Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By uncle_nontas
#735054
g8777 έγραψε:Μιλάμε για τον ίδιο Μπιζα;;
Ναι. Και μπορεί να έχουμε διαφορετικές απόψεις. Συνηθίζεται μεταξύ ανθρώπων αυτό . Σοβαρά τώρα, που διαφωνείς όμως;

< Note 7 >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#735057 Δεν έχω διαβάσει ούτε ένα άρθρο του, τουιτ του κλπ που να με πείσει ότι μπορεί να σου μιλήσει για την φόρμουλα ενα σαν κάποιος εξειδικευμένος και με γνώσεις επαγγελματίας.
Τουναντίον, όλα μου φαίνονται σαν μια αέναη επανάληψη κοινοτυπιων διανθισμένη με σως οπαδισμου.

Εδώ μέσα πχ έχω διαβάσει ποστακια 4 κλάσεις παραπάνω σε κατανόηση της Φ1.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#735063 Από Ελλάδα; Δεν ασχολούμαι.

Καρουν έχει γράψει καλά άρθρα άποψης,Mark Hughes, Will Buxton,σε φεγγάρια και ο Noble , Tobias Gruener, έτσι σκόρπια που θυμάμαι
Άβαταρ μέλους
By STK
#735071
sparticle έγραψε:«Η μερα της Μαρμπότας» :lol:
STK νομιζω πρεπει να τους το δωσεις αυτο!


Θα τους το έδινα ευχαρίστως... αν δεν το είχε πει ο Φουντούλαρος πρώτος :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#735073
uncle_nontas έγραψε:
REALZEUS έγραψε:Ο Φαμπρίτσιο είναι ο καλύτερος δημοσιογράφος F1 στην Ελλάδα και ο Κορόβυλας το παλεύει αξιοπρεπώς.


Ο Μπιζας είναι μακράν καλύτερος αλλά και ο Φαμπρίτσιο εξαιρετικός. Ο Κοροβηλας πάλι..

< Note 7 >



Πάει στα funniest κατευθείαν αυτό!!! :s_rofl Ο Μπίζας είναι επιπέδου Σαρημπαλίδη και για αυτό πήρε πόδι και από τους 4Τ. :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By uncle_nontas
#735075 Το να πάρει κάποιος πόδι απ' τους 4τροχους δεν το λες και κριτήριο. Το περιοδικό έχει περιέλθει σε κατάντια εδώ κ τουλάχιστον μια δεκαετία.


< Note 7 >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#735076 Οι 4Τ όντως έχουν πολλά προβλήματα τα τελευταία χρόνια, αλλά για να αποδεσμευτεί από αυτούς τους "κακούς" 4Τ, φαντάσου... Όταν έχεις τον Φαμπρίτσιο (έναν από τους 2 καλύτερους δημοσιογράφους της F1 στην Ελλάδα - ο άλλος είναι ο Δημήτρης Παπαδόπουλος), δεν κρατάς τον Μπίζα...
Άβαταρ μέλους
By uncle_nontas
#735077 Οκ, μπορεί να έχω λάθος, να μην έχω παρακολουθήσει πλήρως την πορεία ,δεν επιμένω. Εξάλλου συμφωνούμε για Φαμπρίτσιο. Και για Δ. Παπ εννοείται.

< Note 7 >
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#735101 Καλά, για να μεταδόσεις έναν αγώνα δε χρειάζεται να σκίζεις ούτε σαν αρθρογράφος ούτε σαν δημοσιογράφος. Μας έχουν κουράσει οι "Σωτηρακόπουλοι" και οι "Σπυρόπουλοι", για να μην πω οι "Μαυρομάτηδες" και δείξω την ηλικία μου.
Δεν τον ξέρω τον άνθρωπο (τον Μπίζα), γενική κουβέντα κάνω.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#735168
JarnoT έγραψε:Καλά, για να μεταδόσεις έναν αγώνα δε χρειάζεται να σκίζεις ούτε σαν αρθρογράφος ούτε σαν δημοσιογράφος. Μας έχουν κουράσει οι "Σωτηρακόπουλοι" και οι "Σπυρόπουλοι", για να μην πω οι "Μαυρομάτηδες" και δείξω την ηλικία μου.
Δεν τον ξέρω τον άνθρωπο (τον Μπίζα), γενική κουβέντα κάνω.


Ναι τότε θα ήταν κορυφαίος και ο Πουρναράκης και ο Σεϊτάν... Είναι όμως; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#737284 Για την κουβεντα που ειχαμε τις προαλλες.




------------------->






--------------->







:s_inlove


:s_rofl :s_rofl :s_rofl

Ρε.

Αυτα διαβαζετε; :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By g8777
#738011 Γιατί η καριέρα του Verstappen «τελείωσε» στη Βραζιλία

:thumbsup:

Ορίστε.

Ήταν ΤΌΣΟ ΔΎΣΚΟΛΟ να γράψει κάποιος από τους υπόλοιπους τα πράγματα με το όνομα τους;;;

:s_dunno

https://www.mononews.gr/auto/f1-katar-megalos-kerdismenos-o-ferstapen

Προφανώς ναι.

:thumbsdown: