Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

4
33%
0
N/A
2
17%
0
N/A
0
N/A
4
33%
0
N/A
0
N/A
1
8%
0
N/A
1
8%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
Άβαταρ μέλους
By theo13
#709590
Gtakis έγραψε:Άλλη μια τραγική διαχείριση από τη Ferrari, καλύτερα να ξεκινήσεις 6ος από καθόλου.....

.
Φοράδα είσαι αφού. Δεν περίμενα κάτι καλύτερο.

.
Άβαταρ μέλους
By ripper
#709597 Μα καλά δεν έλεγξαν όλο το μονοθέσιο μετά από την στουκα; Δηλαδή όταν το επισκεύαζαν τι σκατά κάνανε; :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#709598
g8777 έγραψε:Yugo εγω δεν ειμαι ψεκασμενος να πιστευω σε κοκκινα και πρασσειν αλογα. :s_howdy

Δεν ειναι Σουμαχερ το παιδι , ουτε καν Φερναντο Αλονσο. :s_yes

Τωρα για την ζημια. Η επαφη με τις μπαριερες εγινε με τοσο αριστοτεχνικο τροπο :shifty: που ουτε ο rocsta δεν θα ασχοληθει με την γρατσουνια. Και ο,τι στοιχημα θες, μην σωσω και κανω 2η δοση Αστρα.

Για αυριο αν δεν εχουμε καμια καμικαζια απο Μποττας (σιγα μην σκιστει ο Μαξ να περασει οταν ο Λουης ειναι εβδομος -και παρακαλαει στα τουιτερ για βροχες :s_sarcastic -) θα δουμε το γνωστο κλασικο Μονακο.

Θα δειτε δλδ. Εγω εβαλα Μικερφολη να με ειδοποιησει για την απονομη, να δω τι θα φοραει αυτη η Αρρωστια η Σαρλιν. :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:




:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:


Για τοσο ερασιτεχνες εκει στην Σκουντερια. :s_coffee

@ ριππερ

Εδω τουιταραν (απο τον επισημο λογαριασμο τους) οτι ολα ειναι οκ, τι να λεμε τωρα :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#709599 Αυτοκτονήσαν οι μακαρονάδες.

Εικόνα

Μακαρι ταναπου ολα στην 1η στροφη, να μη μεινει κολυμπηθροξυλο :rant:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#709601 Μλκ δεν σε παει αυτο το Σ/Κ. ΠΑΟΚ, Φοραδα, Λεβαντοφσκι με το στανιο να βαλει γκολ. Πως θα πας για δουλεια αυριο , σε περιμενουν οι μπουγατσες πώς και πώς. :(
Άβαταρ μέλους
By g8777
#709603 Θα δωσει εντολη ο Αλβερτος μωρε να πεσει ο γενικος. Σκεψου , μεχρι και ο Αλβερτος σιχαινεται να τον ασπαστει στο ποντιουμ. :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#709604
EDDIE_147 έγραψε:
Ove20 έγραψε:
g8777 έγραψε:


ΔΥΣΩΔΙΑ.


Εικόνα


Νομίζω η σωστή πικούλα είναι αυτή
Εικόνα


Φιξδ
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#709609 Αριστερό ημιαξόνιο είπαν για τον Leclerc, δηλαδή όχι από την μεριά που χτύπησε. :hmmm:
Τελευταία επεξεργασία από REALZEUS και 23 Μάιος 2021, 16:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά