Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Chris
#651545 Πως να αντεξω χωρις αγωνα στην κοιτιδα του μοτορσπορ, το μπακου


< >
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#651546 Εισαι αδικος. Το Μπακου εχει δωσει πολυ ωραιους αγωνες για σιρκουι πολης.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#651547
Geo f1 έγραψε:Εισαι αδικος. Το Μπακου εχει δωσει πολυ ωραιους αγωνες για σιρκουι πολης.


Ετσι. Απο τη μαπα το Μονακο που μας εχει κατσικωθει εδω και τοσες δεκαετιες (και που 'σαι ακομα) καλυτερο ειναι το Μπακου!
Άβαταρ μέλους
By elteo
#651548 Καλύτερα να το ακυρώσουν το φετινό όπως έκανε η UEFA με το Euro. Μια σαχλαμάρα θα είναι ούτως ή άλλως. Χωρίς θεατές με ότι ναναι αγώνες. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#651551
elteo έγραψε:Καλύτερα να το ακυρώσουν το φετινό όπως έκανε η UEFA με το Euro. Μια σαχλαμάρα θα είναι ούτως ή άλλως. Χωρίς θεατές με ότι ναναι αγώνες. :thumbsdown:


Το Euro δεν ακυρώθηκε, αναβλήθηκε για το '21.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#651554 Το ξέρω. Αλλά δεν έχει κάθε χρόνο Euro όπως με την Φ1. Aς πάει κατευθείαν και αυτή στο 21. Για λίγους μήνες δεν αξίζει αυτό το χάλι.
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#651570
elteo έγραψε:Το ξέρω. Αλλά δεν έχει κάθε χρόνο Euro όπως με την Φ1. Aς πάει κατευθείαν και αυτή στο 21. Για λίγους μήνες δεν αξίζει αυτό το χάλι.


Δεν σε υποχρεώνει κανείς να δεις "αυτό το χάλι".

Επίσης φαντάζομαι οτι τα λεφτά στις ομάδες από τα χαμένα τηλεοπτικά θα τα δώσεις εσύ, ναι;
Άβαταρ μέλους
By elteo
#651579 Καλά την άποψή μου είπα. Λίγη σημασία έχει τι λέω. Και εννοείται ότι δεν πρόκειται να δω αυτό το χάλι.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#651581 Θα συμφωνούσα με ελτέο, η φάση είναι πολύ μουδιασμένη.
Όμως, πάνω στις 4 ρόδες ενός μονοθεσίου, δεν τρέχει μόνο ένας τεχνολογικός σκασμός αλλά και κάποια κεφάλαια, τα οποία για να προβληθούν πρέπει οι ρόδες αυτές να τσουλήσουν.
Περιορισμός απωλειών δηλαδή κτλ.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#651585 Δεν ξέρω τι παίζει με τα τηλεοπτικά και τα $$$ αλλά για να έχουν αναβληθεί Εuro & Ολυμπιακοί αγώνες προφανώς και μάλλον είναι διαχειρίσιμα.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#651588 Σύγκρινέ το με το να ακυρωνόταν το euro μια και καλή. Με το καλό το '24 δλδ. Όπως και οι Ολυμπιακοί αγώνες.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#651598
Geo f1 έγραψε:https://www.mononews.gr/auto/formula-maska-premiera-se-25-meres-finale?fbclid=IwAR2ECcd0Tp52FwN-xisMYt_PQj0tXy-kdmrWBw7Tt7atE4EcU5cbpjxnXFA#.XuNmj-IUsBo.facebook

pournarakis speaking



Ανακοινώθηκε επίσημα ότι δεν θα γίνουν αγώνες σε Μπακού, Σιγκαπούρη και Φούτζι


Γι'αυτά τα σαρδαμ σε αγαπάμε Τάκαρε :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#651601
elteo έγραψε:Δεν ξέρω τι παίζει με τα τηλεοπτικά και τα $$$ αλλά για να έχουν αναβληθεί Εuro & Ολυμπιακοί αγώνες προφανώς και μάλλον είναι διαχειρίσιμα.


H McLaren έχει ήδη απολύσει 1200 ανθρώπους, αρκετοί από το τμήμα της F1.
Η Williams ψαχνει αγοραστή.
Σε πολλές ομάδες έχουν γίνει περικοπές μισθών.

Έλεγες;
Άβαταρ μέλους
By elteo
#651602 Τι να πω? Είναι όλα χάλια όπως παντού. Η φάση θυμίζει να ανοίξουμε για τουρισμό αλλά με μέτρα με απαγορεύσεις με μισές πτήσεις με...με...με....για να μπορέσουμε να περιορίσουμε τις ζημιές.
Δυστυχώς όμως αυτό ούτε θα βοηθήσει τον τουρισμό ούτε και όσους εργάζονται σε αυτόν.
Ετσι το σκέπτομαι πρόχειρα και μπακαλίστικα. Τέλος πάντως ας γίνει ότι γίνει.

ΥΓ. η Williams ψάχνει αγοραστή? και αυτό είναι έκπληξη? από πολύ πριν πήγαινε για φούντο.