Forum για τη Formula 1

Θα αφήσει ιστορια στην Φ1?

14
19%
14
19%
5
7%
5
7%
16
22%
16
22%
2
3%
2
3%
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#294043 Εικόνα

Για να μην χαλαμε καθε θεμα με το τι κανει ο Μαξ φτιαχνω αυτο εδω.

Θα την πω την αμαρτια μου και οποιος θελει να με βρισει.
Εμενα μεχρι ενος σημειου μου αρεσουν αυτα που κανει. Θυμιζουν παλιοτερες εποχες.
Αλλα κακα τα ψεμματα. Εχει δωσει ενα χρωμα στην Φ1 και ειναι ηδη σε τοπ ομαδα.

Μελλοντικα τον βλεπω στα κοκκινα και εκει θα ξεχαστουν ολα. :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#294064
Αν μου καταστρέφουν τον αγώνα, δε θα το κάνω εύκολο για αυτούς. Δε θα τους πω “ορίστε, περάστε”. Αλλά αυτά έγιναν μετά την πρώτη στροφή. Αν το ατύχημα εκεί δεν είχε συμβεί, δε θα ήμουν τόσο επιθετικός και δε θα είχα σπρώξει τον Kimi έτσι.

Νομίζω πως έπρεπε να σηκώσει το πόδι από το γκάζι, αλλά αφού οι κριτές πιστεύουν πως ήταν εντάξει, όλα καλά. Είμαι κόκκινο πανί για τον Raikkonen αυτή τη στιγμή. Πάντα μπαίνει ο ένας στο δρόμο του άλλου.


:vava: :vava: :vava: :vava: :vava: :vava: :vava: :vava: :vava: :vava: :vava: :vava: :vava: :vava: :vava:

Ντάξει ο Λούης με τις χαρτορήχτρες και τις καφετζούδες που τον έβγαζαν απευθείας σύνδεση με Senna και λέγαν τα δικά τους είναι αγγελούδι μπροστά σε αυτή τη |λογοκρισία|.

Κρίμα ρε γμτ...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#294067 Όταν τω ΛΑΙΚΩ ΠΕΔΙ Λούης κλπ κλπ τώρα με τον βουτυροχλεχλε τον καφλοσπυριαρη έχετε σταξει πιο πολύ και από τη μανικα του Φελιπαο στη Σιγκαπούρη. ΚΑΡΧΙΕΣ.

Το πε και ο γκρεο. Σε λίγο θα σκοτωθεί κανείς αφού το πιτσιρίκι βρίσκει και τα κάνει. Αλλά εχτέ έπρεπε να κάνει τέτοιες μαλακιες σε κάνα μοντογια καλή ώρα. Πιστονια και στροφαλο στην μασχαλη και τα φιλιά μου στις μπαριερες.
Καλά όσο για τον τίτλο του θέματος είναι να αναρωτιέσαι αν μιλάς με 7χρονο.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#294070 Συμφωνώ.
Geako κάντο "ένας θρύλος γαμήθηκε".
Άβαταρ μέλους
By g8777
#294072 Επίσης αυτή η |λογοκρισία| με τον Λουη και το Σεννα να σταματήσει κάποια στιγμή, αλλιώς μπαίνετε αυτόματα σε mode Karagounis (για παλιούς αναγνώστες και μόνο)
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#294088 Είναι μικρός, άκρως ανταγωνιστικος, παρά πολύ γρήγορος, με ταλέντο αλλά έχει λίγο δρόμο ακόμα για να ωριμάσει στη πίστα 100%.

Έκανε λάθος τώρα, θα μάθει.


< >
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#294148 Από που συμπεραίνουμε ότι θα μάθει; Γιατί οι δηλώσεις του δείχνουν το ακριβώς αντίθετο
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#294151 Βασικά οι δηλώσεις του δείχνουν άτομο εκτός ελέγχου.
"Αυτοί φταίνε και μετά εγώ καλά έκανα και τους γάμησα και εντάξει |λογοκρισία| έκανα αλλά αφού οι αγωνοδίκες δεν είπαν τίποτα είμαι γαμάτος κλπ"

:vava: :vava:

Φυσικά οι μούμιες της RB θα του λένε "μπράβο αγόρι μου, έλα στο μπαμπά να σου δώσει λουκούμι".
To θέμα είναι πως θα το χειριστεί η FIA.

Θυμίζω πόσο εύκολο είναι να βρει η Williams (τυχαίο παράδειγμα) έναν ινδιάνο απ' τον Αμαζόνιο (ακόμα πιο τυχαίο παράδειγμα) και να του πει "όρμα τζακ και τα κόκκαλα δικά σου" και μετά να κόβουμε μάρκες για συγκρουόμενα.

#racing
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#294187
Corto Maltese έγραψε:Από που συμπεραίνουμε ότι θα μάθει; Γιατί οι δηλώσεις του δείχνουν το ακριβώς αντίθετο


Και ο Lewis τα ίδια έλεγε μικρός.

Έμαθε.

< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#294231 Μωρέ καλός είναι αλλά θα συνεχίσει έτσι μέχρι να του 'ρθει στο κεφάλι ( παραλίγο) κάνα ιπτάμενο μονοθέσιο όπως του Αλόνσο και τότε θα καταλάβει οτι είναι γλυκιά η ζωή και δεν τη βάζεις σε ρίσκο για ένα παλιοπροσπέρασμα.
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#294235 Ειναι πολυ μικρος και πολυ ταλαντουχος.

Σιγουρα για να παει κανεις προς την κορυφη πρεπει να εχει αλαζονεια, κωλοπαιδαρισμο και αυθαδεια προς τους ηδη φτασμενους αστερες.

Αυτος ομως νομιζω τα εχει ολα σε υπερβολικο βαθμο.

Μπορει με τα χρονια και 2-3 χαστουκια να ριξει λιγο τονους, αν εχει καποιες ευαισθησιες.

Μπορει ομως να χειροτερευει ολο και πιο πολυ γιατι πιστευω πως ειναι πιο δυσκολο να παραδεχτεις (ως ενος βαθμου) οτι δεν εισαι σουπεργαμαω, οτι εισαι τρωτος και οτι μπορεις να κανεις μαλακιες ενω ειναι πιο ευκολο να συνεχιζεις να μπαινεις ολο και πιο βαθια στην αλαζονεια, την μεγαλομανια που σε θολωνουν και σε πανε ψηλα απο πιο ευκολο συναισθηματικο δρομο.

Ευχομαι καποια στιγμη να εχουν παρομοιας δυναμικοτητας μονοθεσια με Χαμιλτον και Αλονσο και να δουμε μαχες. Ειδικα αυτοι οι μεγαλοι δε θα σηκωσουν τετοιες μαλακιες και θα πεσει φαπα στο μικρο...
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#294256
Nikos! έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:Από που συμπεραίνουμε ότι θα μάθει; Γιατί οι δηλώσεις του δείχνουν το ακριβώς αντίθετο


Και ο Lewis τα ίδια έλεγε μικρός.

Έμαθε

Νομοτελειακά δηλαδή; Δεν νομίζω ότι πάει έτσι.