Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#639535
DAP έγραψε:https://rallysportmag.com/quest-begins-to-crown-wrcs-all-time-greatest-driver/

Ηθελα να ανεβασω μονο τη φωτογραφια με τους οδηγους αλλα δεν ξερω κοπτοραπτικη και ετσι προεκυψε αυτο.
Αν καποιος μπορει ας το κανει .Ευχαριστω......


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By DAP
#639543 Ααααα μπραβο σου.Χρωσταω μπυρες......Το βλεπω για Σεπτεμβρη,αλλα ποιος ξερει ποτε θα ξαναγινουμε κοινωνικοι...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#706644 εδω ακομα πιο πολλες
https://www.facebook.com/media/set/?van ... 8007296822
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#759435 δοκιμες για το Μοντε του 1984.Η Αουντι εχει αγοραει ενα πολιτικο 205 Τ16 (προσεξτε τις πινακιδες με το ΙΝ=Ινγκολσταντ εδρα της Αουντι)και κανει δοκιμες με τον Ρερλ.
Τουλαχιστον εγω δεν τις ειχα ξαναδει αυτες τις φωτο.


Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#759439 Ε, λογικό μου φαίνεται να θέλουν να δουν τι έχει ο αντίπαλος, αν και δεν νομίζω πως χρειαζόταν να το αγοράσουν για να δουν πόσο καλύτερο είναι: μόνον και μόνον ο κινητήρας στο κέντρο το εκανε ένα ανώτερο αυτοκίνητο από το τέρμα υποστροφικό S1 με τον κινητήρα τέρμα εμπρός.
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#759626 Περίεργο μου φαίνεται. To GTi δεν έχει καμία σχέση με το Gr.B


don't panic
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#759627
cmarin έγραψε:Περίεργο μου φαίνεται. To GTi δεν έχει καμία σχέση με το Gr.B


don't panic
Sorry, τώρα είδα ότι είναι το Τ16.
Οκ λογικό....

don't panic
Άβαταρ μέλους
By theo13
#851709 Οκ δεν ταιριάζει πολύ εδώ, αλλά έχω χρόνια αυτή την απορία και θα ήθελα να ρωτήσω. Τι σημαίνει το σήμα αριστερά της πινακίδας;
Εικόνα


< >
Άβαταρ μέλους
By glf
#851756 Δε το έχω δει σε κάποιο επίσημο κανονισμό αγώνα...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#851779 Χωρίς τη μαύρη ταινία σημαίνει πως το αμαξι χρησιμοποιεί λαστιχα με καρφια και με την ταινία πως δεν χρησιμοποιεί λάστιχα με καρφια.
Θα το δεις μόνο σε αγώνες στην Γαλλία, συνήθως στο Μόντε Κάρλο.
Άβαταρ μέλους
By theo13
#851798
mirage έγραψε:Χωρίς τη μαύρη ταινία σημαίνει πως το αμαξι χρησιμοποιεί λαστιχα με καρφια και με την ταινία πως δεν χρησιμοποιεί λάστιχα με καρφια.
Θα το δεις μόνο σε αγώνες στην Γαλλία, συνήθως στο Μόντε Κάρλο.


Εικόνα

Thank you sir :s_howdy