Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#680297 Silverstone renames pit straight in honour of seven-time champion Hamilton

"It is the first time in Silverstone's history that a part of the circuit has been named after any individual," he said.


https://www.formula1.com/en/latest/arti ... zeikD.html
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#680469 Ο Λουης επαθε κοκομπλοκο με το βρωμοχερο το Ρασελ και δε θα τον αφηνε να "του χαλασει" το αμαξι και σε δευτερο αγωνα.

Ακομα θετικος με COVID ηταν και με κολπα αλα-Gattaca καταφερε να περασει τα τεστς και να τρεξει στον αγωνα. Σου λεει αλλον εναν αγωνα να τον αφησω αυτον με το μονοθεσιο ΜΟΥ, θα τον παρει για του χρονου το Τοτος και μετα... βαλτο ολο το σερι στον... στα 7 θα μεινω για παντα. Και μπηκε να τρεξει με 40 πυρετο και τον μαζευε στο τελος ο Αλμπον σαν τρελος. Καταντια για εναν 7ακις :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#680477 Μου το έχει κάνει κι ο πατέρας μου. Μου άφησε αμάξι για έξοδο και την άλλη μέρα βρωμούσε τόσο αλκοόλ και ξερατό που οδηγούσε όλη μέρα και όλη νύχτα για να μην το ξαναπάρω :lol:
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#680538
George_Prix έγραψε:Ακομα θετικος με COVID ηταν και με κολπα αλα-Gattaca καταφερε να περασει τα τεστς και να τρεξει στον αγωνα. Σου λεει αλλον εναν αγωνα να τον αφησω αυτον με το μονοθεσιο ΜΟΥ, θα τον παρει για του χρονου το Τοτος και μετα... βαλτο ολο το σερι στον... στα 7 θα μεινω για παντα. Και μπηκε να τρεξει με 40 πυρετο και τον μαζευε στο τελος ο Αλμπον σαν τρελος. Καταντια για εναν 7ακις :thumbsdown:


Πίκρα... :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#680546 Σε 10 χρόνια και άλλες δέκα κούπες από τώρα θα έχει περίοπτη θέση σε αναμνησιακο ποστ μου ( ΜΠΟΥΡΔΈΛΑ 2: Δε Γραθ οφ Καν).
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#680757 Ποια; Το ότι του χάλασε ο μικρός το αμάξι ή ότι θέλει να γράψει βιβλίο πώς πέρασε το COVID σε 9 μέρες; Ο ίδιος τα είπε :)
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#680759
NiTse έγραψε:Αυτά όλα με τον Λούη ποιος τα διέρρευσε και τα μάθαμε;;


Αν αναφερεσαι σε αυτο που ειπα εγω, προφανως εκανα καλαμπουρι οτι ετρεξε ενω ηταν θετικος. Το ποιντ μου ητανε οτι γυρισε εσπευσμενα γιατι οσο καθοταν σπιτι πεφτανε αβερτα τα μυρια του συμβολαιου που ειναι να υπογραψει :lol:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#680761
George_Prix έγραψε:Ο Λουης επαθε κοκομπλοκο με το βρωμοχερο το Ρασελ και δε θα τον αφηνε να "του χαλασει" το αμαξι και σε δευτερο αγωνα.

Ακομα θετικος με COVID ηταν και με κολπα αλα-Gattaca καταφερε να περασει τα τεστς και να τρεξει στον αγωνα. Σου λεει αλλον εναν αγωνα να τον αφησω αυτον με το μονοθεσιο ΜΟΥ, θα τον παρει για του χρονου το Τοτος και μετα... βαλτο ολο το σερι στον... στα 7 θα μεινω για παντα. Και μπηκε να τρεξει με 40 πυρετο και τον μαζευε στο τελος ο Αλμπον σαν τρελος. Καταντια για εναν 7ακις :thumbsdown:


George_Prix έγραψε:
NiTse έγραψε:Αυτά όλα με τον Λούη ποιος τα διέρρευσε και τα μάθαμε;;


Αν αναφερεσαι σε αυτο που ειπα εγω, προφανως εκανα καλαμπουρι οτι ετρεξε ενω ηταν θετικος. Το ποιντ μου ητανε οτι γυρισε εσπευσμενα γιατι οσο καθοταν σπιτι πεφτανε αβερτα τα μυρια του συμβολαιου που ειναι να υπογραψει :lol:



Α! Τωρα "προφανως εκανα καλαμπουρι"...
Απο τι ειναι προφανες δεν βλεπω.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#680763
George_Prix έγραψε:
NiTse έγραψε:Αυτά όλα με τον Λούη ποιος τα διέρρευσε και τα μάθαμε;;


Αν αναφερεσαι σε αυτο που ειπα εγω, προφανως εκανα καλαμπουρι οτι ετρεξε ενω ηταν θετικος. Το ποιντ μου ητανε οτι γυρισε εσπευσμενα γιατι οσο καθοταν σπιτι πεφτανε αβερτα τα μυρια του συμβολαιου που ειναι να υπογραψει :lol:

