Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#647331
REALZEUS έγραψε:Sorry, δεν πληρώνω netflix. Αν το έχεις, μπορείς να το παραθέσεις.


Αν δεν το παραθεσει κερδισες ομως ε? Ή μηπως οχι? :hmmm:

Πεταξες ηδη 2 μπουρδες (μιλαμε μονο για το τελευταιο 24ωρο):
1) Ταινια και οχι ντοκιμαντερ.
2) Οσον αφορα το veto του Prost.

Η πλακα ειναι οτι αν διαβασει κανενας ασχετος το υφακι χιλιων καρδιναλιων με το οποιο γραφεις διαρκως τις μπουρδες σου, μπορει να σε πιστεψει κιολας :lol:

Ενώ εσύ με τι υφάκι γράφεις; Αν θεωρείς "μπούρδες" αυτά που γράφουν οι συνομιλητές σου σταμάτα να ασχολείσαι. Αλλιώς ξεκινούν τα μπάνια. [Mod]
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#647345 Φυσικα σα ντοκιμαντερ το εχει.

Παιζει κανενας ηθοποιος?
Υπαρχει κανενα σεναριο?
Ειπε κανενας στον Prost "πες αυτα.." και στο Dennis "πες τα αλλα"?

Απλα παραθετει τις αποψεις οσων εζησαν το Senna.
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#647348
REALZEUS έγραψε:Γκεάκο γελάνε και τα χορτάρια του Woking. Αυτό με το δήθεν βέτο δεν ισχύει!!! Θες να το ακούσεις από επίσημα χείλη; Άκουσε το και σταμάτα τις λιτανείες:

https://www.formula1.com/en/latest/arti ... rRJvl.html

Για το '93 δεν υπήρχε σκέψη, οπότε όλα τα άλλα είναι συνωμοσίες Λιακόπουλου.
Αυτό που λες είναι για το 1992.

Για το 1993, ας τα ακούσεις καλύτερα από τον ίδιο


https://youtu.be/d2p-8naJ5yY

Στο 13:30


< Pro Max >
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#647350
George_Prix έγραψε:Ενώ εσύ με τι υφάκι γράφεις; Αν θεωρείς "μπούρδες" αυτά που γράφουν οι συνομιλητές σου σταμάτα να ασχολείσαι. Αλλιώς ξεκινούν τα μπάνια. [Mod]


Edit. Απαγορεύεται από τον κανονισμό σχόλιο επί των συντονιστών. Μόνο με πμ, το οποίο έστειλες! [Mod]
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#647357 George Prix αυτά που γράφεις είναι για λόγους εντυπωσιασμού και μόνο. ΟΚ ο Σένα δεν τερμάτισε πίσω από τον Προστ σε απροβλημάτιστο αγώνα και για τους 2 ποτέ. Ήταν ταχύτερος και στον ένα και στους 2 και στους 15 γύρους και στους 70 γύρους. Αλλά είχε στην καριέρα του τραγικό finish rate σε μία εποχή που τα αυτοκίνητα ήθελαν nursing. Αυτά που λες για ατυχίες, ο Σένα δεν τα πλήρωσε γιατί έσβηνε κάθε χρόνο μέχρι 5 εγκαταλείψεις. Άρα είναι για εντυπώσεις. Αυτό που επισημαίνω είναι τρία πράματα:
1. Τις ατυχίες τότε δεν τις πλήρωνες
2. Με σημερινά δεδομένα ο Προστ θα είχε κατακτήσει πάρα πολύ άνετα τους τίτλους του 88 και 89, όσο πιο γρήγορος και να ήταν ο Σένα (προφανώς) και
3. Ακόμα κι έτσι, ο Σένα πήγε στην Αυστραλία για να πάρει τη νίκη και να διεκδικήσει τον τίτλο στα δικαστήρια. Μέσα στον κατακλυσμό είπε ότι εγώ θα τρέξω και μπήκε στο αμάξι του και δεν ξαναβγήκε ενώ ο Προστ εγκατέλειψε επιδεικτικά. Αποτέλεσμα; Στούκα.

Συμπέρασμα: Ο Σένα είναι ότι πιο γρήγορο και επιβλητικό έχω δει στο σπορ. Αλλά ήταν και φουλ της |λογοκρισία|, όπως είναι το αναμενόμενο από έναν εγωιστή που έχει την εντύπωση ότι αφενός είναι ο καλύτερος όλων (καμία αντίρρηση) και του μιλάει ψιλή κουβέντα και ο θεός (ασχολίαστο).
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#647360 Κορτο δε λεμε τιποτα διαφορετικο!

Ξερω καλα σε ποια σημεια κερδιζε ο Senna και σε ποια κερδιζε ο Prost. Εχω πει πολλες φορες φιλε οτι δινω βαση κυριως στην απολυτη ταχυτητα. Το nursing λοιπον που σωστα ανεφερες και στο οποιο ο Γαλλος ηταν πραγματικος καθηγητης, μαθαινεται (εκτος κι αν εισαι εντελως στουρναρι που ο Senna ΔΕΝ ητανε). Και η ηρεμια επισης ερχεται με τα χρονια. Την ταχυτητα που εχει γραφτει στο DNA σου ομως, δε μπορεις να την αλλαξεις.

Οσο για το τελευταιο με το θεο πραγματικα ασχολιαστο!!! Απο ολα τα κουσουρια του Senna, αυτο ειναι το μονο που δε μπορω να του συγχωρεσω :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#647666 Δείτε με τι σχολιαρόπαιδα έχουμε μπλέξει... https://www.planetf1.com/news/charles-l ... ocked-out/

:vava:

Ο Χαντ αν δεν απαντούσε στο τηλέφωνο ήταν α) με άλλη γκόμενα ή β) λιώμα στο μεθύσι. Αντρικά πράγματα. Τα λέω καλά Τζιάκο μου; Καλά τα λέω, ευχαριστώ!!! :s_airkiss
Άβαταρ μέλους
By g8777
#647678 Διακο τι άλλο να πω. Καρκινιασα. :(
Πριν 70 χρόνια ο Φαρίνα γινόταν ο πρώτος πρωταθλητής και πρίν 75 χρόνια ο Φαρίνα ήταν στο Ελ Αλαμέιν μέσα σε άρμα.
ΜΠΟΥΣΤΟΥΔΙΑΛΟ ΤΙΤΙΚΕΣ. :s_hang
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#647700 Ελαλαμέη (που θα έλεγε και ο Αλέφας), τι μου θύμησες τώρα ρε παλιόπαιδο. Είχα πάρει άδεια ΠΣΚ από τον Δίκα στο Στάλινγκραδ και έκανα χαλαρό τζόκινγκ ως εκεί κάτω να δω τι παίζει και να κάνω και κανένα μπάνιο στη θάλασσα. Πάω και τι βλέπω; Τους έχει πάρει φαλάγγι τους Αγγλάρες (καλά παιδιά, πίναμε Γκίνες παρέα) αυτή η αλεπουδίτσα της ερήμου που λέγανε... εγώ αλεπού δεν είδα πουθενά πάντως, ίσως έβγαινε τη νύχτα, εγώ τη νύχτα έπινα βενζίνη και έτρωγα σκορπιούς. Πήρα που λες ένα απόγευμα ένα από αυτά τα σαπάκια τα Σέρμαν και τους πετάω όλους στην θάλασσα, όχι τίποτα άλλο, αλλά ήθελα και να βουτήξω, όπως προείπα. Γυρνάω μετά πίσω Στάλινγραδ και μου λέει ο Δίκας ότι είμαι και Ίλαρχος Εβδομάδος. Δηλαδή να πρέπει να παίρνω και αναφορά Επιλαρχίας, θαρρείς και δεν μπορούσα να πίνω βότκα και να παίζω shoot 'em up με τους Ναζί ξέρω 'γω... :x
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#647718
g8777 έγραψε:Διακο τι άλλο να πω. Καρκινιασα. :(
Πριν 70 χρόνια ο Φαρίνα γινόταν ο πρώτος πρωταθλητής και πρίν 75 χρόνια ο Φαρίνα ήταν στο Ελ Αλαμέιν μέσα σε άρμα.
ΜΠΟΥΣΤΟΥΔΙΑΛΟ ΤΙΤΙΚΕΣ. :s_hang




:s_bye :s_bye
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#647787
George_Prix έγραψε:. Την ταχυτητα που εχει γραφτει στο DNA σου ομως, δε μπορεις να την αλλαξεις.


Καλα η ταχυτητα δεν ειναι στο DNA, φτιαχνεται οπως ολα.
Μυαλο να υπαρχει....
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#647817
timkoul έγραψε:
George_Prix έγραψε:. Την ταχυτητα που εχει γραφτει στο DNA σου ομως, δε μπορεις να την αλλαξεις.


Καλα η ταχυτητα δεν ειναι στο DNA, φτιαχνεται οπως ολα.
Μυαλο να υπαρχει....


φτιαχνεται μεχρι ενα σημειο imho