Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#726155 Δεν είμαι Λουΐτσα, κάθε άλλο. Αλλά ξέρετε γιατί τα φοράει; Γιατί μπορεί. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#726156 Γιατί, ποιος δεν μπορεί; Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος νόμος που σου απαγορεύει να γίνεσαι καρνάβαλος. Προφανώς και θα φοράει ό,τι γουστάρει, εννοείται αυτό, αλλά δεν παύει να είναι χάλι.
Άβαταρ μέλους
By ripper
#726157 Μωρέ ναι αλλά που τις βρίσκει όλες αυτές τις εκκεντρικές δημιουργίες;
Λογικά λανσάρει κάποιον ή κάποιους μόδιστρους.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#726162 Δεν νομιζω καν να κυκλοφορει ετσι στο σπιτι του.

Ολα αυτα τα ρουχα του τα δινουν για promotion. Σε διαφορα γκαλα, οταν παει στην πιστα. Γιατι μπορει οπως ειπε ο Corto. Γιατι περα απο οδηγος αγωνων ειναι και celebrity

Δεν τα πληρωνει φυσικα, αλλα βοηθαει στο να γινει ντορος, να ψαχτει καποιος ποιανου σχεδιαστη ειναι, ολα αυτα ειναι κερδος για την εταιρια και χρηματα για τον Λιουις.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#726165 Εμένα η γιαγιάκα μου η συχωρεμένη μου έλεγε πως καλά τα λεφτά, αλλά μην το παρακάνεις και γίνεις σούργελο. Μάλλον ήταν πολύ συντηρητική φαίνεται, γι'αυτό και δεν πρόκοψα.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#726177
Anonymous Founder έγραψε:Γιατί, ποιος δεν μπορεί; Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος νόμος που σου απαγορεύει να γίνεσαι καρνάβαλος. Προφανώς και θα φοράει ό,τι γουστάρει, εννοείται αυτό, αλλά δεν παύει να είναι χάλι.

Δεν είναι θέμα καρνάβαλου ή όχι. Είναι θέμα να μπορείς να σταθείς τόσο ψηλά που η χλέπα θα σκάσει στα μούτρα αυτού που θα προσπαθήσει να στη ρίξει. Ο Μαξ δεν μπορεί, ο Αλόνσο δεν μπορεί ούτε κάν ο g8777 δεν μπορεί.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#726182 Α, δεν κατάλαβα πως αναφερόσουν στα τακούνια από τις μπότες, πες το ντε! :lol:

ΥΓ: Κατάλαβα τι θέλεις να πεις, αλλά θα θυμίσω κάτι:
https://www.welt.de/icon/article1509673 ... l-bad.html
ICON: Legend has it, that Frank Sinatra once scolded you and your band in public by saying: „You guys look like you didn’t spend a dime on your clothes.” Is that true?

Bono: Yes. But it was a long time ago, back then our success was just hitting off and Frank was not exactly fond of our look. We looked like run-down street musicians – at a Gala dinner with Elizabeth Taylor! The whole of Hollywood‘s elite was there. We were only invited because we were seen as the „next big thing.“ We had first row seats, right in front of the stage where Frank was standing. He was in top form and introduced us to the audience, asking us to stand up. I guess that’s when he got shocked, seeing us in our torn clothes. Then he spoke this legendary sentence in front of everyone and that was the beginning of my friendship with Sinatra. We met up often and even sang together, many years later he said to me: „Bono you´re the only man with earrings that I’ve ever liked.“

ICON: Even though at that time you still had your punk attitude – were you not embarrassed to be dressed down in front of everyone by Frank Sinatra?

Bono: It didn’t embarrass me one bit. I was having a great time making fun of all the people in the room – I thought they all looked like penguins in their trim suits.


Beauty is in the eye of the beholder και άλλες ιστορίες. :s_cry
Άβαταρ μέλους
By g8777
#726193
Corto Maltese έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Γιατί, ποιος δεν μπορεί; Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος νόμος που σου απαγορεύει να γίνεσαι καρνάβαλος. Προφανώς και θα φοράει ό,τι γουστάρει, εννοείται αυτό, αλλά δεν παύει να είναι χάλι.

Δεν είναι θέμα καρνάβαλου ή όχι. Είναι θέμα να μπορείς να σταθείς τόσο ψηλά που η χλέπα θα σκάσει στα μούτρα αυτού που θα προσπαθήσει να στη ρίξει. Ο Μαξ δεν μπορεί, ο Αλόνσο δεν μπορεί ούτε κάν ο g8777 δεν μπορεί.


Βλεπεις ΠΟΛΥ μεγαλη μπαλα (σλουρπ, σλουρπ :shifty: ) :s_howdy :s_howdy :s_howdy

Ο Λουης χαμιλτον δεν τα φοραει παιδες, τα δηλωνει. Το επικοινωνιακο του τιμ εχει χτισει την περσονα του κατ αυτον τον τροπο με σκοπο να αποτελει τον κυριο εκφραστη του ενος απο τους 2* επικοινωνιακους πυλωνες της γενιας μας.

Lewis Hamilton Paid Over £60,000 For Young Black Designers To Attend The Met Gala

it’s fair to say there was a clear lack of American artistic representation on the red carpet, notably looks created by Black designers like Kerby Jean-Raymond of Pyer Moss, LaQuan Smith and Claude Kameni whose designers actually feature in the museum's exhibition this year.



Hamilton – F1’s sole Black driver - has long vocalised the need to celebrate Black talent, fight racism, and also the need for more severe consequences for those who racially abuse others, in order to foster a diverse society.

In 2019 he created The Hamilton Commission, alongside The Royal Academy of Engineering, which works to address the underrepresentation of Black people in UK motorsport and those in the STEM sector.


:s_cool

Ο ανθρωπος επικοινωνιακα ειναι χρυσωρυχειο ( βρειτε μου αλλον οδηγο μηχανοκινητου που θα κερδιζε θεση στο elle.com) απο ολες τις αποψεις. Ετεροι διεκδικητες του τιτλου πχ ειναι ετοιμοι να κανουν μηνυση στην μανα τους (που ελεγε και ο γιγαντας ο Κλυνν) για την φατσα που τους εδωσε. :lipsealed:



* 2ος πυλωνας :




Γελανε και οι πετρες. Επομενος σαστεηναμπιλιτι εντερπενερ παρακαλω.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#726207 Δηλαδή, αφού ο LH εκπροσωπεί τόσο επάξια την μαύρη κοινότητα, του δίνουμε συγχωροχάρτι, δεν πειράζει που είναι κακόγουστος; :lol:
Τέσπα, συγνώμη που θα επιμείνω πάλι, αλλά δεν είναι ούτε καν πρωτότυπος, αυτός που το έκανε όλο αυτό και το κάνει ακόμη με τεράστια επιτυχία, καβαλάει 2 τροχούς και λέγεται Valentino Rossi. Αυτό του LV, είναι ένα καραγκιοζιλίκι, όμοιο με του Λάκη Γαβαλά (ο οποίος ήταν και πιο κομψός και πρωτότυπος από τον LH).