Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

3
30%
0
N/A
1
10%
1
10%
1
10%
1
10%
1
10%
0
N/A
1
10%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
10%
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#666460 Και 2 penalty points στον Ham, σύνολο 10 πλέον, 2 ακόμα και τρώει έναν αγώνα ποινή

Αρχίζω και πιστεύω ότι κάποια πράγματα γίνονται επίτηδες


< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#666461 Πήγε ο Ισπανός να κάνει τα μαγικά του Θεού και έφαγε τα μούτρα του :lol:
Τελευταία επεξεργασία από mousatos και 27 Σεπ 2020, 17:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#666466 Άσε ρε Bottas, σε έχει κάνει χωνί ο άλλος, έπρεπε να γίνουν "αίσχη" το Σάββατο, έφαγες 6 δέκατα στο κεφάλι, ρίξανε και 10δ στο Ham για αστείο λόγο και μου είσαι πάλι στα "Fuck you" σε όσους σε κράζουν
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#666471
BARHonda έγραψε:Και 2 penalty points στον Ham, σύνολο 10 πλέον, 2 ακόμα και τρώει έναν αγώνα ποινή

Αρχίζω και πιστεύω ότι κάποια πράγματα γίνονται επίτηδες


< >
Το ίδιο νομίζω και εγώ. Σαν να ανακατεύουν μόνοι τους την τράπουλα για να διατηρηθεί το ενδιαφέρον.

Από το Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#666473 Οι φήμες θέλουν τον Φέτελ να προσπαθεί ακόμη να περάσει τον Τζιοβινάζι.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#666489 Αν ήμουν Λούης θα φρόντιζα απ'εδώ και πέρα στις κατατακτήριες να βγαίνω 3ος με 5ος . Και στον αγώνα full attack κι ότι γίνει .
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#666506 Εξαιρετική χώρα, η μεγαλύτερη του κόσμου, με 11 διαφορετικές ζώνες ώρας και το μεγαλύτερο πυρηνικό οπλοστάσιο του πλανήτη!!! :s_howdy Αυτά... :roll:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#666517 Και με τον ωραιοτερο εθνικο υμνο!!!

Μπραβο στον Μποτα...Αλλα μεχρι εκει...το team radio μετα ηταν αχρειαστο μετα απο τοσο ξυλο που εχει φαει φετος. Εξαλλου το ειχε πει στην Αυστραλια το 2019...Καλο μπραβο το βγαλε και μπλουζακι αλλα τωρα δεν στεκει...

Χαμιλτον
10 δευτερ ποινη και μετα η ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΙΑΣΗ!!! και γιατι και σαμποταζ και ουα και κλαμα
Ρικιαρντο
5 δευτερ ποινη.
ok i ll drive faster.

Α ρε λουη που να μην ειχες και μερκ ολα αυτα τα χρονια και να ησουν με 20-30 νικες και αλλες τοσες Poles...ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ!!!
Λιγο τσιπα ρε μλκ...Εχεις μονοθεσιο 1 σεκ ταχυτερο. Πεφτεις 11ος και εισαι 3ος χωρις να ιδρωσεις...Και αν δεν ηταν ο ΜΑΞ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ θα ησουν 2ος!!! Ποσο θελω να τον δω σε ΚΑΚΟ μονοθεσιο να δω πως θα το διαχειριστει!!! ΥΠΟΜΟΝΗ δεν μπορει να του πηγαινουν παντα ολα δεξια!!!
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#666521 Σιγα μην κατσει με κακο μονοθεσιο.
Πιστευω οτι του χρονου αν καταφερει και περασει τον Σουμαχερ σε κουπες, θα χαιρετισει και θα κανει κατι αλλο.
Με ολα τα σημαντικα ρεκορ κατω απο το ονομα του, θα γινει ηθοποιος, τραγουδιστης σχεδιαστης ρουχων, τα παντα ολα μαζι.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#666527 O Χάμιλτον ξέρει καλύτερα από όλους και φάνηκε σε άλλον ένα αγώνα ότι η Μερκ δεν μπορεί να ακολουθήσει άλλο μονοθέσιο. Ακόμα και χθες σχετικά ζορίστηκε με αμάξια 2" πιο αργά. Οπότε κάθε τι που τον στέλνει πίσω τον ζορίζει όχι γιατί χάνει τον αγώνα, αλλά επειδή τον κάνει να μοιάζει με Μπότας.
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#666535 Η διαφορά μεταξύ Ricciardo - Ham είναι ότι ο Ric έκανε ένα οδηγικό λάθος και δεν πήγε από την προβλεπέ γραμμή ( που αυτό είναι ένα άλλο θέμα, το ποιος μλκς αποφάσισε να κάνουν αυτή τη διαδρομή οι οδηγοί, βλέπε πχ Σάινθ τι μπορείς να πάθεις) και το παραδέχτηκε

Ο Ham ρώτησε τη γαμώ ομάδα ( που όπως και με τη Monza έκανε πατάτα )εάν μπορεί να πάει παρακάτω και του είπανε ναι

Τώρα εάν τα μεγέθη των ποινών που μοιράζονται είναι δίκαια είναι μία άλλη κουβέντα, αλλά έχω την εντύπωση ότι οι αγωνοδίκες μοιράζουν penalty points λες και είναι φραγκοδίφραγκα
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#666546 Και τον κακομοιρη τον Γκροζαν λυπηθηκα. Εχασε το φρεναρισμα και μεσα στον πανικο να παει απο τον σωστο δρομο, τσακισε τις ταμπελες :lol:
Γενικα αυτη η στροφη ειναι λιγο ακυρη...
Άβαταρ μέλους
By ripper
#666556 Και σούπα και καταστροφικός ο αγώνας. Απελπισία.

Νομίζω ο χειρότερος φετινός.
Οι ποινές στον Hamilton ήταν ολίγον τι τραγικές.
Για αυτά δίνουν reprimant στο τσακίρ κέφι. Για αυτό και το μάζεψαν μετά.
Και η διαδρομή που έπρεπε να κάνουν αν έχαναν την στροφή, επίσης τραγική ήταν.
Ας δίνουν 5 sec σε όποιον βγαίνει όπως στον Ric. Μια χαρά θα προσέχουν όλοι.

Νext.