Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#731745 Νομίζω ότι είναι πειραγμένη η ταχύτητα του βίντεο. Πρόσεξε τους θεατές...όχι ότι δεν πάνε γρήγορα βέβαια....
Άβαταρ μέλους
By theo13
#731766
Corto Maltese έγραψε:Γιατί να δώσουν οδηγίες; Δεν κινδυνεύουν από άλλη ομάδα
Με δύο εγκαταλείψεις και 1-2 της Χιουνται θα ζορισει το πράγμα. Οκ τραβηγμένο το σενάριο αλλά υπαρκτό
.
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#731807
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#731808
cmarin έγραψε:Νομίζω ότι είναι πειραγμένη η ταχύτητα του βίντεο. Πρόσεξε τους θεατές...όχι ότι δεν πάνε γρήγορα βέβαια....


Τους πρόσεξα αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι η ταχύτητα είναι πειραγμένη.
Σε μερικά περάσματα οι αντιδράσεις τους μου φαίνονται νορμάλ, σε άλλα λίγο πιο γρήγορες από το αναμενόμενο.

Dim τι λες;
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#731809
theo13 έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:Γιατί να δώσουν οδηγίες; Δεν κινδυνεύουν από άλλη ομάδα
Με δύο εγκαταλείψεις και 1-2 της Χιουνται θα ζορισει το πράγμα. Οκ τραβηγμένο το σενάριο αλλά υπαρκτό
.

Μόνο αν είναι ταυτόχρονες. Αλλιώς εγκαταλείπει ο ένας παίρνει τίτλο ο άλλος και πάει ήρεμα σπίτι του.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#731812 ειναι εμφανεστατα πιο γρηγορο.Και ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω γιατι συμβαινει αυτο ,τοσο συχνα τωρα τελευταια.
Τα περισσοτερα που βλεπω ειναι ετσι. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#737903 Πάει κι αυτό το πρωτάθλημα. Αν δεν είχαμε Ακρόπολις, θα ήταν εντελώς αδιάφορο. Όπως αδιάφορη μου φαίνεται και η κούπα του Οζιέ.
8 είναι πάρα πολλά βέβαια. Φτάνει τον κοντό που στα μάτια μου ήταν κλάσεις ανώτερος με σοβαρό ανταγωνισμό. Το ότι τα έχει πάρει με 3 εργοστάσια είναι πολύ σοβαρό στο hall of fame.
Πιστεύω ότι οι νεώτεροι θα αρχίσουν να μονομαχούν από του χρόνου, χωρίς να υπάρχουν μεγάλα ονόματα που να ταράζουν τα νερά των media.


don't panic
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#737928

Απίστευτο ότι στα 4 των Kankkunen / Makinen λέγαμε για θρύλους και εμφανιστήκανε κάποια στιγμή 2 Sebastien και ξεφτιλίσανε νίκες και πρωταθλήματα

Κρίμα που δεν είδαμε μία τιτανομαχία μεταξύ τους και μιας και ο Loeb μετά το 9ο ημι-αποσύρθηκε