Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#782162
Corto Maltese έγραψε:Αν κρίνω από τα βίντεο που μόλις είδα στο Dirtfish θα έβαζα ένα μικρό στοίχημα για τον Τάνακ στη Φορντ του χρόνου.


τον ειδα και εγω λαιβ να μιλαει με Γουιλσον στο σερβις παρκ.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#782163 Νιάου νιάου. Είπε ότι ανάποδα δε θα έδιναν εντολή ότι του χρόνου θα μάθουμε που θα οδηγήσει του χρόνου και προφανώς Τογιότα είναι σχεδόν αδύνατο ενώ η Φορντ ψάχνει για κορυφαίο οδηγό.
Άβαταρ μέλους
By theo13
#791550 https://dirtfish.com/rally/wrc/suninen-completes-his-first-ever-rally1-test/

Ο Suninen τέσταρε το Hyundai Rally1. Νομίζω ταιριάζει στο ρόλο του Sordo αν και ο τελευταίος με την συνέπεια που έχει δείξει θα είναι κρίμα να μην έχει συμβόλαιο το 2023.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#794981 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#795439 Ο Loeb κατέκτησε το πρωτάθλημα EXTREME-E με την Christina Gutierrez

Άβαταρ μέλους
By mdvq
#796923 Τωρα αυτο ειναι καλο ή κακο ?? :)

https://dirtfish.com/rally/wrc/abitebou ... principal/
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#796966 Τανάκαρος πίσω στην M-Sport για το 2023!!!

Αν βελτιώσουν την αξιοπιστία του Πούμα πιστεύω θα πάνε καλά.
ΟΚ δεν είμαι απόλυτα σίγουρος για την ταχύτητα, αλλά με το δείγμα Λεμπ, φαίνεται σχετικά ανταγωνιστικό το όχημα.

Μακάρι να ισχύει και να δούμε ωραίους αγώνες.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#796968 ωραια νεα!! :thumbsup:
μακαρι να κανει και ο Μαεστρο καποιους αγωνες. :inlove:

Άβαταρ μέλους
By cmarin
#797091 Δεν είχε και που αλλού να πάει! Προσωπικά το πάω και σαν ταχύτητα και σαν τύπο! Πιστεύω και το Puma να είναι πιο ανταγωνιστικό φέτος

.
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#800088 Ken block RIP

Σκοτώθηκε με snowmobile, χωρίς περισσότερες πληροφορίες ακόμη.


.
Άβαταρ μέλους
By theo13
#800180 Πολύ κρίμα. Συμπαθέστατος και άνθρωπος που έδωσε πολλά στο χώρο των μηχανοκίνητων.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#800183 Πολύ κρίμα, νεότατος κάτι συμπαθής νομίζω σε όλους.
Θεωρούσα πάντως πως έπαιρνε πολλά ρίσκα πάντοτε, καθόλου τυχαία και τα πολλά ατυχήματα που είχε όταν έτρεχε και στο WRC.
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#802976 Στις 28 και 29/1 έχουμε το RoC στη Σουηδία με χιονισμένη και παγωμένη επιφάνεια μόνο.
Όλα τα καλά παιδιά θα είναι εκεί....Εικόνα

.