Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#690930
Geo f1 έγραψε:Πηρε νικη το 2009? Πηρε. Βαθρα? Πηρε.
Προφανως δεν πηγε για τον τιτλο αλλα δεν ειχε και μονοθεσιο αργοτερο 2-3 σεκ τον γυρο.

Καμια τιμωρια. Γιατι το βλεπεις ετσι? Σαν νεο challenge το λεω.. Αν και λιγο πολυ ξερουμε τι θα δουμε..
Αν με την Μερκ ειχαμε team radio του στυλ i need more power man, my tyres are gone (και εκανε F.L) τοτε δεν μπορω να φανταστω τι μπορει να λεει αν θα δινει μαχη πχ για μια 6η θεση. Και μαχη για να μπει q3.


Και η λογική πίσω από αυτό το εγχείρημα/challenge ποια είναι?
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#690932
ripper έγραψε:Επαναλαμβάνω την πρόβλεψη μου ότι δεν θα σταματήσει το 2020.


Εννοεις το 2022...

Παντως αν παρει την 8η την κουπα την καλη φετος το 2021 και παει του χρονου σε καμια Αστον Μαρτιν να κολλησει τιποτα τελευταια ενσημα, μη μας πεις "σας τα 'λεγα", γιατι λεμε αν θα τον δουμε απεναντι σε κορυφαιο ομοσταβλο κι οχι αν εχει βαρεθει τους αγωνες ο Λουης :s_tongue
Τελευταία επεξεργασία από George_Prix και 08 Φεβ 2021, 21:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#690935
George_Prix έγραψε:
ripper έγραψε:Επαναλαμβάνω την πρόβλεψη μου ότι δεν θα σταματήσει το 2020.


Εννοεις το 2022...

Παντως αν παρει την 8η την κουπα την καλη φετος το 2021 και παει του χρονου σε καμια Αστον Μαρτιν να κολλησει τιποτα τελευταια ενσημα, μη μας πεις "σας τα 'λεγα", γιατι λεμε να τον δουμε απεναντι σε κορυφαιο ομοσταβλο κι οχι αν εχει βαρεθει τους αγωνες ο Λουης :s_tongue


Αν παει στην Άστον Μάρτιν θα βρει τον Φέτελ εκεί....

12 κατσαρόλια μαζεμένα...

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#690937
Νίκος Παππάς έγραψε:
George_Prix έγραψε:
ripper έγραψε:Επαναλαμβάνω την πρόβλεψη μου ότι δεν θα σταματήσει το 2020.


Εννοεις το 2022...

Παντως αν παρει την 8η την κουπα την καλη φετος το 2021 και παει του χρονου σε καμια Αστον Μαρτιν να κολλησει τιποτα τελευταια ενσημα, μη μας πεις "σας τα 'λεγα", γιατι λεμε να τον δουμε απεναντι σε κορυφαιο ομοσταβλο κι οχι αν εχει βαρεθει τους αγωνες ο Λουης :s_tongue


Αν παει στην Άστον Μάρτιν θα βρει τον Φέτελ εκεί....

12 κατσαρόλια μαζεμένα...

Redmi Note 8 Pro


Σιγα μην κατσει ο Φεττελ να υποστει παλι το ιδιο μαρτυριο. Με το που θα ακουσει "Λουης" θα τους χαρισει ολα τα λεφτα, θα παρει το καπελακι του και θα φυγει :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#690967 Και να θελει να αγιασει ο καψερος :( πού να τον αφήσεις βρε Γκεακο :roll:

Από μια γρήγορη επισκόπηση των σχετικών σάιτ, οι απόψεις συγκλίνουν ότι αφενός το νέο συμβόλαιο είναι προϊόν συμβιβασμου (λογικό, συμφωνώ και εγώ) αφετέρου η διάδοχη κατάσταση απεικονίζεται στο πρόσωπο του Ράσσελ (πρωτίστως) και Μαξ. Ο Όλα την έχει δει Τζέρι Κραουζε ή Λουκα Ντι Τζιβιτζιλεμολο (διαλέγετε και παίρνετε) και όλοι γνωρίζουμε πώς πήγε αυτό. :shifty:

