Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By theo13
#757890
JarnoT έγραψε:* Respect στον theo13 που πέτυχε τον απόλυτο χρόνο Pole!! Αν θυμάμαι καλά, τόσα χρόνια, άλλη μια φορά έχει ξαναγίνει.
Επίσης, theo13, δεν έχεις απαντήσει ακόμα στα μηνύματά μου, σε έβαλα -αυθαίρετα- στην ομάδα της Red Bull, από τις διαθέσιμες ομάδες ήταν στις περσινές επιλογές σου. Τσέκαρε το μήνυμα που σου έστειλα, αν έχεις άλλη επιθυμία πες μου.

* Αλπινάρα πάλι κορυφή, 2/2 έχουμε ένα καλό μονοθέσιο και το καβαλάμε εναλλάξ κάθε βδομάδα :s_cool

* Willi, τι θα γίνει ρε παιδιά; :s_drinks
Χαχαχαχα τρελό έτσι; Αυτό σημαίνει τύχη!

Ευχαριστώ πολύ!! Μια χαρά είναι η RB!

.
Άβαταρ μέλους
By thazio
#757929
JarnoT έγραψε:* Αλπινάρα πάλι κορυφή, 2/2 έχουμε ένα καλό μονοθέσιο και το καβαλάμε εναλλάξ κάθε βδομάδα


Μπράβο στον teammate!
Πάμε, έχουμε χρόνο να φτιάξουμε και 2ο γρήγορο για τον επόμενο!
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#759438 GP AUSTRALIA - RESULTS

Q
Εικόνα

FL
Εικόνα

RACE
Εικόνα

STANDINGS
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#759440 * Νίκη για pik. και Red Bull, με ελάχιστες διαφορές λόγω SCs.
* Πρώτοι πόντοι για Willi.
* Δυνατό come back για ripper.

Επιστρέφουμε Ευρώπη με τις απαραίτητες αναβαθμίσεις :help:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#760963 GP EMILIA ROMAGNA - RESULTS

Q
Εικόνα

SPRINT
Εικόνα

FL
Εικόνα

RACE
Εικόνα

STANDINGS
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#760964 * Ναι ρε g! Σαν μεγάλη αλεπού που είναι, με βρόχινο στήσιμο στα Q έπιασε front row, κέρδισε με άνεση το sprint και εν τέλει και τον αγώνα.
* Ενδιαφέρον ότι είχαμε 3 οδηγούς να πιάνουν χρόνους σε βρόχινες κατατακτήριες.
* Στο sprint υπενθυμίζω ότι η βαθμολόγηση είναι 3 βαθμοί για κάθε σωστή πρόβλεψη και 1 για οδηγό σε λάθος θέση.
* Παντού κορυφή για την Alpine στα πρωταθλήματα, πάμε δυνατά!
Άβαταρ μέλους
By g8777
#760965 Εικόνα

Επιτέλους! :yahoo:


Ήξερα ότι η πίστη μου σε αυτό το παιδί από τα θερμοκήπια του Άαχεν :inlove: κάποια στιγμή θα έφερνε αποτελέσματα.

Είμαι πολύ χαρούμενος Γιαρνο. Τί να σου πω πόσο χαρούμενος είμαι. Μιλάμε για πολύ χαρά όμως.

Γκεακο τί χαμπαρια μάστορα; Θα πάρεις τα πόδια σου κάποια στιγμή ή θα σε αλλάξω με κάνα μικερφουλη; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#760986 Κοίτα αγόρι μου καλό, όταν το #1 της ομάδας είναι κολλημένος πίσω σου σηκώνεις λίγο το πόδι από το γκάζι και επανέρχεται η τάξις. Δηλαδή τί θες; Να πω στον Στάινερ "Χέι Γκούντερ γιου ρίλι πουτ μι ιν ε ντίφικαλτ ποζίσχιον νάου"; Θες να έχουμε "Δίπλοματ ιτς Τζέιμς";