Α οκ δεν το κατάλαβα νόμιζα ότι κυριολεκτουσες. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#680765 Εάν έκανε ένα αγώνα ακόμα ο Ράσελ, θα την πλήρωνε και τη Μερσεντές για να έχει θέση το 21

Δεν είναι να παίζουμε με αυτά, διακυβεύονται ζωές


< >
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#680779
Y.V έγραψε:
George_Prix έγραψε:Ο Λουης επαθε κοκομπλοκο με το βρωμοχερο το Ρασελ και δε θα τον αφηνε να "του χαλασει" το αμαξι και σε δευτερο αγωνα.

Ακομα θετικος με COVID ηταν και με κολπα αλα-Gattaca καταφερε να περασει τα τεστς και να τρεξει στον αγωνα. Σου λεει αλλον εναν αγωνα να τον αφησω αυτον με το μονοθεσιο ΜΟΥ, θα τον παρει για του χρονου το Τοτος και μετα... βαλτο ολο το σερι στον... στα 7 θα μεινω για παντα. Και μπηκε να τρεξει με 40 πυρετο και τον μαζευε στο τελος ο Αλμπον σαν τρελος. Καταντια για εναν 7ακις :thumbsdown:


George_Prix έγραψε:
NiTse έγραψε:Αυτά όλα με τον Λούη ποιος τα διέρρευσε και τα μάθαμε;;


Αν αναφερεσαι σε αυτο που ειπα εγω, προφανως εκανα καλαμπουρι οτι ετρεξε ενω ηταν θετικος. Το ποιντ μου ητανε οτι γυρισε εσπευσμενα γιατι οσο καθοταν σπιτι πεφτανε αβερτα τα μυρια του συμβολαιου που ειναι να υπογραψει :lol:



Α! Τωρα "προφανως εκανα καλαμπουρι"...
Απο τι ειναι προφανες δεν βλεπω.


Οποιος εχει δει το εργο Gattaca, ξερει οτι αυτα γινονται ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ, οποτε προφανως καταλαβε οτι εκανα καλαμπουρι :s_smile
Άβαταρ μέλους
By g8777
#680786
Corto Maltese έγραψε:Ποια; Το ότι του χάλασε ο μικρός το αμάξι ή ότι θέλει να γράψει βιβλίο πώς πέρασε το COVID σε 9 μέρες; Ο ίδιος τα είπε :)


Ούτε ότι χάλασε ο Ράσελ το αμάξι είπε (ακριβώς) ούτε ότι θα γράψει βιβλίο για την αναμέτρηση στα Μαρμαρένια Αλώνια :s_cry

Τώρα που λέμε για βιβλία , εγώ ένα πράγμα θέλω να μάθω από την δεκαετία που πέρασε. Απόσυρση Ροζμπεργκ. :eat:

Τί είπες Μικερφολη; Από την αμέσως προηγούμενη δεκαετία;

Καλά τώρα

ΦΥΣΙΚΆ το πώς κρατήσανε κρυφό από τον Μπέμπη το σχέδιο Vamos Jorge οι Φλάβιο-Νελσινιο.

:hmmm:
Πρέπει να ακολούθησαν πρωτόκολλο ασφαλείας για μεταφορά Ουρανίου.
Εντυ εσύ που σαι του κατασκοπευτικού επιβεβαίωσε παρακαλώ. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#680792 'Car not how I left it' says Hamilton

Δεν είπε το αισθάνομαι διαφορετικά γιατί αρρώστησα και έχασα την αίσθηση. Είπε: The car was not quite the way it was when I left it, in the sense that the balance wasn’t the same that I had got to previously, but I am working my way back to where I am comfortable with it. Δηλαδή το αμάξι του έχασε σε balance. Εντάξει, ντροπή.

“One day I’ll write a book about it, but, as I said, I’m just grateful to be back,” Hamilton concluded. It. Συγκεκριμένα. :s_roses

Από το επίσημο site της F1 η συνέντευξη :)
Άβαταρ μέλους
By g8777
#680795 Ψεύδη,διαστρεβλωσαν τα λόγια του επειδή είναι μαύρος. :shifty:

Για τον κοβιντ έχεις δίκιο, εγώ δεν το διάβασα προσεκτικά. Αν γίνει ταινία θέλω να τον υποδυθεί ο Γιάννης Αντετοκούμπο :metalo: ,φτυστοι είναι.

Για το μονοθέσιο όμως επιμένω ότι δεν το είπε στο πνεύμα αυτού που λες , απλά ότι τα μπουρδέλα οι μηχανικοί του ξέχασαν να το επαναφέρουν στις ρυθμίσεις που βολεύεται ο Λούης. Αναστολή εργασίας και 800αρι σε όλους .

(Ποτειτο ποτατο στην τελική.)