερισκους; Ειδικα "μεγαλης" ομαδας;
Ο Ελληνας δεν δεχεται κριτικη για 3 πραγματα, την ομαδα του, τα παιδια του και τις επιλογες του .+_
Άβαταρ μέλους
By uncle_nontas
#764441 Ο αγώνας ήταν ωραίος, γενικά μια χαρά πάει το πράγμα με τα νέα μονοθέσια. Κι ευτυχώς προς το παρόν δεν είναι κούτσουρα κ τα λάστιχα.

Εξαιρετική οδήγηση από Λεκλερ μέχρι το συμβάν. Άγαρμπη οδήγηση από Max, αλλά δεδομένου του λάθος και του προβλήματος με το drs, στη συνέχεια έδειξε χαρακτήρα, σκυλιασε, πως το λένε;Του χρωστούσε η τύχη πάντως. Καλύτερη οδήγηση σε αυτό τον αγώνα ο Perez, ίσως γιατί καταλάβαινε πως από ένα σημείο κ μετα δε χρειαζόταν να πιέσει τόσο, θα περνούσε ούτως ή άλλως αργότερα πιο εύκολα. Καταληκτικός Αλόνσο, αδιανόητος Λούης, μωρη Ρένα φτιάξε ένα αμάξι της προκοπής να δούμε μερικές μάχες μεταξύ τους, έλεος 500 χρόνια.

Ερώτηση: μεταξύ Λεκλερ και Ράσελ, τι επιλέγετε; Εγώ κλίνω προς Γιώργη.

Και κάτι τελευταίο. Μην τρελαίνεστε με τα team orders. Και χωρίς να θέλω να προκαλέσω, ψυχραιμία οι μερσεντικοι. Η μόνη διαφορά με τις εποχές Ham - Valtteri ήταν το τακτ στις αρχές της χρονιάς. Ouches μπλε δηλαδή.

< Note 7 >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#764442 Γκεάκο ένας προπονητής χαντμπολ από το Σουρινάμ μου είχε πει 'όταν κάτι σου φαίνεται βουνό, ξεκίνα με μικρά βήματα'.

Πόσταρε το παρακάτω -->
Ο γιος του Γιος χτες κέρδισε επειδή είχε μια κωλάρα ΝΑ και επειδή του έκανε πλάτες ο Τσέκος.

Για πάμε.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#764446 Εικόνα

Έλα δω μωρε
:s_airkiss :s_airkiss :s_airkiss :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#764456 Αν είχαν μόνο έναν αντίπαλο δε θα είχαν ελπίδες, τώρα ελπίζουν σε νίκες και οι άλλοι να κόβουν βαθμούς μεταξύ τους. Θεωρητικά γίνεται
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#764459
sparticle έγραψε:
Μεγάλη εντύπωση μου έκανε και το team radio του Hamilton να τα παρατήσουν από τον πρώτο γύρο. Το τι έκανε μετά είναι απίστευτο ναι, αλλά και το μήνυμα έβγαλε πολλή απελπισία και κούραση.


Όχι, και στο παρελθόν το είχε κάνει όταν κέρδιζε. Μάλιστα εγώ ο ίδιος το είχα σχολιάσει για το πόσο καλομαθημενος ήταν στην 1 θέση και δεν ήθελε να ασχοληθεί όντας τελευταίος.
Δε μπορώ να θυμηθώ ποιος με είχε απαντήσει ότι καλά έκανε τότε για να προστατεύσει το μονοθέσιο.

.
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#764465 Το έχει ξανακάνει 2013 Suzuka όταν έσκασε λάστιχο 200-300 μέτρα μετά την εκκίνηση. Είχε λογικά ζημιά στο πάτωμα, ε μέχρι να μπει πιτς κλάφτα. Δεν είχε και SC ο συγκεκριμένος αγώνας οπότε καμία χασούρα

Επίσης Βέλγιο 2014

Καλώς ή κακώς δεν είναι συναισθηματικό ρομπότ σαν τον Σουμάχερ
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#764470 Στα του αγωνα που λετε παντως, θυμιστε μου λιγο: Μεχρι τη στιγμη που ο τσιγκινος το εκανε τρακτερ, ποση διαφορα ειχε ανοιξει ο Leclerc μπροστα;

Παντως μεχρι εκει το πραγμα θυμιζε Μαιάμι.

Αν βαλεις και την εικονα του Sainz, ασ´ τα καλυτερα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#764479 Ο Χέλμουτ δήλωσε ότι παρακολουθούσαν την φθορά των ελαστικών της Σκουτεριας και διαπίστωσαν ότι ήταν πολύ μεγαλύτερη από των δικών τους, οπότε αν λυνόταν το θέμα του DRS ο Μαξ θα τον είχε προσπεράσει.

Αλλά και να μην λυνόταν θα βοηθούσε ο Τσεκο την ομάδα ( τιμ ορντερς σε Μαξ, όχι για να μην λέτε, τορπιλισμός του Λεκλερκ ,έξω και οι δύο, "Valteri it's James " τατουάζ στην πλάτη ο Χόρνερ)
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#764528 Στο τελος του αγωνα ο μηχανικος της Γριας ειπε.
"Συγνωμη αν μπιστουσε λιγο περισσοτερο σημερα."

Και η Γρια απαντησε.
"Ειμαι νεος."
"Ειμαι φιτ."
"Κανενα προβλημα."

:metalo: :thumbsup: :superman: