Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#777312 Τι θεμα ειναι κοινωνικοπολιτικο, αλλα επειδη εχει να κανει με το Χορνερ ειπα να το ποσταρω στο παντοκ...

Που λετε ο Κριστιαν, απο πιτσιρικας ηταν ανησυχος νεος. Μεχρι στο σημειο να ξεβρακωθει εφτασε:

Εικόνα

Και η ιστορια τον δικαιωσε. Ποιος ητανε πριν? Ενας αποτυχημενος οδηγος αγωνων, που δεν τον ηξερε ουτε η μανα του. Εκανε λεφτα, εκανε ονομα, ακομα και παντρευτηκε μια ωραια τραγουδιαρα απο το πανω ραφι:

Εικόνα

Κι οι κατακτησεις δε σταματησαν μεχρι σημερα. Δεν τον αφηνουν ν' αγιασει οι λυσσαρες:

Εικόνα

Ακομα κι οι λυσσαρηδες τον θελουν δικο τους:

Εικόνα

Λοιπον βαλτε τωρα στο μυαλο σας καποιον ομορφοτερο στα μουτρα. Με πιο γυμνασμενο σωμα. Με πιο περιποιημενες τις τριχες κι οχι κατι αρκουδοτουφες που εχει ο Χορνερ. Καποιον με ονομα βαρυ σαν ιστορια. Που ειχε ηδη μια κουκλα υπερκομψη γυναικα και τεραστια περιουσια. Εναν αντρα που ΔΕΝ εχει γδυθει ακομα εντελως για να προκαλεσει τα πληθη οπως ο Χορνερ κι απλα ετυχε να τον τσακωσουν οι παπαρατσι σε ανεμελες στιγμες της ζωης του:

Εικόνα

Κι ακομα πιο ανεμελες στο ζεστο Ελληνικο καλοκαιρι, που ολος ο κοσμος τα πεταει ολα, αλλα αυτος παραμενει σεμνος:

Εικόνα

Φανταστειτε συντροφοι τι εχει να γινει αν ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΥΤΟΣ, αποφασισει να βγαλει το πετσετο-παρεο που φοραει. Θα μας γαμησει ΟΛΟΥΣ. Θα κανουμε ουρες χιλιομετρων εξω απο το Μαξιμου, λες και μας φουλαρει 100αρα βενζινη με 1€/λτ :inlove:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#777614 Οχι πως θα το μαθουμε και ποτε, αλλα δε θα μου εκανε εντυπωση αν καποιος απο τους μεγαλους ηξερε λιγο νωριτερα. Φανταζομαι ολοι το ιδιο πραγμα προσπαθουν να κανουν...
Άβαταρ μέλους
By vengas
#780010 hahaiv: hahaiv:
Εικόνα

Εικόνα



:metalo: :metalo: :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By g8777
#782119 https://www.motorsport.com/fia-f3/news/f3-monza-martins-crowned-champion-truncated-finale/10367479/

The Frenchman clinched the championship after some confusion surrounding penalties after the stoppage, with Martins, Trident’s Zane Maloney and Prema Racing driver Ollie Bearman in contention, but the Frenchman emerged victorious.

During the stoppage, Martins was handed a penalty, having been running in third, and was demoted to fourth.

But fourth-place runner William Alatalo (Jenzer) was then also penalised, promoting Martins back to fourth and securing him the title.






Ρε μπουρδελα.

ΡΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΚΙΑ.

Μεχρι ν' ασπρισετε μπουρδελακια μου θα σας τα λεμε. Μεχρι να δειτε να ξεμυτιζει η τσουτσουνα σας μπουρδελινια μου. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#782334 Παντως πρεπει να θεσπιστει κανονισμος που να επιβαλει κοκκινη σημαια αν κατι γινει στους τελευταιους 5-10 γυρους του αγωνα ή οταν απομενουν λιγοτεροι απο 10% των συνολικων γυρων. Οπως βλεπουμε στις κατατακτηριες που οτι γινει βγαζουν σωστα κοκκινη σημαια γιατι ειναι περιορισμενος ο χρονος και δεν υπαρχει περιθωριο να χαθει ουτε λεπτο.

Προσωπικα ασχετα με το τι συμφερει τον οδηγο μου και περσι στο Αμπου Νταμπι και φετος στη Μονζα, το μονο που ηθελα ηταν "να δω λιγο αγωνα ακομα". Εστω και 1 γυρο, αρκει να μη γινει το αισχος που ειδαμε προχθες, τερματισμο πισω απο το αυτοκινητο ασφαλειας.