Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#773307 4 χιλιοστά λάθος. Θα πέσουν κεφάλια :lol:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#773310
Corto Maltese έγραψε:4 χιλιοστά λάθος. Θα πέσουν κεφάλια :lol:

Κι εγώ που νόμιζα ότι με 32χιλ διάφορα θα ήμουν πρώτος :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#773312
STK έγραψε:Σόρρυ παίδες αν έχω χάσει κάτι (εκτός από το να κάνω προβλέψεις στον προηγούμενο αγώνα :P ) αλλά η ανάρτηση του πολυπρωταθλητή μας mikeerfol στην Αυστρία είναι εκπρόθεσμη ή πιάνεται μέσα κι ας είναι στις 6 νταν;
Μην παρεξηγηθώ, να το αποσαφηνίσω θέλω.

Καμιά παρεξήγηση. Όπως είπε και ο ripper έχουμε αποδεχτει το ακριβώς. Άλλωστε μέχρι 17.00 λέμε. Οπότε είναι μέσα.
Το επανέλαβε και στη Γαλλία ο mike.
Παίζει με τη φωθιά.
Άβαταρ μέλους
By STK
#773343
JarnoT έγραψε:
STK έγραψε:Σόρρυ παίδες αν έχω χάσει κάτι (εκτός από το να κάνω προβλέψεις στον προηγούμενο αγώνα :P ) αλλά η ανάρτηση του πολυπρωταθλητή μας mikeerfol στην Αυστρία είναι εκπρόθεσμη ή πιάνεται μέσα κι ας είναι στις 6 νταν;
Μην παρεξηγηθώ, να το αποσαφηνίσω θέλω.

Καμιά παρεξήγηση. Όπως είπε και ο ripper έχουμε αποδεχτει το ακριβώς. Άλλωστε μέχρι 17.00 λέμε. Οπότε είναι μέσα.
Το επανέλαβε και στη Γαλλία ο mike.
Παίζει με τη φωθιά.


Άρα κομπλέ, τέλεια, να το ξέρω...
Ευχαριστώ για την απάντηση!
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#773997 GP FRANCE - RESULTS

Q
Εικόνα

FL
Εικόνα

RACE
Εικόνα

STANDINGS
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#773998 * Οι Haas έκαψαν τα χρονόμετρα στις κατατακτήριες με τη 2η pole του Corto.
* Ωστόσο στον αγώνα οι Willis έκαναν το undercut στην τακτική και πέτυχαν διπλό βάθρο. 2η νίκη για g8777 και 3η συνολικά για την ομάδα.
* Είναι εντυπωσιακό ότι οι 3 πρώτοι στη γενική βαθμολογία (cmarin, Νίκος Παππάς, mikeerfol) δεν έχουν ακόμα νίκη, όπως και η Ferrrari σαν ομάδα, η οποία ανέβηκε στην 1η θέση.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#774003
diplomat έγραψε:
JarnoT έγραψε:Κι εγώ που νόμιζα ότι με 32χιλ διάφορα θα ήμουν πρώτος :s_empathy


Kι ένα δεύτερο :innocent: :lol:

:lol: :lol:
Άντε ντε, δεν το πίστευα ότι είχα πέσει τόσο έξω :s_blush
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#774005
JarnoT έγραψε:* Οι Haas έκαψαν τα χρονόμετρα στις κατατακτήριες με τη 2η pole του Corto.
* Ωστόσο στον αγώνα οι Willis έκαναν το undercut στην τακτική και πέτυχαν διπλό βάθρο. 2η νίκη για g8777 και 3η συνολικά για την ομάδα.
* Είναι εντυπωσιακό ότι οι 3 πρώτοι στη γενική βαθμολογία (cmarin, Νίκος Παππάς, mikeerfol) δεν έχουν ακόμα νίκη, όπως και η Ferrrari σαν ομάδα, η οποία ανέβηκε στην 1η θέση.

Ναι Jarno, πως να εχουμε νικη οταν γινονται αυτα που γινονται παμε κουβα και κερδιζουν τα παρτσακλα :s_tongue . Δες βαθρο δηλαδης :svivhaha: :svivhaha:

O mikeerfol αν αρχισει να κερδιζει, με το κυαλι θα τον βλεπουμε!

Ευτυχως που ερχονται διακοπες να ξεκουραστουμε, να φερουμε αναβαθμισεις και να κοψουμε κωλους απο το τελος του μηνου και μετα. :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By g8777
#774033 ΕΊΜΑΙ ΑΝΑΠΌΦΕΥΚΤΟΣ. :adminpower:

Τώρα όσον αφορά την διαχρονική εύνοια συγκεκριμένων ατόμων που λαμβάνουν μέρος στο διαγωνισμό ας αναρωτηθούν οι απλοί χρήστες καθώς και η διαχείριση του φόρουμ για ποιο λόγο μπορεί να συμβαίνει αυτό.

Ο μικερφούλης με ένα απλό κρεοπωλείο είναι κάθε Σάββατο στο γνωστό μπιτσομπαρο της Γλυφάδας. Λογικό. :roll:
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#774056 Με τον @sparticle παίζουμε κατενάτσιο και είμαστε ακόμη στο plan A. Στο δεύτερο μισό θα περάσουμε στο plan b με νίκες που θα σιγουρεψουν τα πρωταθλήματα.


don't panic
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#774112 Αλήθεια η μία θέση διαφορά 6η-7η ποτέ δεν έδινε βαθμούς;
Άβαταρ μέλους
By ripper
#774159
Corto Maltese έγραψε:Αλήθεια η μία θέση διαφορά 6η-7η ποτέ δεν έδινε βαθμούς;


Ποτέ.
Εγώ πχ ένα γράμμα λάθος έκανα. Τι Λάντο τι Νάντο. :lol: