Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#720324 Η Aston Martin τα σάρωσε όλα στην Ουγγαρία, με 1-3 στον αγώνα (thazio και Νίκος Παππάς), pole και fastest lap.
Έχουμε δρόμο ακόμη, μισό πρωτάθλημα :-)
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#720331 Θα κέρδιζα αν δεν υπήρχε η γαμημένη η ένσταση. :s_whiteflag ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΑ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΠΙΣΤΕΣ :protest:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#720367 Χαχ, περίμενα κι εγώ λίγες μέρες μήπως κερδίσει σε 2ο βαθμό τη θέση ο Vettel, αλλά συνήθως τέτοιες εφέσεις δεν έχουν τύχη.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#722783 Για πείτε, τι θα κάνουμε με αυτό το φιάσκο;
α) Θεωρούμε ότι η τελική κατάταξη είναι αυτή που ανακοινώνει το f1.com και βγάζουμε κανονικά βαθμούς
β) Θεωρούμε ότι η τελική κατάταξη είναι αυτή που ανακοινώνει το f1.com και απονέμουμε μισούς βαθμούς
γ) θεωρούμε τον αγώνα ως μη γενόμενο και βαθμολογούμε μόνο την Pole.

Ακούω γνώμες.
Άβαταρ μέλους
By ripper
#722799 γ)

Αγώνας δεν έγινε, αυτοί κάναν καραγκιοζιλικια λόγω χρημάτων, δεν χρειάζεται να τους ακολουθήσουμε εμείς οι αγνοί φίλοι του σπορ.
Η πραγματικότητα είναι ότι αγώνας δεν έγινε, να βάλουν τους πόντους στον πάτο τους :rant:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#722833 Οκ, κι εγώ προς την 3η επιλογή κλίνω (συναισθηματικά, γιατί τυπικά -αφού ακολουθούμε το f1com- μάλλον προς το β θα έπρεπε να πάμε), αλλά θα περιμένω ως αύριο μήπως και υπάρξει άλλη ισχυρή τάση. Εννοείται ό,τι θέλει η σχετική πλειοψηφία.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#722838 Εγώ έχασα τις προβλέψεις και προφανώς με συμφέρει το γ αν και δε νομίζω να έλεγα κάτι διαφορετικό και να συμμετείχα.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#722842 Δλδ επειδη ειμαστε αγνοι φιλαθλοι του σπορ αμφισβητουμε τα επισημα αποτελεσματα της Φ1? :inlove:

7. Επίσημα θεωρούνται τα αποτελέσματα που δημοσιεύονται στο http://www.fia.com
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#722849
Geo f1 έγραψε:Δλδ επειδη ειμαστε αγνοι φιλαθλοι του σπορ αμφισβητουμε τα επισημα αποτελεσματα της Φ1? :inlove:

7. Επίσημα θεωρούνται τα αποτελέσματα που δημοσιεύονται στο http://www.fia.com

Τα αμφισβητούμε όταν μαγειρευόνται μόνο και μόνο για να κλείσει τη διαφορά το χαϊδεμένο παιδί της FiA. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#722929 Την κουρτίνα γ
Και έχω ήσυχη την συνείδηση μου χωρίς τύψεις για το πρωτάθλημα που θα πάρω κι ας χάθηκαν τόσα λεφτά....

don't panic