Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#776590 Το Ροσσι ειχα στο μυαλο μου οταν εγραφα στο αλλο τοπικο να μην το παραχεσει ο Λουης και μη φτασει να σερνεται μεσα στις πιστες. Απλα δεν τον ονοματισα για να μην κακοκαρδισω το Νικο πρωινιατικα :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#776599
George_Prix έγραψε:Το Ροσσι ειχα στο μυαλο μου οταν εγραφα στο αλλο τοπικο να μην το παραχεσει ο Λουης και μη φτασει να σερνεται μεσα στις πιστες. Απλα δεν τον ονοματισα για να μην κακοκαρδισω το Νικο πρωινιατικα :s_tongue


Δεν κακοκαρδιζομαι Γιώργο.
Δες τι βλέπω. Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#776614
Νίκος Παππάς έγραψε:
Είδες τι κάνει η έλλειψη αντικειμενικότητας που έχουν οι οπαδοί; :s_wink


Ακριβώς όλοι έχουν προσωπικές προτιμήσεις ή είναι οπαδοί κάποιου και το βλέπουν λίγο διαφορετικά το έργο. Και εμένα πχ δεν με χάλαγε που έβλεπα τον Κίμι όπως και τον Ρόσσι, απλά όντως κάποια στιγμή φθάνει που πραγματικά δεν μπορούν και σέρνονται οπότε το τέλος είναι αναπόφευκτο ακόμα και για εμάς τους οπαδούς.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#782642 Καλος και αγιος ο Χουλκ, αλλα αμαρτια απο το θεο για τα τοσα πιτσιρικια που περιμενουν στη σειρα... :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#782645 Αυτό. Δηλαδή ήμαρτον.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#784045 Έμεινε ο Τσόντα, λογικό ως ενός σημείου αν φύγει κάποιος αυτός θα είναι ο Γκασλί.
Άβαταρ μέλους
By Sijune21
#784060
Corto Maltese έγραψε:Έμεινε ο Τσόντα, λογικό ως ενός σημείου αν φύγει κάποιος αυτός θα είναι ο Γκασλί.


Καλος ειναι ο Τσουνοντα για τον σκοπο που τον θελουν,δεν εχει και πολλες απαιτησεις,οποτε βολευονται.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#785576 Ακόμα να ανακοινώσει οδηγό η Alpine?
Είχαν πει θα διαλέξουν μες στον Σεπτέμβριο.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#785585 Κάπου διάβασα για gasly.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#785587
edmond έγραψε:Κάπου διάβασα για gasly.
Αν πήγαινε ο Χερτα στη θέση του. Πάγωσε νομίζω αυτό. Εγώ άκουσα για Ντουχαν. Αν ισχύει άλλαξε ομάδα Jarno ;)

Max Verstappen
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#785597 Λογικά θα ανακοινωθεί Πιέρ, ενδεχομένως και μέσα στο σκ.