Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

3
43%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
14%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
2
29%
0
N/A
1
14%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#739051 Εικόνα

Εικόνα



https://www.skysports.com/f1/news/36788 ... arabian-gp

How Verstappen can win title at Saudi Arabian GP

If he wins the race with the fastest lap (26 points) and Hamilton finishes sixth (8 points) or lower
If he wins the race without the fastest lap (25 points) and Hamilton finishes seventh (6 points) or lower
If he finishes second with the fastest lap (19 points) and Hamilton finishes 10th (1 point) or lower
If he finishes second without the fastest lap (18 points) and Hamilton finishes outside the top-10
Άβαταρ μέλους
By g8777
#739061 Εφτασε η ωρα των υποθετικων σεναριων για την ανακυρυξη του ΠαπαΜαξακου . Και τα γκαλοπ βγαζανε μηδεν ο Μαξ. Μηδεν οι ωρες τους να τους πειτε. :rtfm:

Μικερφουλη θα χρειαστουμε κανα 87κιλο σιμιγδαλι για να φτιαξουμε ραβανι (η μονη πραγματικη ραβανι. Τσολια), το παιδι εβγαλε τριχες παν-κατ. :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#739065 Γκεακο Κυριακη βραδυ θελω φωτο με το τατουαζ Μαξαρου.

Οπου και να ειναι.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#739125 Γρήγορες καμπές βλέπω, ..Αλονσόπιστα :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#739433 Toto
"The car has been performing well recently and is probably in the best place it has been all season, with the drivers confident to push it to the limit. That’s encouraging for the final races and gives us strong momentum to take forward."


Χαριζονται 3 σακουλακια πασατεμπο. Δε θα μου χρειαστουν.
Πληροφοριες με πμ
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#739657

Δεν ξερω...
Θα χουμε θεμα με τρακ λιμιτς
Επισης γρηγορες καμπες με τοιχο στο τελειωμα...
Δεν ξερω

Ας ελπισουμε να πανε ολα καλα
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#739869 Ειδικός δεν είμαι, αλλά ειλικρινά αυτή η πίστα μου φαίνεται πολύ επικίνδυνη.

Στενή, με συνεχείς γρήγορες καμπές των 230+ χλμ/ώρα και τον τοίχο δίπλα.