Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#727024 κανεις δεν σταθηκε σε αυτα που ελεγε μετα τον θανατο του σεννα.. που ειχε αμφιβολλιες για τον εαυτο του για αρκετο καιρο και σκεφτοταν πως σε καθε στροφη μπορει κατι να γινει και να πεθανει

κατα τα αλλα ναι τα τελευταια 30 λεπτα απλα μας εδωσαν την χαριστικη βολη στο οτι ο δε μικαελ δεν προκεται να γινει καλα
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#727200 Αφού διάβασα και αυτή την ηλιθιότητα να προσθέσω κάτι που πρόσεξα στο ντοκ και δεν το είχαν προσέξει τα πολύ πιο άπειρα μάτια μου τότε. Η στροφή το 94 ήταν του Σούμι. Αδιάφορο αν είχε στουκάρει πριν, ο Χιλ ήταν πάρα μα πάρα πολύ μακριά και ο αντίπαλός του κινούταν αγωνιστικά για να χωθεί εκεί. Μπορούσε και όφειλε να περιμένει. Αντίθετα η τιφόζι μνήμη μου είχε στρογγυλέψει το συμβάν με τον Βιλνέβ το οποίο ήταν πολύ πιο ελεεινό από ότι θυμόμουν.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#729615 Το ειδα και εγω. Το περιμενα πολυ χειροτερο για να πω την αληθεια , ευτυχως δεν παραστρογγυλεψαν τις μελανες στιγμες του , βρηκα ομως ανιση την καλυψη της καριερας του (ενα πενταλεπτο απ το 2000 εως το 2013;;;;;). Τιποτα για τις βαλιτσες, τα κλειδωμενα λαρυγγια, τα τσιμεντενια παπουτσια και τις κολομβιανες γραβατες;;; :roll:
Ας ειναι , εμεις που ξερουμε κουνησαμε το κεφαλι συγκαταβατικα :iconcool: (ο Κουλχαρτ κοιμαται ακομα με φωτα αναμμενα. Αυτο μονο).

Αλλα αυτα δεν εχουν σημασια.

Να ειναι καλα αυτος ο Αγιος Ανθρωπος, αυτη η μητερα Τερεζα , η Κορινα η Σουμαχερ . :s_howdy

Εικόνα

Εδω με τον Σουμι και εναν γηραιο οδηγο της Φ1 τον πρωτο καιρο της σχεσης τους, ηδη ειναι ορατα τα πρωτα σημαδια ξεβλαχεματος. :s_thumbsup

Που πηρε τον Σαγονια ενα ρεμαλι, εναν μπεκρη , εναν Αυγολεμονο και τον εκανε αθρωπο τσκινονωνιας. :s_roses Τον εντυσε, του εκοψε τον λασπωτηρα, τον πηγε στα καλυτερα σπα για να στρωσει το δερμα του , μονο τα χρυσα βραχιολια κρατησε απο πεισμα ο Σουμι (και τα πρεζογυαλα).


Μπραβο στην Κορινα που χωρις αυτη και ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ :adminpower: ο Σουμαχερ θα κατεληγε τελειωμενο πρεζονι της Απερτουρα

("ενα γκολ μωρη Πατσουκα , ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΜΩΡΗ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗΗΗΗΗΗ :rant: " )


Ο θεος να μας κοβει μερες και να της δινει χρονια. Μπραβο στους σκηνοθετας που τολμησαν και τα ειπαν ολα οπως ειναι στ αληθεια . :thumbsup: :thumbsup:



Ξερω τι θα πεις Sparticle. Θα γινοταν Γ.Ι.Δ.Α ουτως η αλλως.


Εικόνα

Κορτο δεν εχω να προσθεσω κατι, ο λογος σε σενα. :s_coffee
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#729839 g δεν περιμενα καν να ασχοληθεις με τον Σουμι.

Στα λαρυγγια, τις βαλιτσες και τις γραβατες βαλε κι ενα βυρηλλιακι εκει, να’σαι μεσα.

Οσο για την κυρια Σουμαχερ, μου πεφτει λιγο μεγαλη για τα γουστα μου, αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα αγαπητε g!
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#729845 Γιατι να μην ασχοληθει. Πριν τον Χαμ τι υποστηριζε νομιζεις? Αλονσο? Χακκινεν? Χιλ? :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#731171 Εμένα μου φάνηκε σαν να είχαν υλικό και δικαιώματα να δείξουν σκηνές από την περίοδο αυτή που επικεντρώθηκαν. Η χρυσή εποχή απλά αναφέρθηκε.

Λυπηρό επίσης το γεγονός που παρουσιάστηκε σαν να μην υπάρχει Σουμαχερ.

< >
Άβαταρ μέλους
By vagmann
#731324 Πόσο τραγικό να κρατάς τεχνητά έναν άνθρωπο στη ζωή τόσα χρόνια,ποιός ξέρει για ποιόυς λόγους?
Συναισθηματικούς,οικονομικούς (π.χ.συμβόλαια με εταιρίες?)
Γιατί δεν αφήνει να ηρεμήσει η ψυχή του ανθρώπου? :x
Άβαταρ μέλους
By nascar1
#731529 Το είδα και εγώ μόλις. Πραγματικά μιλάνε λες και έχει φύγει ήδη. Προφανώς δεν πρέπει να έχει καμία επαφή με το περιβάλλον του. Κρίμα. Πολύ κρίμα. Με τον Σουμι, τον Σένα, τον Προστ μεγαλώσαμε. Φοβάμαι ότι σύντομα θα πάει να συναντήσει τον Σένα, τον Λαουντα, τον Κόλιν και πόσους άλλους...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#731564 τον Παντέλο...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#736014 Μια ωραια ιστορια για το Μιχαλιο που δεν ειχε παρει το ματι μου πριν!

Κάποτε ο Schumacher οδήγησε ο ίδιος το ταξί που πήρε για να προλάβει μια πτήση

https://www.ratpack.gr/buzz/story/25058 ... -mia-ptisi
Άβαταρ μέλους
By fokion
#750101 τοσα χρονια μετά κι ακομα δε μπορω να καταλαβω με πια λογική (ακομα) καρφωνουν καμερες και βασεις gopro στα κρανη... Τεσπα....