Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#640433
George_Prix έγραψε:Φανταζομαι ολοι πηραν το συγκεκριμενο εμαιλ απο το formula1.com για τον 1 μηνα "δωρο". Μου θυμισε τις εταιριες κινητης που μας φλομωσαν στα "δωρεαν GB" τωρα που ειμαστε κλεισμενοι στα σπιτια μας και δεν τα χρειαζομαστε :lol:

Εγώ δεν πήρα τίποτα. Δεν είχα ανανεώσει βέβαια για φέτος. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#640435
Bayern7 έγραψε:
George_Prix έγραψε:Φανταζομαι ολοι πηραν το συγκεκριμενο εμαιλ απο το formula1.com για τον 1 μηνα "δωρο". Μου θυμισε τις εταιριες κινητης που μας φλομωσαν στα "δωρεαν GB" τωρα που ειμαστε κλεισμενοι στα σπιτια μας και δεν τα χρειαζομαστε :lol:

Εγώ δεν πήρα τίποτα. Δεν είχα ανανεώσει βέβαια για φέτος. :iconcool:


Ουτε εγω ειχα ανανεωσει ακομα. Αυτη τη φορα περιμενα για να μη φαω το περσινο πακετο παλι!

Αλλα το email μου ηρθε. Περιεργο :hmmm:

Unlocked for lockdown. We’re offering you F1 TV Access FREE for 30-days. See the bigger picture with all the races, all the rivalries and all the drama. Plus, binge on exclusive F1 documentaries including The Greatest Races and F2’s Chasing the Dream series. Relive all of your favourite F1 moments – on us.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#640437 Ποσο μπροστα ειμαστε ρε Παγιερ, τι αλεπουδιαρηδες εχουμε γινει. :inlove:

Απο Δεκεμβρη μηνα φωναζε το πραγμα οτι ειναι ματιασμενο για φετος :iconcool: , οι αλλοι πηγαν και εδωκαν 50 ευρω ( ενα Σιβας και 3 πακετα Καρελια κασετινα δλδ :iconcool: ) και περιμεναν απο τελετεξτ να μαθουν τελικο αποτελεσμα στις 4 το πρωι. :s_sarcastic

Πως τους εσφαξαν ετσι; :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

Και οχι μονο αυτο, περα τ' αγιανιου θα βλεπουν και τον Λουη να σηκωνει το πρωταθλημα των Πρεσπων. :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#640613 Εγώ δεν έχω αγοράσει ποτέ το F1 TV και μου ήρθε κανονικά το email.

ripper έγραψε:To drive to survive το έχει δει κανείς;
Θα έχει και τρίτη σεζόν;


Ναι και ναι.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#640617 Αγοραζες παλιοτερα το live timing (ή οπως λεγανε τοτε το app)? Αυτο ειναι το μονο που σκεφτηκα και ειναι πιθανο. Να στειλανε σε παλιους πελατες κι οχι σε οσους πηρανε πρωτη φορα περσι το F1 TV.

mikeerfol έγραψε:Εγώ δεν έχω αγοράσει ποτέ το F1 TV και μου ήρθε κανονικά το email.

ripper έγραψε:To drive to survive το έχει δει κανείς;
Θα έχει και τρίτη σεζόν;


Ναι και ναι.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#640620
George_Prix έγραψε:Αγοραζες παλιοτερα το live timing (ή οπως λεγανε τοτε το app)? Αυτο ειναι το μονο που σκεφτηκα και ειναι πιθανο. Να στειλανε σε παλιους πελατες κι οχι σε οσους πηρανε πρωτη φορα περσι το F1 TV.

mikeerfol έγραψε:Εγώ δεν έχω αγοράσει ποτέ το F1 TV και μου ήρθε κανονικά το email.

ripper έγραψε:To drive to survive το έχει δει κανείς;
Θα έχει και τρίτη σεζόν;


Ναι και ναι.


Όχι.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#640621
mikeerfol έγραψε:
George_Prix έγραψε:Αγοραζες παλιοτερα το live timing (ή οπως λεγανε τοτε το app)? Αυτο ειναι το μονο που σκεφτηκα και ειναι πιθανο. Να στειλανε σε παλιους πελατες κι οχι σε οσους πηρανε πρωτη φορα περσι το F1 TV.

mikeerfol έγραψε:Εγώ δεν έχω αγοράσει ποτέ το F1 TV και μου ήρθε κανονικά το email.

ripper έγραψε:To drive to survive το έχει δει κανείς;
Θα έχει και τρίτη σεζόν;


Ναι και ναι.


Όχι.


Τοτε λογικα οσους ειχαν εγγραφει απο παλια. Δε μπορω να σκεφτω κατι αλλο. Εκτος κι αν εβγαλαν απο το συστημα τους περσινους "τζαμπατζηδες" που το πηραν κοψοχρονια :lol:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#640650 Παλιό λογαριασμό έχω και εγώ, και αγόραζα το Live timing πιο παλιά, αλλά δεν ήρθε τίποτα.
Τέλος πάντων κλάιν μάιν, αφού δεν έχει και τίποτα να προσφέρει τώρα.

g8777 έγραψε:Ποσο μπροστα ειμαστε ρε Παγιερ, τι αλεπουδιαρηδες εχουμε γινει. :inlove:

Απο Δεκεμβρη μηνα φωναζε το πραγμα οτι ειναι ματιασμενο για φετος :iconcool: , οι αλλοι πηγαν και εδωκαν 50 ευρω ( ενα Σιβας και 3 πακετα Καρελια κασετινα δλδ :iconcool: ) και περιμεναν απο τελετεξτ να μαθουν τελικο αποτελεσμα στις 4 το πρωι. :s_sarcastic

Πως τους εσφαξαν ετσι; :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

Και οχι μονο αυτο, περα τ' αγιανιου θα βλεπουν και τον Λουη να σηκωνει το πρωταθλημα των Πρεσπων. :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl


Όποιος είχε μάτια, έβλεπε g μου. Τι να λέμε; Ας βγουν να μας πουν ότι δεν τα λέγαμε.
Στην υγειά των κορόιδων. :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#653895 Κανενα νεο απο το μετωπο? Τι κανουμε?

Μολις μου ηρθε αυτο το εμαιλ και θυμηθηκα οτι δεν εχω κανει συνδρομη ακομα!

Return to racing with 25% off F1 TV Pro

25% off σε μια χρονια που μπορει να εχουμε 50% λιγοτερους αγωνες? Για Αμερικανακια μας περνανε τα Αμερικανακια της Λιμπερτυ. Και καλα κανουν αφου λογικα θα τους τα σκασουμε :lol: