Forum για τη Formula 1

Θα αφήσει ιστορια στην Φ1?

14
19%
14
19%
5
7%
5
7%
16
22%
16
22%
2
3%
2
3%
Άβαταρ μέλους
By STK
#546962
Geo f1 έγραψε:Πολυ ανωτεροτητα ωρε ΣΤΚ. Κοψε κατι
Δλδ αν ο Μαξ γινει ο νεοτερος πολμαν θα αλλαξει κατι για μενα?


Μη σου πω πιο πολύ θα άλλαζε για εσένα παρά για εκείνον, αν κρίνω από τον αγαπημένο σου που αποχαιρετά το άθλημα :inlove:

Geo f1 έγραψε:Σε παρακαλω. Δεν κοιταω τα νουμερα τιφοζι μου.

Εσυ που θα μεινει η ομαδα σου χωρις τιτλο παλι να δω πως θα διαχειριστεις το τσουξιμο :oops:




Υ.Γ Εγώ τουλάχιστον υποστηρίζω μία ομάδα. Δεν πάω από κλαδί σε κλαδί όταν αποχωρεί ο κάθε οδηγός και μετά να κράζω και την ομάδα αν δεν τα καταφέρνει.

Υ.Γ 2 Tifoso είναι το σωστό. Το tifosi αναφέρεται σε πολλούς.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#546966 Εχεις δικιο εκ παραδρομης το τιφοζι.
Μου αρεσει να υποστηριζω χερια.
Και συ αν υποστηριζες πχ την Λοτους ή την BMW f1 τωρα τι θα εκανες?? :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By STK
#546969
Geo f1 έγραψε:Εχεις δικιο εκ παραδρομης το τιφοζι.
Μου αρεσει να υποστηριζω χερια.
Και συ αν υποστηριζες πχ την Λοτους ή την BMW f1 τωρα τι θα εκανες?? :iconcool:


Δεν υποστηρίζω όμως.
Και αν η Ferrari έφευγε από την F1 και εκείνη συνέχιζε να υπάρχει χωρίς εκείνη, θα συνέχιζα να βλέπω χωρίς να υποστηρίζω κάποια ομάδα.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#546971
STK έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Εχεις δικιο εκ παραδρομης το τιφοζι.
Μου αρεσει να υποστηριζω χερια.
Και συ αν υποστηριζες πχ την Λοτους ή την BMW f1 τωρα τι θα εκανες?? :iconcool:


Δεν υποστηρίζω όμως.
Και αν η Ferrari έφευγε από την F1 και εκείνη συνέχιζε να υπάρχει χωρίς εκείνη, θα συνέχιζα να βλέπω χωρίς να υποστηρίζω κάποια ομάδα.


Ειτε βλεπεις F1 και υποστηριζεις Ferrari ειτε δεν υποστηριζεις καμια ομαδα το ιδιο σου κανει. Χαρα δε θα παρεις ετσι και αλλιως τα προσεχη 100 χρονια. :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#546976 ^True story

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By STK
#546978
George_Prix έγραψε:Ειτε βλεπεις F1 και υποστηριζεις Ferrari ειτε δεν υποστηριζεις καμια ομαδα το ιδιο σου κανει. Χαρα δε θα παρεις ετσι και αλλιως τα προσεχη 100 χρονια. :s_rofl


Έχω δει τόσες χαρές με αυτήν την ομάδα που εσύ ούτε καν να φανταστείς...
Πάρε μια μικρή και τελευταία αναμνηστική, γιατί είστε και αχάριστοι

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#546995
mirage έγραψε:Έχει πλάκα που ο Γκεακος εφερε και τσιρλιντερ για να μην δέχεται bullying μοναχός.


Μερικα αγορακια νομιζουν οτι μεγαλωνει το e-pennis τους κανοντας bullying. Και επειδη δεν εχουν καθρεπτη στο σπιτι τους για να δουνε τα χαλια τους, ηρθα εγω να τους πω ποσο μικρουλι ειναι ακομα. :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#546997
STK έγραψε:Έχω δει τόσες χαρές με αυτήν την ομάδα που εσύ ούτε καν να φανταστείς...
Πάρε μια μικρή και τελευταία αναμνηστική, γιατί είστε και αχάριστοι


Φρεσκα κουλουρια ο κουλουρας. Και μια γνωστη μου ειναι 10 χρονια χωρις κρεβατι και ειναι μεσα στην ξινιλα. Μη φανταστεις οτι χαιρεται ακομα για τον τελευταιο που εφαγε 10 χρονια πριν :s_tongue

Οσον αφορα τις τελευταιες χαρες που εχεις δει, ειναι σαν τη φωτο που ποσταρισες. Που σας εφερνε ο Ναντο νικες και παραλιγο τιτλους με το χρεπι. Γιατι εδω και 2 χρονια που σας φερνει ο Γερμανος νικες και παραλιγο τιτλους με τοσο καλο μονοθεσιο, δεν εχει καμια γλυκα η υποθεση. Τσιτα σας εχει βγαλει και αισθανεστε και μαλακες που πηρατε το σαπακι νομιζοντας οτι πηρατε τον καλυτερο οδηγο. :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By STK
#546999
George_Prix έγραψε:
STK έγραψε:Έχω δει τόσες χαρές με αυτήν την ομάδα που εσύ ούτε καν να φανταστείς...
Πάρε μια μικρή και τελευταία αναμνηστική, γιατί είστε και αχάριστοι


Φρεσκα κουλουρια ο κουλουρας. Και μια γνωστη μου ειναι 10 χρονια χωρις κρεβατι και ειναι μεσα στην ξινιλα. Μη φανταστεις οτι χαιρεται ακομα για τον τελευταιο που εφαγε 10 χρονια πριν :s_tongue

Οσον αφορα τις τελευταιες χαρες που εχεις δει, ειναι σαν τη φωτο που ποσταρισες. Που σας εφερνε ο Ναντο νικες και παραλιγο τιτλους με το χρεπι. Γιατι εδω και 2 χρονια που σας φερνει ο Γερμανος νικες και παραλιγο τιτλους με τοσο καλο μονοθεσιο, δεν εχει καμια γλυκα η υποθεση. Τσιτα σας εχει βγαλει και αισθανεστε και μαλακες που πηρατε το σαπακι νομιζοντας οτι πηρατε τον καλυτερο οδηγο. :svivhaha:


Πίστεψέ με τον τελευταίο αναπολεί ακόμα που έφαγε. Σαν εσάς.
Μετά τον Alonso έχω κερδίσει ακόμη και με τον Raikkonen. Οπότε όχι; Όχι.
Το παραλίγο τίτλους είναι σαν τους ηθικούς; για να ξέρω. Γιατί εγώ πιστεύω είναι "δεν μπορώ να περάσω τον Petrov και κατέληξε στον Vettel το πρωτάθλημα". Τώρα εξηγείται και η πίκρα που βγάζεις γι αυτόν. Λογικό, θα ήθελες να κέρδιζε ο δικός σου στη θέση του όλα αυτά τα χρόνια.
Εσύ με τον Nando που νιώθεις τριμάλακας είσαι καλύτερα δηλαδή. Δική του επιλογή ήταν να στηρίξει το ΠΡΟΤΖΕΚΤ και να μείνει χωρίς νίκη 4 χρόνια. Πάω πάσο. Ότι του ταιριάζει του καθενώς.
Και μάθε να μην κάνεις double post ε.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#547009
STK έγραψε:Πίστεψέ με τον τελευταίο αναπολεί ακόμα που έφαγε. Σαν εσάς.

Τον τελευταιο αναπολει αλλα ειναι μεσα στην ξινιλα απο την αγαμια. Γιατι αυτα τα ωραια πραγματα ειναι για πιο συχνα. Οχι για καθε 10 (και ποιος ξερει ποσα ακομα) χρονια... :whistlink:

STK έγραψε:Μετά τον Alonso έχω κερδίσει ακόμη και με τον Raikkonen.

Ναι το γνωστο "τελευταιο πρωταθλητη της Ferrari". Τον ανθρωπο που μαζεψε το 1/3 των ποντων του Alonso και ετρωγε 5-7 δεκατα ταριφα στο κεφαλι... :lol:

STK έγραψε:Γιατί εγώ πιστεύω είναι "δεν μπορώ να περάσω τον Petrov και κατέληξε στον Vettel το πρωτάθλημα".

Φανταζομαι ξερεις οτι ο Alonso κατεληξε πισω απο τον Petrov γιατι οι βλακες της Ferrari εκαναν την πιο αστεια στρατηγικη ever στοχοποιωντας σαν εχθρο το λαθος οδηγο ε?
Φανταζομαι ξερεις οτι τοτε δεν υπηρχε DRS και οτι σε τετοιες κλειστες πιστες μπορει καποιος να μην καταφερνε να περασει ακομα και 2-3" το γυρο να ηταν ταχυτερος ε?
Φανταζομαι ξερεις οτι εκεινη τη χρονια η ομαδουλα σου εδινε μονοθεσιο σχεδον μισο δευτερολεπτο αργοτερο απο τη Red Bull στον Ισπανο και εκεινος πηρε τα βρακια του Vettel οδηγικα και το εφερε στον ποντο ε?
Φανταζομαι ξερεις οτι οποιος βλεπει μπαλα εκεινη χρονια ειπε οτι ο Alonso οδηγησε πολυ καλυτερα απο τον πρωταθλητη Vettel ε? Φυσικα δεν υπαρχουν ηθικοι και ανηθικοι τιτλοι, οποτε αυτο ειναι το μονο που του εμεινε ολα αυτα τα χρονια, οι 4 κουπες που γραφτηκαν στην ιστορια. Και αυτο που θα μεινει στο μυαλο οσων βλεπουν μπαλα ειναι το ποσο λιγος οδηγος ειναι!

