Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

2
20%
0
N/A
2
20%
1
10%
1
10%
0
N/A
1
10%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
3
30%
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#678747
Νίκος Παππάς έγραψε:Ο Λεκλερκ σαν να νίκησε ένα πρσγμα.. Ουτε αυτός δεν πίστευε τόν χρόνο που έκανε.

Από το Redmi Note 8 Pro

Εμένα δε με έχει πείσει ακόμα :(
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#678749
Corto Maltese έγραψε:Εμένα δε με έχει πείσει ακόμα :(

Εμένα με έπεισε όταν έκανα εγγραφή πέρσι στο F1tv και είδα :metalo: πώς οδηγούσε από μέσα.
Ημίθεος
Κάποιοι Έντιδες666 κοροϊδεύανε όταν τον εκθείαζα
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#678772 Πίστευα ότι ο χρόνος ήρθε από κάποιο slipstreaming, αλλά είδα ότι ήταν ολομόναχος.

don't panic
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#678930 Αυτή την κίνηση ο Λεκλέρκ πρέπει να την κατωχυρώσει. Να λένε στο μέλλον, είδαμε ένα Λεκλέρκ
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#678931
Corto Maltese έγραψε:Αυτή την κίνηση ο Λεκλέρκ πρέπει να την κατωχυρώσει. Να λένε στο μέλλον, είδαμε ένα Λεκλέρκ
Αυτή λέγεται "Γιουργια " χρόνια τώρα... Να την πουμε Λεκλερκ;

Από το Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By edmond
#678933 Κι όμως δεν έφταιγε ο μαξ :lol: :shifty:
Νταξ η πρεμούρα νομίζω είναι ότι αποχαιρετά επίσημα την 2η θέση, άνευ συγκλονιστικού βέβαια.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#678935
edmond έγραψε:Κι όμως δεν έφταιγε ο μαξ :lol: :shifty:
Νταξ η πρεμούρα νομίζω είναι ότι αποχαιρετά επίσημα την 2η θέση, άνευ συγκλονιστικού βέβαια.


Έφταιγε για τον εαυτό του.
Το μέλλον σου το φτιάχνεις. Αν λίγα μέτρα πριν είχε φροντίσει να έχει σηκώσει λίγο το πόδι από το γκάζι ώστε να μην βρεθεί στο σάντουιτς να κάνει το ζαμπόν, τώρα θα ήταν μια χαρά.
Για αυτό βάρεσε το ντουβάρι το ντουβάρι.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#678936 Και ο Μαξ Κορτο. Εκανε στροφη Βερσταπεν θα λεμε σε 5 χρονια.
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#678937 Κριμα γιατι με τη |λογοκρισία| του χαλασε τον αγωνα.

Ο Μαξ σιγουρα θα μπορουσε να παλεψει με τις Μερσεντες και ο ιδιος ο Λεκλερκ για να βγει οσο πιο ψηλα μπορει με ενα υποδεεστερο μονοθεσιο απο αυτα που ειχε πισω του.

Το φρεναρισμα δεν ηταν εντελως γιουργια, αν μιλουσαμε για μαχη 1 εναντιον 1 (διπλα - διπλα) μετα τον 2-3 γυρο, γιατι αν δεν ηταν μπροστα ο Περεζ, τη στροφη την εβγαζε.

Ομως σε καμια περιπτωση δεν ηταν φρεναρισμα για να γινει αναμεσα σε τοση κινηση και μονοθεσια γυρω του, που ηταν πολυ πιθανο καποιος να βρεθει μπροστα του ενω αυτος θα ανοιγε αναγκαστικα τη γραμμη του.

Εχει υποχρεωση να τα σταματησει αυτα.
Εχει καταπληκτικο ταλεντο, μαζι με Λουη, Μαξ, Ρικιαρντο και ισως 1-2 ακομα, οποτε αυτες οι μαλακιες δεν επιτρεπονται.
Άβαταρ μέλους
By glf
#678940 Όταν ξεκινάνε γύρο σχηματισμού και βλέπεις σύννεφα σκόνης, καταλαβαίνεις τι έχει να γίνει στην εκκίνηση ...

Δυο στα δυο το Μπαχρέιν..
Άβαταρ μέλους
By g8777
#678945 Αν σωσει κατι τον Μποττας θα ειναι η Φινλανδια μεσα του. Γιατι αν ηταν απο καμια Κοπακαμπανα...κλαψε με baby κλαψε με.
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#678946
Corto Maltese έγραψε:Αυτή την κίνηση ο Λεκλέρκ πρέπει να την κατωχυρώσει. Να λένε στο μέλλον, είδαμε ένα Λεκλέρκ


Mέχρι στιγμής δικαιώνεσαι για Ράσελ και υπερηχητικό μονοθέσιο Μερτσέντες.