Το μεγάλο ερωτηματικό είναι αν ο Λούης έχει άλλα σχέδια στο μυαλό του ( POTUS; Υπουργείο ΠΡΟΠΟ; Χαιρετα μου τον Πλάτανο; :hmmm: ) ή θα πάρει και ένα πρωτάθλημα με την Γουίλιαμς, έτσι,για να δεί τον Γκεακο στα ψυχοφαρμακα.
Don't do it Lewis. :(
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#690971
George_Prix έγραψε:Κι ενα ποστακι μονο για την παρτη του Μπουσσου...

Προσωπικα δε χαλαστηκα καθολου με την υπογραφη του Λουη και μαλιστα ημουν σιγουρος οτι αυτο θα γινει.

Αλλα χαλαστικα ΠΟΛΥ με το στυλακι που ποσταρεις κι εδω, οπως και στο τοπικο του ποδοσφαιρου. Να πεις μερικα πραγματα που ανεβαζουν τον αγαπημενο σου οδηγο/ομαδα, δεκτο. Να πεις μερικα πραγματα που θα "στριμωξεις" τους αντιπαλους και θα ζοριστουν να δωσουν μια εξυπνη απαντηση, επισης λογικο. Να πειραξεις τον αλλον που κερδισες με κοσμιο τροπο, ειναι κατι που επισης εχουμε κανει ολοι...

Αλλα με τετοια ποστακια γιατι ο Λουης εβαλε την αναμενομενη υπογραφη ή με ποστακια του στυλ "κοφτε τα λογια για τον προεδρο μας, μην καταληξετε καμια φυλακη" (για το οποιο δεν ειπα κουβεντα αλλα ειδα οτι σαν εμενα αναγουλιασαν πολλοι ακομα χρηστες που το διαβασαν) δε γινεται κουβεντα. Πρωτιστως υποτιμας τον ιδιο σου τον εαυτο (γιατι ειλικρινα σε εχω για ΠΟΛΥ καλυτερο απο κατι τετοια σχολια) κι επισης δε σεβεσαι οσους θελουν να συμμετασχουν στην κουβεντα χωρις τετοιες καφριλες.

Δεν εκανα αναφορα και δε με πειραζει καθολου να παραμεινει το ποστακι σου. Απλα σου ειπα πως το βλεπω με πολυ καλη διαθεση μπας και βοηθησω να το ξανασκεφτεις απο τη μερια σου :s_whiteflag



Ειλικρινά δεν με νοιάζει αν χαλάστηκες. Και επειδή έχεις προσπαθήσει να το πεις και άλλες φορές, ούτε τότε με ένοιαζε, και επειδή δεν θέλω να το προσωποποιήσω, δεν με νοιάζει όποιος και αν χαλάστηκε.
Και εδώ όντως μπορεί να κάνω πλάκα, διότι ούτε τις γνώσεις σου έχω, ούτε του Γκεάκου και άλλων παιδιών γιατί δεν το παρακολουθώ το σπορ φανατικά εδώ και χρόνια, αλλά στο ποδοσφαιροτόπικ, δεν αστειεύομαι καθόλου.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#690975
Giuseppe Busso έγραψε:
George_Prix έγραψε:Κι ενα ποστακι μονο για την παρτη του Μπουσσου...

Προσωπικα δε χαλαστηκα καθολου με την υπογραφη του Λουη και μαλιστα ημουν σιγουρος οτι αυτο θα γινει.

Αλλα χαλαστικα ΠΟΛΥ με το στυλακι που ποσταρεις κι εδω, οπως και στο τοπικο του ποδοσφαιρου. Να πεις μερικα πραγματα που ανεβαζουν τον αγαπημενο σου οδηγο/ομαδα, δεκτο. Να πεις μερικα πραγματα που θα "στριμωξεις" τους αντιπαλους και θα ζοριστουν να δωσουν μια εξυπνη απαντηση, επισης λογικο. Να πειραξεις τον αλλον που κερδισες με κοσμιο τροπο, ειναι κατι που επισης εχουμε κανει ολοι...

Αλλα με τετοια ποστακια γιατι ο Λουης εβαλε την αναμενομενη υπογραφη ή με ποστακια του στυλ "κοφτε τα λογια για τον προεδρο μας, μην καταληξετε καμια φυλακη" (για το οποιο δεν ειπα κουβεντα αλλα ειδα οτι σαν εμενα αναγουλιασαν πολλοι ακομα χρηστες που το διαβασαν) δε γινεται κουβεντα. Πρωτιστως υποτιμας τον ιδιο σου τον εαυτο (γιατι ειλικρινα σε εχω για ΠΟΛΥ καλυτερο απο κατι τετοια σχολια) κι επισης δε σεβεσαι οσους θελουν να συμμετασχουν στην κουβεντα χωρις τετοιες καφριλες.

Δεν εκανα αναφορα και δε με πειραζει καθολου να παραμεινει το ποστακι σου. Απλα σου ειπα πως το βλεπω με πολυ καλη διαθεση μπας και βοηθησω να το ξανασκεφτεις απο τη μερια σου :s_whiteflag



Ειλικρινά δεν με νοιάζει αν χαλάστηκες. Και επειδή έχεις προσπαθήσει να το πεις και άλλες φορές, ούτε τότε με ένοιαζε, και επειδή δεν θέλω να το προσωποποιήσω, δεν με νοιάζει όποιος και αν χαλάστηκε.
Και εδώ όντως μπορεί να κάνω πλάκα, διότι ούτε τις γνώσεις σου έχω, ούτε του Γκεάκου και άλλων παιδιών γιατί δεν το παρακολουθώ το σπορ φανατικά εδώ και χρόνια, αλλά στο ποδοσφαιροτόπικ, δεν αστειεύομαι καθόλου.


Ειλικρινα νομιζα οτι μπορει με εναν ωραιο τροπο να φτιαξω λιγο το κλιμα. Απο την απαντηση σου καταλαβα οτι το μονο πιθανο φτιαξιμο ειναι να αναφερονται σιχαμενα μηνυματα σαν αυτα που λες για "πλακα".

Επισης το ποσο λανθασμενο ειναι το σκεπτικο σου, αντικατοπτριζεται στο δευτερο σκελος της απαντησης σου. Οι γνωσεις οι δικες σου και του καθενος μας πανω στο καθε τοπικο, δεν εχουν ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με το ποσο ευγενικοι πρεπει να ειμαστε απεναντι στους αλλους.
Άβαταρ μέλους
By ripper
#691074 Το 22 εννοούσα ναι. Θεωρώ ότι θα τρέξει το 22 με τους καινούργιους κανόνες.
Πρόβλεψη είναι, πότε πέφτεις μέσα πότε πέφτεις έξω. :)
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#691135
ripper έγραψε:Το 22 εννοούσα ναι. Θεωρώ ότι θα τρέξει το 22 με τους καινούργιους κανόνες.
Πρόβλεψη είναι, πότε πέφτεις μέσα πότε πέφτεις έξω. :)


Ετσι. Δεν κανουμε διαγωνισμο προβλεψεων! Λεμε καμια γνωμη μπας και καταλαβουμε πως σκεφτονται οι οδηγοι απο τη μερια τους...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#691150
Bayern7 έγραψε:Sir Lewis Carl Davidson Hamilton καλωσήρθες στην ομάδα της καρδιάς σου :lipsealed:

Εικόνα

Πήρε παράταση ενα χρόνο η μετακίνηση.
Ακόμα δεν το καταλάβατε;