Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#671227 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By ttc
#671261 Δεν έχουν κουράγιο να γράψουν οι κακομοιρηδες, τους ξεκωλιασε εντελώς ο Greatest of all time Λιούις Χάμιλτον :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#671355

https://www.youtube.com/watch?v=laRZS3sdr1Y&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1uhHoQu0kZbqmUCs3Y3b3YgfAZVfmnGIYqSADLKZ6oi62AOL1aOWi0yII&ab_channel=FORMULA1
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#671385 Ξυρισμένοι και με λεπτή μακριά φαβορίτα :s_cool
Άβαταρ μέλους
By edmond
#671389 Είχε ρίξει τέτοια ψιλή ο σπάνιαρντ;
Η σέλφι αυτή άραγε υπάρχει ακόμα σε κάποιο αρχείο; :lol: :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#671408 Αμάν! Τι είπε ο άνθρωπος τώρα :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#671409 Σκέψου να έτρεχε τότε ο Σέννα 20+ αγώνες τη χρονιά με διαστημόπλοιο, τηρουμένων των αναλογιών βεβαίως ...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#671410
Geo f1 έγραψε:Εικόνα


Εσύ περιμένεις να το πει ο Πουρναράκης;

Ο Δίας αναρωτιέται γιατί τον λέω GOAT. :dizzy:

Τι άλλο να κάνει ο άνθρωπος; 150 νίκες θα φτάσει και κάποιοι ακόμη θα μιζεριάζετε για το αν ο Χάμιλτον είναι ο GOAT.
Είστε και φαν του σπορ ας πούμε. Ρισκάρω μια πρόβλεψη.
Τα ρεκόρ λένε, είναι για σπάνε. Η παρακαταθήκη του Χάμιλτον, δεν νομίζω να σπάσει ούτε σε πρωταθλήματα, ούτε σε νίκες, ούτε σε pole.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#671417
Giuseppe Busso έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Εικόνα


Εσύ περιμένεις να το πει ο Πουρναράκης;

Ο Δίας αναρωτιέται γιατί τον λέω GOAT. :dizzy:

Τι άλλο να κάνει ο άνθρωπος; 150 νίκες θα φτάσει και κάποιοι ακόμη θα μιζεριάζετε για το αν ο Χάμιλτον είναι ο GOAT.
Είστε και φαν του σπορ ας πούμε. Ρισκάρω μια πρόβλεψη.
Τα ρεκόρ λένε, είναι για σπάνε. Η παρακαταθήκη του Χάμιλτον, δεν νομίζω να σπάσει ούτε σε πρωταθλήματα, ούτε σε νίκες, ούτε σε pole.


150; Χμμμμ... :hmmm: δύσκολο. Προβλέπω με τη σειρά μου να σπάει το ρεκόρ των 7 ασημικών του χρόνου και να σταματά για να ασχοληθεί με άλλα.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#671421 ΟΚ ο Πουρναράκης ξέρει πρόσθεση.
Αυτό μπορεί να μπει και στο τοπικό της εκπαίδευσης.

Κρατήστε το τοπικό καθαρό για τη δέουσα κατσικοανάλυση.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#671425
Giuseppe Busso έγραψε:Η παρακαταθήκη του Χάμιλτον, δεν νομίζω να σπάσει ούτε σε πρωταθλήματα, ούτε σε νίκες, ούτε σε pole.


Γεγονος!

Γιατι στην F1 δεν ψαχνουμε απλα εναν καλυτερο του Λουη ωστε να σπασει τα ρεκορ. Ψαχνουμε για εναν καλυτερο που να ειναι μαλιστα και πιο κωλοφαρδος απο το Λουη. Γιατι το να κατσει σε εναν οδηγο το διαστημοπλοιο για τοσα πολλα χρονια, δεν το εχουμε ξαναματαδει στα χρονικα.

Κι ενω το να βρεθει καποιος καλυτερος δεν ειναι σεναριο επιστημονικης φαντασιας, το να βρουμε τοσο καλο οδηγο που μαλιστα να ειναι και τοσο κωλοφαρδος ειναι σχεδον αδυνατο. Μιλαμε για μεγαλη ανοιχτωσια απο την πισω πορτα ο Λουης :s_yes
Άβαταρ μέλους
By melos86
#671442 Τα ιδια ακριβως λεγονταν για της 91 του Σουμι! Αλλα οπως ειπε και ο ιδιος τα ρεκορ ειναι για να σπανε...
Το θεμα δεν ειναι το αν αλλα το ποτε!
Ελπιζουμε οχι συντομα γιατι αλλα 5-6 χρονια σουπας δεν αντεχονται!