Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#80446 αυτη με τον Plangi :inlove:
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#80527 Απαραδεκτος,εχεις τετοιο θεμα στο κινητο και δεν γραφεις ποτε στα τοπικ του wrc;;; :rant: :rant:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#80533 Τώρα το έβαλα :lol:

Όσο για το wrc καθεαυτό, έχω σταματήσει να παρακολουθώ εδώ και χρόνια, από τότε που άρχισε τα συνεχόμενα ο Λεμπ, δεν μπορώ τα μονοπώλια (ίδιο πρόβλημα και στην φ1 με Σούμι).
Άβαταρ μέλους
By DAP
#80666
nafpaktos έγραψε:Αυτα ειναι τα αποτελεσματα του ευρυγωνιου φακου :lipsealed:

Εικόνα
images upload

Μα αυτη ειναι η στιγμη που ο Οστμπεργκ τραυματιζει αυτον τον φωτογραφο που ειναι ακριβως μπροστα του (νομιζω Χρηστος το μικρο του) :(
Κλενια......Ακροπολις 2012......
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#80697 χρηστος μπαντουνας λεγεται ο <κυριος> και ειναι επικινδυνος για τον εαυτο του, αλλα και για τον αγωνα μας, με την ελλειψη μυαλου που τον χαρακτηριζει.ειναι ο τυπος< κανω τραγικες επιλογες και κινησεις και μου φταινε οι αλλοι> κλασσικη περιπτωση ΝΕΟΕΛΛΗΝΑ.κανονικα οι οργανωτες θα επρεπε να εχουν καταθεσει ασφαλιστικα μετρα εναντιον του να μην ξαναπλησιασει σε ραλι ακροπολις.

http://www.zougla.gr/automoto/article/f ... -akropolis
Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#80809 Εικόνα

:iconcool:

nafpaktos, την βραδινη θα την ηθελα σαν εμπειρια, κατα τ αλλα προτιμηση μου τα πατημενα με τεχνικες καμπες
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#81443 Μιας και το χιονι τερμα στους αγωνες για φετος βαζω μια τελευταια (λεμε τωρα)με ασπρο τοπιο.

Εικόνα
free image uploader
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#81446 πολυ ωραια αυτη με το φιεστα και τα χορτα πιασμενα στο προφυλακτηρα.
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#81466 Αν και αρχικα θεωρουσα το λιβερι του αυτοκινητου ακυρο,αχρωμο,αοσμο τελικα δειχνει απιστευτα ωραια στις φωτο σε φυσικο περιβαλλον.απλα σε στημενες φωτο σε κλειστο περιβαλλον δεν μου αρεσε.