Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#741853
uncle_nontas έγραψε:Εν τω μεταξύ ειδικά στην ΕΡΤ είναι φουλ Χάμιλτον.

< Note 7 >


Ο Κορόβυλας βασικά είναι φουλ Ferrari-κος, όπως και ο Λαζάκις. Τους άλλους δύο δεν τους ξέρω προσωπικά, οπότε δεν γνωρίζω τι στηρίζουν.
Τελευταία επεξεργασία από REALZEUS και 12 Δεκ 2021, 21:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#741857 Στη μάχη με τον Πέρεζ έπαθαν ένα μικρό τσότσο, δε μπορεί να περάσει από κει ο Χαμ. :lol:

Στο τέλος κατρακύλησαν κι αυτοί, μα τί να πεις κιόλας, το hype της στιγμής.

Πάντως κι εγώ για φεραρίστι τους κατάλαβα.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#741859 O μπαμπάς Λαζάκις ήταν πιο Σένα κι από τον Σένα. Ο Φαμπρίτσιος λογικά ίδια ανατροφή θα έχει αν και δεν ξέρεις. Ο γιος μου βγήκε ΜακΛάρεν. :(
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#741860
Corto Maltese έγραψε:Ο Φαμπρίτσιος λογικά ίδια ανατροφή θα έχει


Παιδί της Αυτοκρατορίας Ferrari είναι. :iconcool:


Corto Maltese έγραψε: γιος μου βγήκε ΜακΛάρεν.


Α στηρίζει ομάδα και όχι οδηγό; Για δες περίεργα πράγματα... :lol:
Άβαταρ μέλους
By ripper
#741889 Η της ΕΡΤ όπως τους ψυχολογησα, ήταν με τον Verstappen, στην Jeddah πήραν ξεκάθαρα θέση υπέρ Hamilton και τώρα υπέρ Verstappen. Οπότε αφού δεν ήταν τελείως μονόμπατα, το πάλεψαν.

Κατά τα άλλα μέσα σε όλα τα τερατουργηματα, οι άχρηστοι δεν είχαν και live timing σήμερα.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#741894 Κορό και λαζάκις είναι δικοί μας :iconcool: το έχουν δηλώσει εξάλλου.
Όοοολη την χρονιά, μόνο ότι ήταν μαξικοί δεν το λες, ίσα ίσα το ανάποδο, φανερότατη η συμπάθεια προς τον 44. Ή ίσως μια κάποια αντιπάθεια προς τον 33(δίνει και αφορμές το μλκισμένο :lol: )
Μπορεί να τους σφύριξαν όμως κάτι από ισαποστασίαση και στον αγώνα αυτόν ήταν πιο μαζεμένοι.
Ε τι, δεν θα σχολίαζαν το κόψιμο του λούη στην πρώτη στροφή; ή στον τελευταίο μισό γύρο που ο μαξ είχε περάσει και απομακρυνόταν να μην σήκωναν τους τόνους διθυραμβόντας υπέρ του νικητή που εχμ παρεμπιπτόντως σήκωνε και κατσαρόλι έπειτα από τόσα χρόνια μοναχοφαγιάς; :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By uncle_nontas
#741896 Μωρέ έγινε ένας ηλίθιος χαμός στα σοσιαλ της ΕΡΤ χθες. Έχει γίνει σε κάποια φάση ζωντανή σύνδεση χωρίς να το έχουν πάρει χαμπάρι κ ακούγεται ο ένας (νομίζω ο Παπαϊωάννου αλλά δεν παίρνω όρκο) να λέει "άκουσες τι είπε ο βλάκας ο Χόρνερ;" Ε και πλάκωσαν οι Μαξαίοι από κάτω λες και συνέβη κάτι φοβερό, κ έγινε ο χαμουλης. Ίσως έπαιξε ρόλο, γιατί σήμερα όντως ήταν ίσα βάρκα ίσα νερά, και όχι όπως όλη τη χρονιά που ήταν σαφώς υπέρ Χαμ.

< Note 7 >
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#741910 Ο Παπαϊωάννου ζήτησε δημόσια συγγνώμη κατά τη διάρκεια του FP1 του Άμπου Ντάμπι γιατί όπως είπε "παρασύρθηκε" κατά το gp της Σαουδικής Αραβίας. Δεν κατάλαβα όμως για ποιο λόγο ακριβώς.
Άβαταρ μέλους
By uncle_nontas
#741912 Εν τω μεταξύ έχω κράξει κ έχω κράξει, αλλά τους συγκεκριμένους νομίζω πως τελικά τους έχουμε σκίσει ολίγον άδικα, και υπερβολικά.

< Note 7 >
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#760693 Ψάξτε να βρείτε data όσοι είστε εκτός. Προηγείται ο μεσαίωνας