Ή μπας και απλα φανταζομαι και δεν τα ξερεις ολα αυτα? :hmmm:

STK έγραψε:Τώρα εξηγείται και η πίκρα που βγάζεις γι αυτόν. Λογικό, θα ήθελες να κέρδιζε ο δικός σου στη θέση του όλα αυτά τα χρόνια.

Λαθος. Και ο Hamilton πηρε 5 και δε ζηλευω γιατι ειναι οδηγαρα. Απλα ξενερωνω να βλεπω το Vettel που κανει τετακε μεσα στα σκατα που φευγουν απο το φοβο του να εχει 4 κουπες και αλλοι καλυτεροι οδηγοι να μην εχουν καμια ή ΜΟΝΟ 2 (περιπτωση Alonso). Επισης ειχα βαρεθει να μας τα κανουν τσουρεκια με το "φαινομενο Vettel" τοσα χρονια. :thumbsdown:

STK έγραψε:Εσύ με τον Nando που νιώθεις τριμάλακας είσαι καλύτερα δηλαδή. Δική του επιλογή ήταν να στηρίξει το ΠΡΟΤΖΕΚΤ και να μείνει χωρίς νίκη 4 χρόνια. Πάω πάσο.

Τριμαλακας νιωθω για τις δικες μου λανθασμενες αποφασεις (και πιστεψε με εχω κανει καμποσα λαθη στη ζωη μου).

Για τη λανθασμενη αποφαση του Alonso να παει στη McLaren μπορει να νιωσει τριμαλακας ο ιδιος!

Αλλα οσον αφορα την αποφαση μου να υποστηριζω τον Alonso ειμαι πολυ χαρουμενος. Γιατι τον διαλεξα για τα χερια του και οχι για το μυαλο του. Και οσον αφορα τα χερια, μου εδωσε ΜΟΝΟ χαρες. Ακομα και οταν τρομαζε να περασε το Q1 τα τελευταια χρονια παλι εδειχνε ποσο μεγαλος οδηγος ειναι! :thumbsup:

STK έγραψε: Ότι του ταιριάζει του καθενώς.
Και μάθε να μην κάνεις double post ε.


Θα μπορουσα και εγω να σου πω να μαθεις Ελληνικα, αλλα επειδη ολοι κανουμε ορθογραφικα λαθη δε θα στο πω :s_tongue

Και στις 3 τα ξημερωματα που ειχα πιει ενα γαμο, ηθελες και double post? Και αν θες μπορεις να με ευχαριστησεις που μετα απο 4 ωρες υπνο ηρθα παλι να σου εξηγησω μερικα πραγματα. :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#547011
George_Prix έγραψε:
mirage έγραψε:Έχει πλάκα που ο Γκεακος εφερε και τσιρλιντερ για να μην δέχεται bullying μοναχός.


Μερικα αγορακια νομιζουν οτι μεγαλωνει το e-pennis τους κανοντας bullying. Και επειδη δεν εχουν καθρεπτη στο σπιτι τους για να δουνε τα χαλια τους, ηρθα εγω να τους πω ποσο μικρουλι ειναι ακομα. :s_rofl


Φίλε μου ζήσε το όνειρο σου; τζάμπα είναι!
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#547013 Φερε και συ ένα φιλο σου mirage. Μπορεις!
George ασε και τον ΣΤΚ. Μην ασχολείσαι. Μιλαμε για έναν χρηστη που ποσταρει μονο στον διαγωνισμο, και για να κραξει τον Αλονσο. (Κλασικο δειγμα ότι όταν αναφέρεται στο 2010 θυμαται τον Πετροφ και όχι τα τζιμάνια)
Εδώ ακομα σκέφτεται την Σιγκαπουρη μια 10ετια πισω. Σε λιγο θα μας πεταξει και την ουγγαρια του 2007 και θα νιωσει ακομα πιο ωραια.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#547022 Ένας George Prix θίχτηκε.