Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#744716
Geo f1 έγραψε:Τοσες γκομενες. Τοσα πιπινια.
Πηγε και εμπλεξε με την μεγαλυτερη του που εχει παιδι με τον Κβιατ. :vava:

όχι θα κάτσει να μπλέξει με νηστική πιτσιρίκα για να του φάει κάποια στιγμή τα μισά λεφτά .

Ο Χαμ με ποιά έχει μπλέξει , ή μαλλόν με ποιόν ; και τον κρύβει . :lol:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#744771
George_Prix έγραψε:Την τρολλια με τον Τοττο λετε την εκανε απευθειας ο Μαξ ή τη φωτοσοπιασε κανενα τυπακι απο το νετ? :hmmm:

Και το κινητό δες μπροστά στον Μαξ. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#744781 Κόρη του Πικέ.
Θα τον κάνει min Verstappen στο κρεβάτι.

Πού υπογράφω...

τι έχει δει αυτό το παιδί.
τι έχει μάθει.

Να έχεις μπαμπά αυτόν που έριξε τέτοια προσπέραση σε Εκείνον. +σταυροκοπιέμαι +είμαι στην επόμενη στροφή +υπερβατική φάση μονακό μπαριέρα 88

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#744785
George_Prix έγραψε:Την τρολλια με τον Τοττο λετε την εκανε απευθειας ο Μαξ ή τη φωτοσοπιασε κανενα τυπακι απο το νετ? :hmmm:
Ρίξε μια ματιά και στο κινητό, υπάρχει και δεύτερη τρολιά.

< >
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#744793
Bayern7 έγραψε:
George_Prix έγραψε:Την τρολλια με τον Τοττο λετε την εκανε απευθειας ο Μαξ ή τη φωτοσοπιασε κανενα τυπακι απο το νετ? :hmmm:

Και το κινητό δες μπροστά στον Μαξ. :shifty:

mirage έγραψε:Ρίξε μια ματιά και στο κινητό, υπάρχει και δεύτερη τρολιά.

Σωστοι, ουτε που το προσεξα! Και τον εχω ικανο και το Μαξ για τετοιες τρολλιες...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#746882


Τι να λέμε. Η καλύτερη ομάδα που είδε ποτέ η Formula 1. Αυτή τη φορά δεν νομίζω να σπάσουν σύντομα τα ρεκόρ τους.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#746896 Δεν θα σπάσουν ποτέ, αλλά μην το πεις ούτε του παπά (Δία) αυτό :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#746931
Giuseppe Busso έγραψε:


Τι να λέμε. Η καλύτερη ομάδα που είδε ποτέ η Formula 1. Αυτή τη φορά δεν νομίζω να σπάσουν σύντομα τα ρεκόρ τους.


Το ρεκόρ που έσπασε είναι των συνεχόμενων ΠΠΚ. Η Ferrari όμως έχει τα διπλάσια ΠΠΚ, οπότε ας ηρεμήσουν λιγάκι οι Μερσεντόφιλοι.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#750153

Μην το δουν οσοι δεν μπορουν να γελασουν ακομα. :)
(Το μπαχρειν το ειχα ξεχασει) :shifty: