Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By STK
#546917 Να ζητησω συγγνωμη απο τον ομοσταυλο sprsk που στην Αμερικη δεν εκκινησα καν απο τα pits.
Ελπιζω να το ρέφαρα κάπως με τη νίκη στο Μεξικό (παραλίγο να κλείσω χρονιά χωρίς νίκη).
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#549908 R20/GP BRAZIL

QUALIFYING - ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Εικόνα

RACE - ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#549910 Το μεγαλύντερο ντέρμπι για το τελευταίο GP ίσως είναι αυτό το Κατασκευαστών, μεταξύ McLaren και Red Bull.
Για πάμε λοιπόν!
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#553041 R21/GP ABU DHABI - FINAL

QUALIFYING - ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Εικόνα

RACE - ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#553042 Και έχουμε πρωταθλητή!
mikeerfol :metalo:

Μετά το DNS του Andreasdik, ήταν εύκολη δουλειά για τον mike, που έφερε και την McLaren πρώτη στο κατασκευαστών.
Περισσότερα σχόλια και στατιστικά τις επόμενες μέρες.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#553073 triple crown :yahoo: :yahoo: :metalo: :metalo:

Να ευχαριστήσω φυσικά τον ripper για την υποστήριξη που μου προσέφερε καθόλη τη διάρκεια της χρονιάς :s_yes :s_yes :shifty:

Και εννοείται όλους όσοι διοργάνωσαν και φέτος το παιχνίδι, και του χρόνου! :s_thumbsup :s_thumbsup :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#553077
mikeerfol έγραψε:triple crown :yahoo: :yahoo: :metalo: :metalo:

Να ευχαριστήσω φυσικά τον ripper για την υποστήριξη που μου προσέφερε καθόλη τη διάρκεια της χρονιάς :s_yes :s_yes :shifty:

Και εννοείται όλους όσοι διοργάνωσαν και φέτος το παιχνίδι, και του χρόνου! :s_thumbsup :s_thumbsup :s_thumbsup

Μπραβο νεε μου! :thumbsup: Σαρωσες!

Εγω απο την αλλη δευτεροτριτος :hmmm: και νομιζα οτι δεν υπαρχει η λεξη :lol: :lol: :lol:

Μπραβο σε ολους οσους το ετρεξαν και του χρονου να το ξανατρεξουν! :thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#555692 Τα στατιστικά των βαθμών από Poles και FLs..

Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#555693 Και η Χρυσή Βίβλος των Πρωταθλητών του Διαγωνισμού!

ΠΕΤΡΙΝΑ ΧΡΟΝΙΑ (προ excel)
2004 - George Tabs
2005 - ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΟΥΡΗΣ
2006 - TLG
2007 - Kouk
2008 - STK & ast (μισή κούπα έκαστος)

ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΒΑΘΜΩΝ --- ΟΔΗΓΩΝ --- ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ
2009 - Bayern7 --- Phaethon --- Ferrari
2010 - Vasilakis --- Phaethon --- Lotus
2011 - Bayern7 --- Bayern7 --- McLaren
2012 - ripper --- ripper --- McLaren
2013 - the_sigman --- ripper --- Marussia

PETROLHEADS ERA
ΒΑΘΜΩΝ --- ΟΔΗΓΩΝ --- ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ
2014 - ripper --- ladaman11 --- McLaren
2015 - ripper --- ripper --- McLaren
2016 - STK --- giannis tsaknis --- PFR
2017 - Andreasdik --- Andreasdik --- Red Bull
2018 - mikeerfol --- mikeerfol --- McLaren
Άβαταρ μέλους
By STK
#556099 Συγχαρητήρια σε όλους! Και στους διοργανωτές και στους νικητές!
Καλές γιορτές με υγεία και να είμαστε όλοι γεροί και του χρόνου!
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#566510 Σε 4 βδομάδες έχουμε αγωνιστική δράση.
Σ'χωράτε με που θα ρωτήσω, αλλά έχετε όρεξη για Διαγωνισμούς και τέτοια; Γιατί εγώ δεν έχω και πολύ, όπως δεν είχα βέβαια και τα περασμένα 3-4 χρόνια, εντούτοις κάθε Μάρτη ξεκινούσαμε με σχετική όρεξη. Και φέτος, δεν θα πω όχι.
Δεν είναι δα κόπος το "τρέξιμο", είναι ίσως ας πούμε μια περιοδική δέσμευση, που τα φέρνουν έτσι οι μήνες και δεν είναι πάντα εφικτό "να είσαι εκεί", αλλά νταξ. Γι' αυτό λοιπόν ρωτώ, με όλο το θάρρος, εξακολουθεί να είναι fun η συμμετοχή σας σε κάτι τέτοιο ή περισσότερο αγγαρεία, από συνήθειο, 15 χρόνια παράδοση, κλπ.
Γιατί το παραπάνω πινακάκι με τους πρωταθλητές, 5-5-5 ανά φορουμο-εποχή, μου έμοιασε ξάφνου πολύ συμμετρικό για να το "χαλάσουμε" με μία ακόμη χρονιά διαγωνισμού :lol:
Αστειεύομαι, αλλά οκ, καταλαβαίνετε τι θέλω να πω.

Τις σκέψεις σας ελεύθερα. Όπως και αν ίσως ήρθε η ώρα να το ελαφρύνουμε λίγο, πχ (τυχαία λέω), μια 5άδα και μια pole, χωρίς χρόνους, κλπ. Ή μια 3άδα, poleman, και μοτέρ με τους περισσότερους βαθμούς/αγώνα :innocent: :s_scratchhead

Αν υπάρχει όρεξις, εδώ κι εγώ. Αν όχι, θα τα λέμε στα thread των αγώνων.
Άβαταρ μέλους
By STK
#566601 Προσωπικα ειμαι μεσα για ο,τι εχουν ορεξη οι διοργανωτες!!
Τελευταία επεξεργασία από STK και 16 Φεβ 2019, 22:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά