Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#765734 GP MONACO - RESULTS

Q
Εικόνα

FL
Εικόνα

RACE
Εικόνα

STANDINGS
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#765736 * 7ος διαφορετικός νικητής, ο Geo f1, για τη δεύτερη φετινή νίκη της Williams. Έκανε σωστό κατενάτσιο και κράτησε πίσω του τον cmarin με την ταχύτερη Ferrari.
* Pole και FL για τον ripper, ωστόσο η ομάδα κοιμήθηκε στα pit stop και δεν εξαργύρωσε με podium την ταχύτητά του.
* DNS και για τις δύο Alpine, έχασαν την κορυφή στους κατασκευαστές.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#765752 Όχι πως αλλάζει κάτι (βασικά αλλάζει στη γενική) αλλά αυτή η πρόβλεψη πως γίνεται να μην είναι στην PP;
PP Leclerc 1.11.280
vs
1.11.376
Άβαταρ μέλους
By g8777
#765760
Geo f1 έγραψε::x :x


g8777 έγραψε:Τί Γολγοθά ανεβαίνω φέτος με το παλτό που εμπλεξα θεμου.

:(


Ακόμα και ενα κουμπί DRS για να δουλέψει μπορεί να θέλει κοπανημα. :shifty:

Είμαι χαρούμενος για την ομάδα, φανταστική οδηγηση από Γιώργη :s_howdy , έχουμε τις ίδιες πιθανότητες για πρωτάθλημα.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#765816
Corto Maltese έγραψε:Όχι πως αλλάζει κάτι (βασικά αλλάζει στη γενική) αλλά αυτή η πρόβλεψη πως γίνεται να μην είναι στην PP;
PP Leclerc 1.11.280
vs
1.11.376

Ααα, γερό μάτιασμα παίζει φέτος.
Θα έχω βάλει λάθος χρόνο στην πραγματική pole, οπότε ολονών μοιάζουν λάθος οι βαθμοί.

Σχωράτε με, αυτά παθαίνει κανείς όταν τα φτιάχνει ξημερώματα.
Θα επανέλθω.
Ίσως υπάρξουν ανατροπές :eat:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#766086
Corto Maltese έγραψε:Όχι πως αλλάζει κάτι (βασικά αλλάζει στη γενική) αλλά αυτή η πρόβλεψη πως γίνεται να μην είναι στην PP;
PP Leclerc 1.11.280
vs
1.11.376


Προς αποκατάσταση της αλήθειας

POLE
Εικόνα

+ κάποια δέκατα βαθμών στη γενική βαθμολογία.
Ευχαριστώ για την επισήμανση.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#766114 Άρα ήταν στοχευμένη επίθεση εναντίον μου. :iconcool: Καλάααααααααα..... :rant: ΕΝΟΧΛΗΣΕ Η ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ της αρμάδας του Στάινερ, δε μας πτοείτε. :lol:

Με έβαλαν να ξεκινήσω από πίσω στο Μονακό που δεν προσπερνάς με τίποτα και μετά κατόπιν εορτής πάρε μία πολ. Τέτοιο πόλεμο από τους Χορνερέους μόνο εγώ και ο Εκλεράκος. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#766263
Corto Maltese έγραψε:Άρα ήταν στοχευμένη επίθεση εναντίον μου. :iconcool: Καλάααααααααα..... :rant: ΕΝΟΧΛΗΣΕ Η ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ της αρμάδας του Στάινερ, δε μας πτοείτε. :lol:

Με έβαλαν να ξεκινήσω από πίσω στο Μονακό που δεν προσπερνάς με τίποτα και μετά κατόπιν εορτής πάρε μία πολ. Τέτοιο πόλεμο από τους Χορνερέους μόνο εγώ και ο Εκλεράκος. :s_yes

:innocent:
Να θυμηθώ να προσθέσω στους κανονισμούς ότι ο διαχειριστής έχει το ακαταδιωκτο :s_cool
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#767700 GP AZERBAIJAN - RESULTS

Q
Εικόνα

FL
Εικόνα

RACE
Εικόνα

STANDINGS
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#767704 Έπρεπε να φτάσουμε στο 8ο GP της σεζόν για να έχουμε πρώτη φορά
* 2η νίκη από οδηγό (JarnoT)
* 2η pole (Andreasdik)
* 2ο FL (Corto)
Ζορίζουν οι μάχες και μπαίνουμε και σε busy καλοκαίρι. Προσοχή να μη χαθουν αγώνες.
Υπενθυμίζω ότι φέτος θα μετρήσουν στιτς τελικές βαθμολογίες τα 21/22 καλύτερα αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#768450
sparticle έγραψε:Ποινη ο Leclerc τελικα.
Θυμιστε μου, τωρα και να κανει τον πρωτο χρονο, δεν παιρνει pole ετσι; Εννοω και για τον διαγωνισμο μας.

Κάνω κόπυ από το άλλο τοπικό.
Προς αποφυγή μελλοντικών παρεξηγήσεων, pole στον διαγωνισμό έχουμε όποιον παίρνει pole σύμφωνα με το f1.com.
Πρώτος χρόνος με ποινή θέσεων δε δίνει ποτέ pole.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#768512 GP CANADA - RESULTS

Q
Εικόνα

FL
Εικόνα

RACE
Εικόνα

STANDINGS
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα