Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By STK
#680820
Andreasdik έγραψε:Είναι κρίμα που μάλλον δε θα δούμε τον Σουμάχερ σε άλλη θέση πλην του οδηγού, τρομερό μυαλό, νομίζω θα προσέφερε πολλά.


Όντως...
Μεγαλύτερο κρίμα για εμάς το ενδεχόμενο να μην αποκαλύψει όλα όσα έγιναν κατά την καριέρα του, με τις απαραίτητες ιστοριούλες που εμείς δε γνωρίζουμε.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#683253 7 χρονια απο το ατυχημα στο σκι σαν σημερα...
Σαν χθες
Άβαταρ μέλους
By melos86
#722199 Ερχεται 15 Σεμπτεμβρη!

Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#726124
melos86 έγραψε:Ερχεται 15 Σεμπτεμβρη!



Κυκλοφόρησε και στα γνωστά site :ninja:
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#726251 Πολυ συγκινητικο το ντοκυμαντερ του Σουμαχερ.





Μικρο...spoiler alert:


Τα λογια της Κορινας στο τελος, οπως και του Μικ (τα οποια βγηκαν στη δημοσιοτητα μια βδομαδα πριν) ενδεικτικα της καταστασης του Σουμι.
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#726337 Σίγουρα συγκινητικό το ντοκιμαντέρ λόγω της τωρινής κατάστασης

Αλλά μου φαίνεται ημιτελές/προχειρογραμμένο/σκηνοθετημένο, σαν να λείπει άλλη μία ώρα για να έδενε πιο ωραία
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#726449 Ψυχοπλακωμα..Θυμηθήκαμε τα νιάτα μας.
Μαυροφορεμενοι όλη η οικογένεια..
Πολύ κριμα

.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#726655 Το είδα κι εγώ, δεν ήταν κακό, όντως όμως άφησε πολύ πράμα έξω. Σίγουρα ήταν σωστό ότι δεν παρέλειψαν τις κακές συμπεριφορές του, με την αναδρομή των οποίων μένει (δυστυχώς) ένα ξενέρωμα. Και στον Χιλ, και στον Βιλνέβ, και στον Μίκα (αυτό το σημάδεμα στην γραμμή εκκίνησης είναι για πολλά ΓΤΧΣ, γνώμη μου). Από την άλλη όμως αυτές οι επικές 3 νίκες με τη Φεράρι το '96 και το work ethic είναι αξιοσέβαστα.

Ειδική αναφορά θέλω να κάνω στον Ντέιβ Μαστέιν, ε, τί λέω, στον Μίκα τον Χάκινεν, που δε μου δείξανε την προσπερασάρα του στον Μιχάλη το '00. Τί τύπος, ειδικά στο στιγμιότυπο που εξηγεί στον Σούμι ότι καλό θα ήταν να μην τον σκοτώσει όταν πάει να τον περάσει.

Τέλος, φετίχ τα πλάνα με τα grooved ελαστικά. Αυτά θυμάμαι από μικρός. :oops:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#726748
diplomat έγραψε:Το είδα κι εγώ, δεν ήταν κακό, όντως όμως άφησε πολύ πράμα έξω. Σίγουρα ήταν σωστό ότι δεν παρέλειψαν τις κακές συμπεριφορές του, με την αναδρομή των οποίων μένει (δυστυχώς) ένα ξενέρωμα. Και στον Χιλ, και στον Βιλνέβ, και στον Μίκα (αυτό το σημάδεμα στην γραμμή εκκίνησης είναι για πολλά ΓΤΧΣ, γνώμη μου). Από την άλλη όμως αυτές οι επικές 3 νίκες με τη Φεράρι το '96 και το work ethic είναι αξιοσέβαστα.

Ειδική αναφορά θέλω να κάνω στον Ντέιβ Μαστέιν, ε, τί λέω, στον Μίκα τον Χάκινεν, που δε μου δείξανε την προσπερασάρα του στον Μιχάλη το '00. Τί τύπος, ειδικά στο στιγμιότυπο που εξηγεί στον Σούμι ότι καλό θα ήταν να μην τον σκοτώσει όταν πάει να τον περάσει.

Τέλος, φετίχ τα πλάνα με τα grooved ελαστικά. Αυτά θυμάμαι από μικρός. :oops:

Συμφωνω σε ολα. Αλλα κατι ρε φιλε με εκανε εκει στο τελος να πω, αυτος ειναι ο GOAT και τα υπολοιπα ειναι κουραφεξαλα.

Ισως γιατι εκανε παπαδες οταν πρωτοεμφανιστηκε, ισως για τα 5 χρονια στην Σκουντερια μεχρι την κουπα, ισως για την απογειωση μετα, ισως γιατι δεν εκανε κανενα καραγκιοζιλικι οπως αλλοι. Προστατεψε την οικογενεια του οσο κανεις και τελικα φανηκε οτι αλλη εικονα ειχε στην πιστα και εντελως διαφορετικη εξω απο αυτην