Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#755736 Εφόσον έφτασε Παρασκευή και δεν έχει ενδιαφερθεί κάποιος, αν γίνεται βάλε με 2ο στη McLaren, είναι κρίμα να μην είναι πλήρης :)
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#755739 Για να δούμε τί απίδια θα πιάσει φέτο ο Sir με τα +2 δευτερόλεπτα διαφοράς στο gyρο επί 8 χρόνια σε σχέση με τους υπόλοιπος μήSir.
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#755787
sparticle έγραψε:Οχι οτι ειμαι αρνητικος, απλως να βαλω εναν προβληματισμο:

Εστω οτι εχουμε στο πρωταθλημα 5 αγωνες και ο JarnoT βαθμολογειται με 25, 27, 23, 28, 27, συνολο 130 και εγω στους ιδιους αγωνες εχω 24, 26, 22, 36, 6 συνολο 114.

Στο τελος ο JarnoT θα πεταξει το 23 και θα εχει 107 και εγω το 6 και θα εχω 108.
Φίλε teammate, αυτό παίζει στους 5 αγώνες. Στους 22 αν έχεις σε όλους πάνω από 20 πόντους πρέπει και ο 2ος να έχει πάνω κάτω τους ίδιους συν έναν DNS, πράγμα απίθανο. Αν συμβεί κάτι τέτοιο φωνάζουμε τον Masi να ερμηνεύσει τους κανονισμούς αλλιώς και δίνουμε το πρώτο χάρτινο του φόρουμ



don't panic
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#755790
Andreasdik έγραψε:Εφόσον έφτασε Παρασκευή και δεν έχει ενδιαφερθεί κάποιος, αν γίνεται βάλε με 2ο στη McLaren, είναι κρίμα να μην είναι πλήρης :)

Copied!
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#755793
cmarin έγραψε: Αν συμβεί κάτι τέτοιο φωνάζουμε τον Masi να ερμηνεύσει τους κανονισμούς αλλιώς και δίνουμε το πρώτο χάρτινο του φόρουμ
:lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#755805 Κανονισε να μου παθεις κανα εγκεφαλικο και να μεινω αρφανό. :x

Πουλησα τον pik για να σε κανω πρωταθλητη. Αυτο να θυμασαι. :x
Άβαταρ μέλους
By ripper
#755840
Andreasdik έγραψε:Εφόσον έφτασε Παρασκευή και δεν έχει ενδιαφερθεί κάποιος, αν γίνεται βάλε με 2ο στη McLaren, είναι κρίμα να μην είναι πλήρης :)


Welcome :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#756414 GP BAHRAIN - RESULTS

Q
Εικόνα

FL
Εικόνα

RACE
Εικόνα

STANDINGS
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#756415 Χαιρετίζω τη νίκη της Alpine και του teammate thazio :metalo:
Στο ψαχνό από τον 1ο αγώνα.
Το δικό μου setup ήταν εξαρχής εκτός τόπου, οι χρόνοι δε βγήκαν καθόλου :hmmm: αλλά χαλάλι, η παρέα εκεί πίσω με g και geo ήταν ενδιαφέρουσα :shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#756416 Ειμαι ακομα στην προσαρμογη μετα πο πολυετη απουσια. :shifty:

Ο ομοσταυλος μου ομως, απλα απαραδεκτος!

Ξυπνα Γκεακο , σερνεσαι :x :x :x :x :x
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#756417 Πρωτο βαθρο της χρονιας, συγχαρητηρια σε thazio για την νικη και STK για την 2η θεση :s_howdy


@g8777-1 μην γκρινιαζεις και μην δικαιολογεισαι. Τα πηγες οπως και η ομαδα σου :svivhaha: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#756420
Geo f1 έγραψε:Νωθρο μουδιασμενο ξεκινημα..
Σαν τον πρωταθλητη.



Γιατί ρε Γκέο; 3η θέση στο βάθρο με το χρέπι, είναι σαν νίκη.