Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#698817 Κράτα μου μία θέση στη Haas και ελπίζω να θυμαμαι να μπαίνω. Πάντα ήθελα μάνατζερ τον Στάινερ.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#698818
Corto Maltese έγραψε:Κράτα μου μία θέση στη Haas και ελπίζω να θυμαμαι να μπαίνω. Πάντα ήθελα μάνατζερ τον Στάινερ.


Ομορφαντρας ο ατιμος :inlove:

:s_tongue
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#698836
Geo f1 έγραψε:Μπες και συ ωρε George


Να σου πω την αληθεια φιλε δε μου τη λεει και πολυ ο διαγωνισμος. Ειδικα το κλεισιμο των προβλεψεων πριν το FP3 ανεβαζει ακομα περισσοτερο τον παραγοντα τυχη στις προβλεψεις και το κανει ακομα λιγοτερο ενδιαφερον κατα την αποψη μου!

Καλη τυχη σε ολους παντως :s_smile
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#698844
George_Prix έγραψε:Ειδικα το κλεισιμο των προβλεψεων πριν το FP3 ανεβαζει ακομα περισσοτερο τον παραγοντα τυχη

Το πότε θα κλείνουν οι προβλέψεις είναι απόφαση ανάλογα με την προτίμηση της πλειοψηφίας. Άλλωστε ανέκαθεν ήμασταν ανοιχτοί σε αλλαγές. Αν κι άλλοι νομίζετε ότι πρέπει να ανοίξουμε το παράθυρο, ευχαρίστως. Ανεξάρτητα από τη συμμετοχή ή όχι του George. Το είχαμε βάλει κάποτε πριν το FP3 γιατί οι τελευταίες δοκιμές ήταν "ακτινογραφία" δυνάμεων στην εκάστοτε πίστα και έκανε την πρόβλεψη πιο εύκολη. Αλλά ελεύθερα. Συμφωνήστε και το αλλάζουμε.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#698852
JarnoT έγραψε:
George_Prix έγραψε:Ειδικα το κλεισιμο των προβλεψεων πριν το FP3 ανεβαζει ακομα περισσοτερο τον παραγοντα τυχη

Το πότε θα κλείνουν οι προβλέψεις είναι απόφαση ανάλογα με την προτίμηση της πλειοψηφίας. Άλλωστε ανέκαθεν ήμασταν ανοιχτοί σε αλλαγές. Αν κι άλλοι νομίζετε ότι πρέπει να ανοίξουμε το παράθυρο, ευχαρίστως. Ανεξάρτητα από τη συμμετοχή ή όχι του George. Το είχαμε βάλει κάποτε πριν το FP3 γιατί οι τελευταίες δοκιμές ήταν "ακτινογραφία" δυνάμεων στην εκάστοτε πίστα και έκανε την πρόβλεψη πιο εύκολη. Αλλά ελεύθερα. Συμφωνήστε και το αλλάζουμε.


Εγω οπως ειπα δε θα παιξω ετσι κι αλλιως, αλλα αφου ειστε ανοικτοι στις προτασεις, θα κανω τη δικη μου!

Καντε το ακριβως πριν ξεκινησουν οι κατατακτηριες παιδες. Ας δουνε ολοι πρωτα το FP3 που κανουν οι ομαδες εξομοιωση quali (ακομα κι εκει φυσικα παιζεται ακομα κρυφτουλι), ωστε να εχουν ολοι σχετικα καλυτερες προβλεψεις. Στα FP1 και FP2 παιζουν απιστευτο κρυφτο κι επισης βρισκονται σε διαφορετικο προγραμμα η καθε ομαδα και δε βγαινει ακρη. Πολυ τζογος κατανταει...
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#698872 Εγώ πάντως το ότι έκλειναν τόσο νωρίς οι προβλέψεις ήταν λόγος που τα παράτησα. Είτε ήταν πολύ νωρίς (10 το πρωί) είτε δεν είχα ιδέα τί να βάλω. Όπως θέτε πάντως.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#698874 Να την κάνουμε την αλλαγή φέτος παιδες, τι λέτε;
Να υπάρχει περιθώριο μέχρι πριν τις κατατακτήριες, οπότε δεν θα είναι τόσο ευκολο να ξεχαστεί κανείς.

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By ripper
#698893 Συμφωνώ και εγώ. Θα είναι πιο εύκολο και για όποιον έχει ξεχάσει. Πριν τα qualy (που τα βλέπουν οι περισσότεροι) ρίχνεις μια πρόβλεψη.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#698923 Με δημοκρατικές διαδικασίες και ..εξωκοινοβουλευτική παρέμβαση, στο εξής προβλέψεις μέχρι την έναρξη των Quals.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#700417 GP BAHRAIN - RESULTS

POLE
Εικόνα

FASTEST LAP
Εικόνα

RACE
Εικόνα